Other lots in this auction
-
#575Oeil de boeuf met parelmoer ingelegd.
Oeil de boeuf incrusté de nacre.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#567Een porseleinen vaas met koperood floraal decor. Naar XIVe eeuws voorbeeld.
Un vase en porcelaine à décor floral rouge cuivré. D’après l'exemple du XIVème siècle.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 360 / 420 -
#211Twaalf zilveren lepeltjes in etui van Kempen & Berger.
Douze petites cuillères en argent dans un étui de Kempen & Berger.No longer availableDim. l: 11,5 cmEstimate: € 50 / 70 -
#666Een houten plantenstaander, versierd met gebeeldhouwde bloemen.
Un support de plante en bois, décoré de fleurs sculptées.No longer availableDim. h: 114 cmEstimate: € 60 / 100 -
#687Val St. LambertTwee vazen van geslepen kristal, versierd met ruitmotieven, waarbij één in blauw en één in rood. Zonder merk.
Deux vases en cristal taillé décorés de motifs de diamants, un en bleu et un en rouge. Sans marque.No longer availableDim. h: 15 & 20 cmEstimate: € 80 / 120 -
#570Twee handgeknoopte wollen karpetjes en een bidkleedje.
Deux carpettes et un tapis de prière en laine. Noués main.No longer availableDim. 122 x 74; 110 x 63 & 160 x 100 cmEstimate: € 40 / 60 -
#210Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,18 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 carats serties de brillants d'un poids combiné de + - 0,18 ct.No longer availableDim. 2,76 gEstimate: € 260 / 300 -
#66Een gebeeldhouwde houten piëdestal in neogotische stijl. Breedte basis: 58 cm
Un piédestal en bois sculpté de style néo-gothique. Largeur base: 58 cmNo longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 80 / 120 -
#255Een 18 karaats wit en geel gouden broche bezet met pareltjes.
Une broche en or blanc et jaune 18 carats sertie de perles.No longer availableDim. 6,50 gEstimate: € 150 / 200 -
#696Een reeks van vier stoelen in Louis-Philippestijl, bekleed met rood fluweel.
Suite de quatre chaises de style Louis-Philippe recouvertes de velours rouge.No longer availableDim. H. 86 cmEstimate: € 50 / 80 -
#340Een 18 karaats roze gouden ring bezet met een diamant markies van +- 0,46 ct. DVVS2. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,26 ct.
Une bague en or rose 18 carats sertie d'un diamant marquis de + - 0,46 ct. DVVS2. Et de diamants d'un poids combiné de + - 0,26 ct.No longer availableDim. 4,57 gEstimate: € 900 / 1000 -
#4961 gouden munt 14 K “Olympiade 1976”. Canada, 100 CAD.
1 pièce en or 14 k. “Olympiade 1976”. Canada, 100 CAD.No longer availableDim. 13,07 gEstimate: € 80 / 120


