#496
Een handgeknoopt Chinees wollen tapijt.
#19
Een houten regulateur. Enkele beschadigingen.
#3Christofle, France
#583Val Saint Lambert
Een mauve en blauwe schaal van kristal.
#119Paul SchoutenPeriod: 1860 - 1922
Bétail dans un paysage enneigé. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 72 x 48 cmEstimate: € 400 / 600 -
#114Herman Van den BerghePeriod: 1890
“Landhuis met vijver”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Maison de campagne avec étang". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60,5 x 80,5 cmEstimate: € 200 / 300 -
#369
“Muisjes”. Een paar studietekeningen. Inkt op papier. Dragen een handtekening
#228
“Vrouwenbuste met oester als halsketting”. Een beeldje van brons.
#10
#116
Een gefineerd mahoniehouten divan, versierd met uitgestoken guirlandes. Omstreeks 1900.
Un divan en placage d'acajou, décoré de guirlandes sculptées. Vers 1900.No longer availableDim. 70x105x200cmEstimate: € 150 / 250 -
#569Hom Ruinsteds
“Klaprozen, vlinder en kever”. Gouache op papier. Gesigneerd.
« Coquelicots, papillon et scarabée ». Gouache sur papier. Signé.No longer availableDim. 29 x 17 cmEstimate: € 40 / 60 -
#229Joz. De Swerts
“Stilleven met eend, fruit en theepotten”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Nature morte au canard, fruits et théières". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 65 cmEstimate: € 80 / 120