Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Vier stuks basaltware, bestaande uit een koffiekan, een theepotje, een suikerpot en een melkkannetje. Kleine beschadigingen en een dekseltje gerestaureerd.
Vier stuks basaltware, bestaande uit een koffiekan, een theepotje, een suikerpot en een melkkannetje. Kleine beschadigingen en een dekseltje gerestaureerd.
Vier stuks basaltware, bestaande uit een koffiekan, een theepotje, een suikerpot en een melkkannetje. Kleine beschadigingen en een dekseltje gerestaureerd.
Vier stuks basaltware, bestaande uit een koffiekan, een theepotje, een suikerpot en een melkkannetje. Kleine beschadigingen en een dekseltje gerestaureerd.
Vier stuks basaltware, bestaande uit een koffiekan, een theepotje, een suikerpot en een melkkannetje. Kleine beschadigingen en een dekseltje gerestaureerd.

Vier stuks basaltware, bestaande uit een koffiekan, een theepotje, een suikerpot en een melkkannetje. Kleine beschadigingen en een dekseltje gerestaureerd.

Quatre pièces de basaltware, comprenant une cafetière, une théière, un sucrier et un pot à lait. Dégâts mineurs et un couvercle restauré.
Dim. h: 10 - 25 cm
SKU: 2004210624.
Category: Aardewerk.
Auction day: 21 April 2021 19:00
Catalogue #624
Estimate: € 60 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #207
    Guerin, Bouffioulx

    Een grote vaas van steengoed met een meerkleurig glazuur en met een Oud- Egyptisch decor. Onderaan gemerkt.

    Un grand vase en grès à glaçure multicolore et décor égyptien antique. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 59 cm
    Estimate: € 140 / 180
  • #43
    Guerin

    Een tabakspot van steengoed met meerkleurig glazuur. Onderaan gemerkt.

    Un pot à tabac en grès avec glaçure multicolore. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 16 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #247
    Guerin

    Een vaas van steengoed met meerkleurig glazuur. Onderaan gemerkt.

    Un vase en grès avec glaçure multicolore. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #639
    Agnes Van Hee

    Een op een Afrikaanse zaadlob geïnspireerd modern aardewerken kunstwerk.

    Un cotylédon africain a inspiré une œuvre d'art moderne en faïence.
    No longer available
    Dim. l: 56 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #551
    Waechtersbach

    Een porseleinen wildservies, gedecoreerd met diverse dieren. 15 stuks: 5 paar borden, één apart bord, een grote serveerschotel, een terrine, een kom en een sauskom. Onderaan gemerkt.

    Un service à gibier en porcelaine, décoré de divers animaux. 15 pièces: 5 paires d'assiettes, une assiette séparée, un grand plat de service, une soupière, un bol et une saucière. Marqué en bas .
    No longer available
    Estimate: € 150 / 200
  • #253

    Een terracotta bierpul met meerkleurig geglazuurd reliëfdecor van een havenzicht en het handvat in de vorm van een zeemeermin. Onderaan gemerkt.

    Chope à bière en terre cuite avec décor en relief émaillé multicolore représentant une vue sur le port et anse en forme de sirène. Marquée en bas.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 40 / 45
  • #647
    St. Clement, France

    “Herten” Een art deco groep van gecraqueleerd aardewerk naar ontwerp van Charles Clemeanceau. Gesigneerd.

    Cerf. Groupe art déco en faïence craquelée dessiné par Charles Clemeanceau. Signé.
    No longer available
    Dim. l: 35 cm
    Estimate: € 90 / 120
  • #381

    Een bol aardewerken kruikje met olieglazuur en ongeglazuurd decor.

    Un vase rond en terre cuite avec glaçure à l'huile et décor non émaillé.
    No longer available
    Dim. h: 16 cm
    Estimate: € 45 / 55
  • #338
    Schoonhoven, Holland

    Een paar witgeglazuurde aardewerken boekensteunen. Ontwerp van Fransje Carbasius voor de Nederlandse Boekenclub. Jaren ‘30. Eén hoofdje gerestaureerd.

