#400Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,50 ct.No longer availableEstimate: € 700 / 800 -
#684Geometrische compositie op geschept papier.
#414Drie ingekaderde werken, bestaande uit een ets van Romeo Dumoulin, een pasteltekening van een pijproker en een ingekleurde oude gravure met een zicht op Amsterdam in mahoniehouten kader.
Trois oeuvres encadrées, comprenant une eau-forte par Romeo Dumoulin, un pastel d’un fumeur de pipe et une ancienne gravure en couleurs avec vue sur Amsterdam. Encadrement en acajou.No longer availableDim. 24 x 19 & 30 x 40 cmEstimate: € 60 / 100 -
#101Twee complete albums met telkens 300 Liebig Chromo’s.
#190Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct. en smaragd met een gezamenlijk gewicht van ± 0,80 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de diamants ayant un poids total de ± 0,30 ct et d’émeraudes ayant un poids total de ± 0,80 ct.No longer availableDim. 2,96 gEstimate: € 550 / 650 -
#490Twee XIXe eeuwse Franstalige boeken:- “Anvers et l’Exposition de 1885” René Corneli & Pierre Mussely. Ed. Mertens. Brussel, 1886. Gesigneerd door Corneli. - “Cortège Historique des Moyens de transport. Edmod Cattier, illustraties van A. Heins. Ed. Rozes. Brussel, 1886.
Deux livres français du XIXème siècle:- “Anvers et l’Exposition de 1885” René Corneli & Pierre Mussely. Ed. Mertens. Bruxelles, 1886. Signé par Corneli.- “Cortège Historique des Moyens de transport” Edmond Cattier, illustrations par A. Heins. Ed. Rozes. Bruxelles, 1886.No longer availableEstimate: € 40 / 60