Other lots in this auction
-
#283Swarovski“Columbine”. Speciale editie. In oorspronkelijke doos. Gelimiteerde editie 2000. Met sokkeltje.
Columbine . Édition spéciale. Dans la boîte d'origine. Édition limitée à 2000. Avec support.No longer availableDim. 14 cmEstimate: € 80 / 120 -
#149Alphonse MoraPeriod: 1891-1966“Stadsgezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vue de ville . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 80 / 100 -
#646Een stel gigognetafeltjes van koper en onyx.
Une paire de tables gigognes en cuivre et onyx.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#216Een gebombeerd ladenkastje van zwartgelakt hout met twee laden, een marmeren blad en zilvergepatineerd bronsbeslag.
Commode bombée en bois laqué noir à deux tiroirs, plateau en marbre et garnitures en bronze patiné argent.No longer availableDim. b: 50 cmEstimate: € 90 / 110 -
#462“Moderne compositie”. Pastelkrijt op papier. Zonder signatuur.
Composition moderne . Craie pastel sur papier. Sans signature.No longer availableDim. 95 x 116 cmEstimate: € 40 / 60 -
#291Lord Nelson PotteryEen reeks van drie sierborden met decors van Murillo, onderaan gemerkt.
Une série de trois assiettes décoratives avec des décors de Murillo, marquées en bas.No longer availableDim. Ø: 26 cmEstimate: € 40 / 60 -
#501Veertien diverse porseleinen borden met famille rose decors. Chinees werk.
Quatorze assiettes différentes en porcelaine aux décors famille rose. Travail chinois.No longer availableDim. Ø 30 cmEstimate: € 140 / 200 -
#552KosonPeriod: 1801 - 1866“Raaf op een tak”. Een ingekleurde Japanse houtsnede.
”Corbeau sur une branche”. Une gravure sur bois japonaise en couleurs.No longer availableDim. 34 x 18 cmEstimate: € 120 / 150 -
#222Een grijsgepatineerde houten spiegel in Lodewijk XV-stijl, versierd met een vrouwenprofiel in reliëf.
Un miroir en bois patiné gris de style Louis XV, décoré d'un profil de femme en relief.No longer availableDim. h: 117 cmEstimate: € 150 / 160 -
#154Magda Resseler“Wachtende dame”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Geïnspireerd op een werk van Alma Tademan.
Dame qui attend . Huile sur panneau. Signé. Inspiré d'une œuvre d'Alma Tademan.No longer availableDim. 64 x 118 cmEstimate: € 200 / 300 -
#524Rita ReychlerPeriod: 1933 - 2020“Compositie in grijsblauw”. Olieverf op paneel.
Composition en gris-bleu . Huile sur panneau.No longer availableDim. 80 x 80 cmEstimate: € 200 / 240 -
#188“Danseres”. Een bronzen beeld op marmeren sokkel naar een beeld van Chiparus.
Danseuse . Une statue en bronze sur un socle en marbre d'après une statue de Chiparus.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 100 / 160


