Other lots in this auction
-
#383
Een paar strombusschelpen. Eén beschadigd.
Une paire de coquilles de strombus. Un endommagé.No longer availableDim. L. ca 20 cmEstimate: € 40 / 45 -
#550
Een verzilverd metalen bestek, bestaande uit 18 grote messen, 18 kleine messen, 18 grote lepels, 12+6 kleine lepels, 18 koffielepels, 6 ijsvorkjes, 18 grote vorken, 12+6 kleine vorken, 12+6 aperitiefvorkjes, 12 gebakvorkjes, 12+6 visbestekken, 1! kreeftenvorkjes, vier serveerlepels, twee taartenscheppen, een vleesvorkje en een sauslepel. Bijgevoegd een slabestek met aardewerken handgrepen en enkele enkele stuks met ander motief.
Un couvert en métal argenté, composé de 18 grands couteaux, 18 petits couteaux, 18 grandes cuillères, 12+6 petites cuillères, 18 cuillères à café, 6 fourchettes à glace, 18 grandes fourchettes, 12+6 petites fourchettes, 12+6 apéritif fourchettes, 12 fourchettes à pâtisserie, 12 +6 couverts à poisson, 1 ! fourchettes à homard, quatre cuillères de service, deux pelles à tarte, une fourchette à viande et une cuillère à sauce. Ajout d'un couvert à salade avec manches en faïence et quelques pièces a(..)No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#223
Een paar dekselvaasjes van kobaltblauw porselein, versierd met handgeschilderde decors en vergulde motieven. Eén dekselknopje beschadigd.
Paire de vases à couvercles en porcelaine bleu cobalt, ornés de décors peints à la main et de motifs dorés. Un bouton du couvercle endommagé.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 80 / 100 -
#50
Een 18 K geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,20 ct. en één robijn cabochon van +- 0,40 ct.
Une bague en or jaune 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 1,20 ct et d'un rubis cabochon de +- 0,40 ct.No longer availableDim. 6,43 gEstimate: € 500 / 600 -
#242Robert Demol
“Marinezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vue navale". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 60 / 100 -
#44Gust VerelstPeriod: 1901 -1978
“Stadszicht” & “Hoevezicht in de Rupelstreek”. Olieverf op doek. Beide gesigneerd en de eerste gedateerd ‘29.
Vue de ville & Vue de ferme dans la région du Rupel. Huile sur toile. Les deux signées et la première datée '29.No longer availableDim. 64 x 64 & 45 x 45 cmEstimate: € 50 / 80 -
#520
Een rok en bijpassende bolero van mousseline met Victoriaanse zwarte naaldkant en grote geborduurde bloemen en strikje.
Une jupe en mousseline et un boléro assorti avec de la dentelle à l'aiguille noire victorienne et de grandes fleurs brodées et un nœud.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#647
Een art- deco schotel en een sierkan van aardewerk.
Un plat Art Déco et un pot décoratif en faïence.No longer availableDim. Ø 36 cm & h: 24 cmEstimate: € 30 / 35 -
#3Christofle, France
Een brievenopener met Belgisch wapenschild en een klein quartz bureauklokje. Beide in origineel etui.
Un ouvre-lettre avec un blason belge et une petite horloge de bureau à quartz. Les deux dans leur étui d'origine.No longer availableDim. H:8cmL:21cmEstimate: € 60 / 100 -
#53
Een lot van vier verschillende kleine terrines van meerkleurig en verguld Frans porselein op schoteltjes. Drie van Parijs en één van Limoges.
Lot de quatre petites terrines différentes en porcelaine de France multicolore et dorée sur soucoupes. Trois de Paris et un de Limoges.No longer availableDim. h: 11 - 19 cm Ø: 12 - 20 cmEstimate: € 80 / 100 -
#454
Een paar geribde ijzeren dekselvazen op piedouche.
Une paire de vases à couvercle en fer strié sur piédouche.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 75 / 100 -
#371
Een olielamp met buik van Chinees porselein met blauw op wit decor. Gemonteerd op elektriciteit.
Lampe à pétrole à panse en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc. Monté sur électricité.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 30 / 35