Other lots in this auction
-
#409Kurt PeiserPeriod: 1887-1962“Kleine Zavel”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.
”Petit Sablon”. Une eau-forte. Signée hors planche.No longer availableDim. 16,5 x 11,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#652Zeh, Scherzer & Co., BeierenEen uitgebreid porseleinen eetservies met bloemendecor ‘Empire’, bestaande uit 19 grote platte borden, 11 kleine platte borden, 11 diepe borden, 9 kopjes met 11 ondertassen, 11 kommetjes, drie ovale schalen, een kleine terrine, een boterstolp, een dienblad, 10 kleine kommetjes, een suikerpot, een melkkannetje en een sauskom.
Un service de table en porcelaine à décor Empire de fleurs, comprenant 19 grandes assiettes plates, 11 petites assiettes, 11 assiettes profondes, 9 tasses et 11 sous-tasses, 11 bols, 3 plats, une petite terrine, une cloche à beurre, un plateau de service, 10 petits bols, un sucrier, un pot à lait et une saucière.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#531Twee ivoren netsukés. “Ambachtslui”. Onderaan gemerkt.
Deux netsukes en ivoire. “Artisans”. Marque sous la base.No longer availableDim. H. 5 cmEstimate: € 120 / 130 -
#752Een paar metalen luchters met zes armen.
Une paire de lustres en métal à six bras.No longer availableDim. H. 45 cEstimate: € 60 / 100 -
#775Een Engelse ronde tafel met klapblad.
Une table ronde anglaise à tablette abattante.No longer availableDim. Ø: 80 cmEstimate: € 100 / 120 -
#741Drie schotels van blauw en wit Chinees porselein, waarvan twee een paar vormen.
Trois plats en porcelaine de Chine bleue et blanche, dont deux qui forment une paire.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#467Een gems van gesneden hout. Zwarte woud.
Un chamois en bois sculpté. Foret Noir.No longer availableDim. H. 20 cmEstimate: € 30 / 40 -
#525Een benen bol met gegraveerd decor van zeilschepen en dolfijnen.
Un bol en os à décor gravé de voiliers et de dauphins.No longer availableDim. Ø: 4 cmEstimate: € 40 / 60 -
#563Een vaas van amberkleurig Muranoglas.
Un vase en verre Murano, couleur ambre.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 65 / 80 -
#421Drie verschillende koperen lampen, waarvan één met glazen kap.
Trois lampes en cuivre, dont une avec cape en verre.No longer availableDim. h: 20 - 44 cmEstimate: € 60 / 80 -
#852Een reeks van zes diepe en zestien platte borden van Chinees porselein met blauw op witte decors van reigers in een landschap. Tijdperk Qianlong. Diverse schilfers en haarscheuren.
Une série de six assiettes profondes et seize assiettes plates en porcelaine de Chine, décor bleu sur blanc de grues dans un paysage. période Qianlong. Plusieurs éclats et cheveux.No longer availableDim. Ø 23,50 cmEstimate: € 200 / 240 -
#743Een lot van drie bronzen plaquettes met reliëfdecors. De grootste gerestaureerd.
Un lot de trois plaquettes en bronze à décor en relief. La plus grande avec restaurations.No longer availableDim. Ø: 29 cm; h: 19 cmEstimate: € 100 / 120

