Other lots by Hergé
-
#173Hergé
De Avonturen van Kuifje. Drie albums.- “De Krab met de Gulden Scharen”. Kleurenuitgave van 1947. Achterflap B. Rode rug, goede staat, randslijtage.- “De Schat van Scharlaken Rackam”. Kleurenuitgave van 1947. Achterflap B. Gele rug, matige staat, lichte schade aan laatste pagina.- “De Zwarte Rotsen”. Kleurenuitgave van 1947. Achterflap B. Blauwe rug. Goede staat, afgescheurde hoek van voorste schutblad.
Les aventures de Tintin. Trois albums. - "Le crabe aux pinces d'or". Edition en couleurs de 1947. Dos B. Dos rouge, bon état, usure des tranches. - "Le Trésor de Scarlet Rackam". Edition couleur de 1947. Dos de couverture B. Dos jaune, état moyen, légers dommages à la dernière page. - "Les Roches Noires". Edition couleur de 1947. Quatrième de couverture B. Dos bleu. Bon état, coin de garde déchiré.No longer availableEstimate: € 220 / 300 -
#153Hergé
Les Aventures de Tintin. - “Tintin en Amérique”. Kleurenuitgave van 1947. Achterflap B1. Rode rug, lichtjes sletig, licht geschaafde randen, titelblad gescheurd en met kleefband.
Les Aventures de Tintin. - « Tintin et l'Amérique ». Edition couleur de 1947. Quatrième de couverture B1. Dos rouge, légèrement usé, tranches légèrement éraflées, page de titre déchirée et avec du ruban adhésif.No longer availableEstimate: € 200 / 250 -
#143Hergé
Vier albums van Les Aventures de Tintin. - “Le Lotus Bleu” . Kleurenuitgave van 1949, Achterflap B3, Rode rug in redelijke staat, lichtjes geschaafde randen van de kaft. Goede staat, volledig blok, naam op achterflap.- “Le Sceptre d’Ottokar”. Kleurenuitgave van 1948, Achterflap B2, rode rug sletig, schutblad komt los.- “L’Etoile Mystérieuse”. Uitgave van 1946, Achterflap B1, blauwe rug, goede staat.- “Le Crabe aux Pinces d’Or”. Kleurenuitgave van 1949, Achtrflap B3, rode rug redelijk goede s(..)
Quatre albums des Aventures de Tintin. - « Le Lotus Bleu » . Edition couleur de 1949, Dos B3, Dos rouge en bon état, tranches de la couverture légèrement éraflées. Bon état, bloc complet, nom au dos de la couverture. - "Le Sceptre d'Ottokar". Edition couleur de 1948, quatrième de couverture B2, dos rouge usé, garde décollée. - "L'Etoile Mystérieuse". Edition de 1946, quatrième de couverture B1, dos bleu, bon état. - "Le Crabe aux Pinces d'Or". Edition en couleurs de 1949, Achtrflap B3, dos roug(..)No longer availableEstimate: € 400 / 500 -
#105Hergé
Les Aventures de Tintin. “L’Ile Noire”. Kleurenuitgave van 1944, Achterflap A23bis, Blauwe rug sletig, geschaafde harde kaft. Matige staat, goed, volledig blok.
Les Aventures de Tintin. "L'Ile Noire". Edition en couleurs de 1944, Dos A23bis, Dos bleu usé, couverture rigide éraflée. Etat moyen, bon, bloc complet.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#95Hergé
Les Aventures de Tintin. “L’Oreille Cassée”. Kleurenuitgave van 1944, Achterflap A23bis, Gele rug sletig, geschaafde harde kaft. Matige staat, goed, volledig blok, gelost.
Les Aventures de Tintin. "L'Oreille Cassée". Edition couleur de 1944, quatrième de couverture A23bis, dos jaune usé, couverture rigide éraflée. État moyen, bon, bloc complet, détaché.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#121Hergé
Les Aventures de Tintin. “Le Lotus Bleu”. Kleurenuitgave van 1946, Achterflap B1, Rode rug in goede staat, geschaafde randen van de kaft. Goede staat, goed, volledig blok.
Les Aventures de Tintin. "Le Lotus Bleu". Edition couleur de 1946, Dos B1, Dos rouge en bon état, tranches de couverture éraflées. Bon état, bon bloc complet.No longer availableEstimate: € 400 / 500 -
#232Hergé
Les Aventures de Tintin. “Le Sceptre d’Ottokar”. Kleurenuitgave van 1947, Achterflap B1, Rode rug in goede staat, lichtjes geschaafde randen van de kaft, enkele potloodkrabbels. Goede staat, goed, volledig blok, binding ietwat gelost.
Les Aventures de Tintin. "Le Sceptre d'Ottokar". Edition couleur de 1947, Dos B1, Dos rouge en bon état, tranches de couverture légèrement frottées, quelques griffonnages au crayon. Bon état, bon bloc complet, reliure un peu lâche.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#99Hergé
Les Aventures de Tintin. “Les 7 Boules de Cristal”. Kleurenuitgave van 1948, Achterflap B2, Gele rug in goede staat, lichtjes geschaafde randen van de kaft. Goede staat, goed, volledig blok, schutblad losgekomen.
Les Aventures de Tintin. "Leçon 7 Boules de Cristal". Edition couleur de 1948, Dos B2, Dos jaune en bon état, tranches de la couverture légèrement éraflées. Bon état, bon bloc complet, la page de garde s'est détachée.No longer availableEstimate: € 250 / 300
Similar lots by type
-
#365
Een lot Amerikaanse comics van Batman en the Amazing Spiderman.