    Une paire de serre-livres en faïence émaillée blanche. Design de Fransje Carbasius pour le Dutch Book Club. Années 1930. Une tête restaurée.
    No longer available
    Dim. h: 17,5 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #33
    Guérin

    Een steengoed vaas met meerkleurig glazuur en een gestileerd reliëfdecor. Onderaan gemerkt.

    Vase en grès polychromes avec décor en relief stylisé. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #41

    Een schotel van meerkleurig Delfts aardewerk met bloemendecor. XVIIIe eeuw.

    Plat en faïence de Delft multicolore à décor floral. XVIIIème siècle.
    No longer available
    Dim. Ø: 33 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #237
    Dubois, Bouffioulx

    Een vaas van steengoed met drie oren en een meerkleurig geglazuurd decor met primitieve voorstellingen. Onderaan gemerkt.

    Un vase en grès avec trois anses et un décor émaillé multicolore avec des scènes primitives. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #637

    Een maanvis van meerkleurig geglazuur Italiaans aardewerk. Beschadigingen aan de vinnen.

    Un poisson-ange en terre cuite italienne émaillée multicolore. Ailettes endommagées.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #283
    Mobach, Utrecht

    Een aardewerken vaas met een wit geglazuurd reliëfdecor van giraffen. Omstreeks 1960. Onderaan gemerkt.

    Un vase en faïence à décor en relief émaillé blanc de girafes. Vers 1960. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 39 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #440

    Een ovale plaquette van Perzisch aardewerk met een meerkleurige afbeelding vn een schrijver.

    Une plaque ovale en poterie persane avec une image multicolore d'un écrivain.
    No longer available
    Dim. 20 x 26 cm
    Estimate: € 40 / 45
  • #654

    Een lot geglazuurd aardwerk, bestaande uit een kantkloster van West-Vlaams aardewerk, een kruik van Bredens aardwerk en een kaarsenpan, gemerkt van Vallauris.

    Un lot de faïence émaillée, composé d'une dentellière de faïence de Flandre occidentale, d'un pichet de poterie de Breda et d'un bougeoir, marqué Vallauris.
    No longer available
    Dim. h:15 - 23 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #227
    Dubois, Bouffioulx

    Een vaas van steengoed met meerkleurig glazuur, versierd met een gegraveerd, Egyptisch geïnspireerd decor. Onderaan gemerkt.

    Un vase en grès à glaçure multicolore, orné d'un décor gravé d'inspiration égyptienne. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #662
    Emaux de Longwy

    Een diepe ronde schaal van meerkleurig aardewerk, versierd met een decor van vogels bij een vijver in een cartouche in het plat, omgeven door diverse bloemen. Onderaan gemerkt. Haarscheurtje.

    Un bol rond profond en faïence multicolore, décoré d'un décor d'oiseaux près d'un étang dans un cartouche dans l'appartement, entouré de diverses fleurs. Marqué en bas. Cheveu.
    No longer available
    Dim. Ø: 25,5 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #427

    Een paar balustervazen van Nanking-aardewerk met een meerkleurig decor van krijgers.

    Une paire de vases balustre en faïence de Nankin à décor de guerriers multicolore.
    No longer available
    Dim. h: 35,5 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #660

    Een lot Hollands aardewerk, bestaande uit een dekselvaas van Regout, Maastricht (lichte schade aan de basis), een bordje van Regina, Gouda en een klein pauwstaartbordje van de Porceleyne fles, Delft.

    Lot de poterie hollandaise, composé d'un vase avec couvercle de Regout, Maastricht (léger dégât à la base), d'une assiette de Regina, Gouda et d'une petite assietteà l’éventail de la Porceleyne Fles, Delft.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #652
    Emaux de Longwy

    Een diepe ovale schaal van meerkleurig aardewerk, versierd met een decor van een plant in een cartouche in het plat, omgeven door diverse bloemen. Onderaan gemerkt. Haarscheurtje.

    Un bol ovale profond en faïence multicolore, décoré d'un décor d'une plante dans un cartouche dans l'appartement, entouré de diverses fleurs. Marqué en bas. Cheveux.
    No longer available
    Dim. 28 x 22 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #634

    Een lot van 9 aardewerken honingpotjes, waarbij één gemerkt van Goebel.

