#42“Landschap”. Olieverf op paneel. Recent werk naar de XVIIde eeuw.
”Paysage”. Huile sur panneau. Travail récent d’après le XVIIème siècle.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#633Een zittende Boeddha van verguld brons.
Un Bouddha assis en bronze doré.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 260 / 280 -
Bague en or jaune 18 ct sertie de diamants de taille ancienne ayant un poids total de ± 0,80 ct et d’un saphir central de ± 0,30 ct.No longer availableDim. 1,70 gEstimate: € 300 / 400 -
#345Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met gele diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,05 ct. VS.
Bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants jaunes ayant un poids total de ± 1,05 ct. VS.No longer availableEstimate: € 800 / 1000 -
#773Een grote en een kleine messingen kandelaar in barokke stijl.
#775Een Engelse ronde tafel met klapblad.
#882“Waterval”. Een XIXe eeuwse Japanse houtsnede. Niet gesigneerd.
#485Een paar rieten armstoelen.
#216Een gebeeldhouwd eikenhouten vierdeurskast in Antwerpse renaissancestijl.
Une armoire à quatre porte en chêne sculpté, style Renaissance anversoise.No longer availableDim. 200 x 145 x 66 cmEstimate: € 200 / 300 -
#704Ryusai (Hiroshige)“Kruipend door een boomstam”. Een Japanse houtsnede. Gesigneerd. XIXe eeuw.
”Rampant dans un tronc”. Une gravure sur bois japonaise. Signée. XIXème siècle.No longer availableDim. 12,5 x 18,3 cmEstimate: € 80 / 120 -
Bague en or tricolore 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,80 ct.No longer availableDim. 13,50 gEstimate: € 1200 / 1400 -
#462AthenaEen oude pop met kleertjes. Gemerkt.
Un vase à couvercle en cloisonné sur cuivre jaune, chien Fo sur le couvercle.No longer availableDim. 90 cmEstimate: € 25 / 35