Lot de bandes dessinées américaines de Batman et The Amazing Spiderman.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#14
Lot strips en boeken.- Hergé, De Avonturen van Kuifje. “Kuifje in Afrika” (1968), “De Krab met de Gulden Scharen” (1975), “De Zonnetempel” (1968), Paperbacks, zeer matige staat. De Avonturen van Jo, Suus en Jokko. “Bestemming New York” (1972), Paperback, zeer matige staat.- Willy Vandersteen, Suske en Wiske. “Dubbelstrip 5” (1987), “De Apekermis” (1980), “De Laatste Vloek” (2003), “De Witte Gems” (Amrobank 1983). Karl May. “Gekke John” (1981).- “De Reis om de wereld in 80 dagen” en vier boekj(..)
Beaucoup de bandes dessinées et de livres. - Hergé, De Avonturen van Kuifje « Kuifje in Afrika » (1968), « De Krab met de Gulden Scharen » (1975), « De Zonnetempel » (1968), Brochés, très mauvais état. De Avonturen van Jo, Suus en Jokko. "Bestemming New York" (1972), Broché, très mauvais état. - Willy Vandersteen, Suske et Wiske. « Dubbelstrip 5 » (1987), « De Apekermis » (1980), « De Laatste Vloek» (2003), « De Witte Gems » (Amrobank 1983). Karl May. "Gekke John" (1981). - « De Reis om de Were(..)No longer availableEstimate: € 40 / 50
Other lots in this auction
-
#315nf
Vier gebundelde jaargangen van het jeugdtijdschrift Zonneland. Jaargangen 1954, 1955, 1957 & 1958.
Quatre volumes groupés du magazine jeunesse Zonneland. Tomes 1954, 1955, 1957 & 1958.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#511
Een grote dekselvaas van Chinees wit en blauw porselein. Versierd met draken in het decor en een tempelleeuw op het deksel.
Un grand vase à couvercle en porcelaine de Chine blanche et bleue. Décoré de dragons dans le décor et d'un lion du temple sur le couvercle.No longer availableDim. h: 88 cmEstimate: € 480 / 520 -
#54Gino MilaniPeriod: °1921
“Montmartre in de herfst”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1977.
"Montmartre en automne". Huile sur toile. Signée et datée 1977.No longer availableDim. 41 x 33 cmEstimate: € 40 / 60 -
#536
Een ronde tafel met bronzen versiering en wit marmeren blad.
Une table ronde à tablette en marbre blanc et décorations en bronze.No longer availableDim. h: 76 cmEstimate: € 120 / 140 -
#678
Een klaroen en een autoklaxon van geel koper.
Un clairon et un klaxon de voiture en laiton.No longer availableDim. H:27&33cmEstimate: € 50 / 80 -
#592Carol Eytinge
“Cranes in flight”. Een kleurenlithografie. Gesigneerd en genummerd 132/500.
Grues en vol. Lithographie en couleurs. Signée et numérotée 132/500.No longer availableDim. 90 x 60 cmEstimate: € 40 / 60 -
#455
Een ronde houten tafel in art deco stijl.
Une table ronde en bois de style art déco.No longer availableDim. Ø 59 cmEstimate: € 160 / 180 -
#670
Een hallamp met kap van glas in lood met bloemendecor. Bijgevoegd een tweede kap.
Une lampe d'entrée avec un abat-jour en vitrail à décor floral. Attaché un deuxième capot.No longer availableDim. H:24&24cmEstimate: € 80 / 120 -
#5
Een lot biscuit, bestaande uit een edel koppel en een paardenkoets.
Un lot de biscuits, composé d'un couple noble et d'une calèche.No longer availableDim. h: 15 - 35 cmEstimate: € 35 / 45 -
#640
Twee zwarte handtasjes met één ervan versierd met engeltjes en één okergeel handtasje met zilveren beugel en vakverdeling. Eind 19e eeuw.
Deux sacs à main noirs dont un décoré d'anges et un sac à main jaune ocre avec support et compartiments en argent. Fin 19ème siècle.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#167Willy Vandersteen
Vier albums van Suske en Wiske, rode reeks. - “De Speelgoedzaaier”. Eerste uitgave 1954. Goede staat, slijtage aan rug, nummertje op kaft. Goed blok. Middenste pagina’s los.- “De Ijzeren Schelvis”. Eerste uitgave 1954. Goede staat, nummertje op kaft. Goed blok, middenste pagina’s los.- “De Snorrende Snor”. Uitgave 1959. Goede staat, streepjes op achterkaft. Goed blok.- “De Mottenvanger”. Eerste uitgave nummer 31, 1957. Goede staat, lichte rugslijtage, klein hoekje van achterflap. Goed blok.(..)
Quatre albums de Suske en Wiske, série rouge. - "De Speelgoedzaaier". Première édition 1954. Bon état, usures au dos, numéro sur la couverture. Bon bloc. Pages du milieu lâches. - "De IJzeren Schelvis". Première édition 1954. Bon état, numéro sur la couverture. Bon bloc, pages du milieu lâches. - "De Snorrende Snor". Edition 1959. Bon état, rayures au dos de la couverture. Bon bloc. - « De Mottenvanger ». Première émission numéro 31, 1957. Bon état, légère usure du dos, petit coin de la quatrièm(..)No longer availableEstimate: € 270 / 300 -
#267Val Saint Lambert
Een designvaas van gekleurd kristal. Jaren ‘50. Gemerkt.
Un vase design en cristal coloré. Années 1950. Marqué.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 60 / 80