    Un lot de 9 pots à miel en faïence, dont un marqué par Goebel.
    No longer available
    Dim. h: 12 - 14 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #377
    Dubois, Bouffioulx

    Een vaasje van geglazuurd steengoed met Oud-grieks geïnspireerd decor. Onderaan gemerkt.

    Un petit vase en grès émaillé à décor d'inspiration grecque antique. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #537

    Een paar Chinese stoeltjes/ piedestals van meerkleurig Chinees aardewerk in de vorm van olifanten.

    Une paire de tabourets / piédestals chinois en faïence chinoise multicolore en forme d'éléphants.
    No longer available
    Dim. h: 56 cm
    Estimate: € 60 / 100

Other lots in this auction

  • #124

    “Spelende katjes”. Olieverf op doek. Restauratie en beschadiging.

    Jouer aux chats . Huile sur toile. Restauration et dégâts.
    No longer available
    Dim. 40 x 55 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #677

    Een album met 170 antieke postkaarten.

    Un album de 170 cartes postales anciennes.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 200
  • #370
    Retsch & Co., Wunsiedel

    Een aardbeischaal met onderschotel van Beiers porselein, versierd met een opengewerkt en meerkleurig bloemendecor. Verguldsel vervaagd en een haarscheur. Onderaan gemerkt. We voegen er vijf borden met meerkleurig en verguld decor aan toe.

    Un plat à fraises avec soucoupe en porcelaine de Bavière, décoré d'un décor floral ajouré et multicolore. Dorure fanée et un cheveu. Marquée en bas. Nous ajoutons cinq assiettes multicolores et dorées.
    No longer available
    Dim. Ø: 20 & 24 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #325

    Een vulpen van Parker met twee navulbare vullingen en een balpen van Charles Dickens. Beide in origineel doosje.

    Un stylo-plume Parker avec deux recharges rechargeables et un stylo à bille Charles Dickens. Les deux dans leur boîte d'origine.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #318
    Wiskemann, Bruxelles

    Een lot verzilverd metaal, bestaande uit twee sauskommen en twee terrines op ronde schotel. Allen gemerkt.

    Lot de métal argenté, composé de deux bols à sauce et de deux terrines sur un plat rond. Tous marqués.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 45
  • #405
    Koen Vanderstukken

    Een gekleurd glazen designvaasje. Zonder signatuur.

    Un vase design en verre coloré. Sans signature.
    No longer available
    Dim. h: 15,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #150

    Een paar 18 K witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct.

    Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 carats serties de brillants d'un poids combiné de + - 0,60 ct.
    No longer available
    Dim. 2,67 g
    Estimate: € 500 / 700
  • #317
    Wenen

    Een theeserviesje van porselein met meerkleurig decor van romantische scènes en bloemenguirlandes. Theepotje op voet (klein letsel aan de binnenrand onder het deksel), vier kopjes en zes schoteltjes. Onderaan gemerkt.

    Service à thé en porcelaine à décor multicolore de scènes romantiques et de guirlandes de fleurs. Théière sur piédouche (petit dommage au bord intérieur sous le couvercle), quatre tasses et six soucoupes. Marquée en bas .
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #560

    Een commode van wortelnootfineer met drie geaccoleerde laden en op leeuwenpoten.

    Commode en placage de châtaignier avec trois tiroirs en pli d’orgue et pieds griffes.
    No longer available
    Dim. 78 x 110 x 50 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #645
    Schneider

    Een kleurloos kristallen klokje met werkje van Lancel. Gemerkt.

    Une horloge à cristal incolore avec une œuvre de Lancel. Marquée.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #535

    Een kleine eikenhouten Amerikaanse bureau plat met vier laden. Jaren ‘20.

    Une petite étagère de bureau américaine en chêne avec quatre tiroirs. Années 1920.
    No longer available
    Dim. 120 x 72 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #610
    Royal Copenhagen

    “Meisje met kat”. Een groepje van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.

    Fille au chat . Un groupe de porcelaine multicolore. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 14,5 cm
    Estimate: € 70 / 100
View all auction items ›

Veiling van 20 & 21 April 2021

700 loten in veiling. Tentoonstelling 16 & 17 april - Enkel op afspraak!
Download beschikbaar in .pdf

20 April 2021 19:00
21 April 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 21 April 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More