Other lots in this auction
-
#63Een antiek eikenhouten koffertje, versierd met ingelegde motieven op de zijkanten en het deksel versierd met een gebeeldhouwde voorstelling van het Heilig Hart.
Un coffret en chêne antique, décoration d’incrustations sur les côtés et le couvercle avec représentation sculpté du Sacré Coeur.No longer availableDim. b: 42 cmEstimate: € 60 / 80 -
#407Een vaas en een karaf van geslepen mauve en kleurloos Boheems kristal. Bijgevoegd een vaas op boet van geslepen blauw en kleurloos kristal van Val St. Lambert, maar niet gemerkt.
Un vase et une carafe en cristal taillé de Bohème bleu. Nous ajoutons un vase sur pied en cristal bleu et incolore Val St. Lambert non marqué.No longer availableDim. h: 25 - 46 cmEstimate: € 50 / 80 -
#168DelvauxEen lederen handtas met met meerkleurig geweven motief.
Un sac à main en cuir tissé polychrome.No longer availableEstimate: € 250 / 300 -
#372S. Heuse“Stilleven met Afrikaantjes”. Olieverf op board. Gesigneerd.
”Nature morte aux soucis”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 47 x 53 cmEstimate: € 40 / 50 -
#723Een vaas van rood Muranoglas met een mirafioredecor.
Un vase Murano en verre rouge, décor mirafiori.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 50 / 70 -
#98Een Oekraïense icoon met een voorstelling van Christus. XIXe eeuw. Achter glas. Zonder riza.
Une icône ukraniènne, représentation du Christ. XIXème siècle. Sous verre. Sans riza.No longer availableDim. 24 x 17 cmEstimate: € 120 / 200 -
#254Johannes LuykenEen reeks van 15 oude etsen met scènes uit het Oude en het Nieuwe Testament. Edit. J. Covens & C. Mortier, Amsterdam (1721-1866)). Enige vochtschade (niet aan de afbeeldingen) en enkele vlekken.
Série de 15 vieilles eaux-fortes aux scènes bibliques. Edit. J. Covens & C. Mortier (1721-1866). Quelques dégâts d’humidité (pas dans les planches) et quelques tâches.No longer availableDim. 33 x 45 cmEstimate: € 200 / 240 -
#114Een kaart van de provincie Antwerpen anno 1945. Uitgegeven door het provinciebestuur in 1947.
Une carte de la province d’Anvers datée de 1945. Éditée par la direction provinciale en 1947.No longer availableDim. 75 x 102 cmEstimate: € 100 / 120 -
#637“Trommelaar”. Een Afrikaans bronzen beeld.
”Tambour”. Une statue africaine en bronze.No longer availableDim. h: 74 cmEstimate: € 80 / 120 -
#358Een bronzen kopie van een klein XVIIe eeuws Italiaans scheepskanonnetje. XIXe eeuw.
Une copie en bronze d’un canon de bateau italien. XVIIème siècle.No longer availableDim. l: 48 cmEstimate: € 80 / 100 -
#126Art deco boekenkast van wortelhoutfineer, genre Franck. Glazen schuifdeuren manco.
Une bibliothèque en bois de ronce, Art Déco, genre Franck. Les portes coulissantes en verre sont manquantes.No longer availableDim. 120 x 160 x 45 cmEstimate: € 80 / 100 -
#472“Walt Disney”. Een documentatie boek uitgegeven in 1985.
”Walt Disney”. Un livre documentaire de 1985.No longer availableEstimate: € 35 / 45

