Other lots by Val Saint-Lambert e.a.
-
#804Val Saint-Lambert e.a.
Een lot diverse glazen: 10 grote champagneglazen met ribbelmotief, een gedeelte servies van Val Saint-Lambert zonder merk: 11 grote wijnglazen, 4 kleine wijnglazen, 10 likeurglazen en een borrelglas. We voegen er nog 6 champagne coupes, 7 grote wijnglazen, 6 witte wijnglazen, 8 gekleurde wijnglazen en een karaf met twee gekleurde borrelglaasjes aan toe.
Lot de verres divers: 10 verres à champagne ornés de côtes, une partie de service de Val Saint-Lambert sans marque: 11 grands verres à vin, 4 petits verres à vin, 10 verres à liqueur et une goutte. Nous ajoutons 6 coupes à champagne, 7 grand verres à vin, 6 verres à vin blanc, 8 verres en couleurs et une carafe avec 2 gouttes colorées.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#773Val Saint-Lambert e.a.
Twee vazen en een schotel van kleurloos kristal met vergulde details.
Deux vase et un plat en cristal incolore aux détails dorés.No longer availableDim. H. 28,5 cmEstimate: € 100/120
Other lots in this auction
-
#566Mori
Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
Tapis pakistanais en laine. Noué main.No longer availableDim. 285 x 188 cmEstimate: € 80/100 -
#464
“Personages in arrenslee”. Een met gouache opgehoogde potloodtekening. Draagt handtekening links onder.
“Personnages dans un traîneau”. Dessin au crayon rehaussé de gouache. Porte une signature en bas à gauche.No longer availableDim. 27,3 x 39,2 cmEstimate: € 100/200 -
#813
Een olielamp van Imari porselein en koper. Met lampglas. Omstreeks 1900.
Lampe à huile en porcelaine d’Imari et cuivre. Avec verre de lampe. Vers 1900.No longer availableDim. H. 62 cmEstimate: € 120/180 -
#318Alfons StrybolPeriod: 1927 - 2005
“Een kinderhoofdje en een vrouwenhoofd”. Atelierwerk. Beide onderaan gesigneerd.
Tête d’enfant et tête de femme. Travail d’atelier. Les deux signées.No longer availableDim. H. 30 cmEstimate: € 40/50 -
#277
“Commerce”. Beeld van zamak. Naar Charles Lévy. Op houten sokkel.
“Commerce”. Sculpture en régule. D’après Charles Lévy. Sur socle en bois.No longer availableDim. H. 67 cmEstimate: € 180/240 -
#495
Kozakkenzwaard met lederen schede (slijtage). Begin XXste eeuw.
Sabre de cosaque à la gaine en cuir (usures). Début XXe siècle.No longer availableDim. L. 100 cmEstimate: € 120/200 -
#76
Een ronde eikenhouten tafel op centrale voet.
Table ronde en chêne sur pied central aux patins croisés.No longer availableDim. h: 78 cm Ø 125 cmEstimate: € 50/80 -
#554Ruvanti (Rudolf Vantilborgh)
“Oorlogsveteraan”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd 1993.
“Vétéran de guerre”. Technique mixte sur papier. Signé et daté 1993.No longer availableDim. 80 x 60 cmEstimate: € 180/240 -
#12Kurt Peiser
“Dokske” en “Tobber”. Een paar etsen van een hond en een kat. Binnen de plaat gesigneerd.
“Dokske” et “Tobber”. Paire d’eaux-fortes d’un chien et d’un chat. Signées dans les planches.No longer availableDim. 11 x 8 cmEstimate: € 50/80 -
#550Murphy
Een oude radio in bakelieten kast. Type SAD94S. Bouwjaar 1945.
Ancienne radio en bakelite. Type SAD94S. Année 1945.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 120/200 -
#224
“Vrouwe Justitia”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd ‘JV’ en gedateerd 1904.
“Dame Justice”. Huile sur toile. Monogrammée JV et datée 1904.No longer availableDim. 64,5 x 85 cmEstimate: € 200/300 -
#169
“Portret van een dame.” Olieverf op gemarouffleerd doek, op paneel. Vroeg XIXde eeuw.
“Portrait de dame”. Huile sur toile marouflé sur panneau. Début du XIXe siècle.No longer availableDim. 53 x 64 cmEstimate: € 180/220