Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Vier tegels van Delfts aardewerk met Bijbelse taferelen.

Vier tegels van Delfts aardewerk met Bijbelse taferelen.

Quatre carreaux en faïence de Delft, représentations de scènes Bibliques.
Dim. 13 x 13 cm
SKU: 1906180382.
Category: Aardewerk.
Auction day: 19 June 2018 19:00
Catalogue #382
Estimate: € 60 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #257

    “Bizon”. Een beeld van terracotta. Begin XXe eeuw.

    ”Bison”. Une statue en terre cuite.
    No longer available
    Dim. l: 32 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #392

    Een klein houten bijzettafeltje met een lade en met vier meerkleurige Delftse tegels in het blad.

    Un petite table en bois à tiroir et quatre carreaux polychrome dans la tablette.
    No longer available
    Dim. 43 x 43 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #509

    Een Jugendstil bloempot.

    Un pot à fleurs Jugendstil.
    No longer available
    Dim. h.27cm Ø 39 cm
    Estimate: € 150 / 170
  • #510

    Een Jugendstil bloempot.

    Un pot à fleurs Jugendstil.
    No longer available
    Dim. h.27 cm Ø 39 cm
    Estimate: € 150 / 170
  • #718

    Een staande Guan-Yin van terracotta naar een voorbeeld uit de Tang en een pompoenvormig theepotje van aardewerk. Het tweede onderaan gesigneerd.

    Un Guan Yin en position debout en terre cuite d’après un exemplaire Tang, et une théière en forme de potiron en faïence, signature à la base.
    No longer available
    Dim. h: 30 & 8 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #387

    Drie XVIIIe eeuwe schotels van blauw en wit Delfts porselein, waarbij twee met gele rand.

    Trois plats en porcelaine bleue et blanche de Delft, XVIIIième siècle, dont deux avec un bord jaune.
    No longer available
    Dim. Ø: 23 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #163

    Een paar pauwstaartborden van blauw en wit Delfts porselein met gele rand. XVIIIe eeuw.

    Deux assiettes en porcelaine de Delft bleue et blanche, représentation de queues de paons, rebords jaune. XVIIIième siècle.
    No longer available
    Dim. Ø: 23 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #833

    “Geliefden”. Een groep van terracotta. Verschillende herstellingen. Gesigneerd en gedateerd 1892.

    ”Les amoureux”. Un groupe en terre cuite . Réparations.
    No longer available
    Dim. h: 92 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #161
    Toon Gielen
    Period: 1935 - 2018

    “Zittende man”. Een beeldje van gebakken klei met een donker patina.

    ”Homme assis”. Une statue en terre cuite, patine foncée.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #308

    Een art deco vaas van meerkleurig aardewerk met een decor van gestileerde bloemen.

    Un vase Art Déco en faïence polychrome au décor de fleurs stylées.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #208

    Een baardmankruik van steengoed.

    Une cruche dite baardman en grès.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 250 / 300
  • #251
    Royal Boch

    Een paar schalen op voet van wit aardewerk naar een ontwerp van Ernest d’Hossche.

    Deux coupes sur pied en faïence blanche d’après un modèle par Ernest d’Hossche.
    No longer available
    Dim. Ø: 30 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #537

    Een paard en een geisha van meerkleurig terracotta. Chinees werk naar voorbeeld van de T’angdynastie.

    Un cheval et une geisha et terre cuite polychrome. Travail chinois d’après la Dynastie T’ang.
    No longer available
    Dim. h: 42 & 48 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #363

    Een art nouveau sierjardinière van meerkleurig aardewerk met een bloemendecor.

    Une jardinière de décoration Art Nouveau en faïence polychrome, décor floral.
    No longer available
    Dim. l: 32 cm
    Estimate: € 32 / 40
  • #13
    Quimper

    “Een art deco sierschotel van meerkleurig aardewerk.

    Un plat décoratif Art Déco en faïence polychrome.
    No longer available
    Dim. Ø: 29 cm
    Estimate: € 22 / 24
  • #3

    Een tafelklokje in een kristallen bol met messingen montuur. een replica van een Omegaklokje uit 1882.

    Une horloge de table dans une boule en cristal, monture en laiton. Une réplique de la montre Omega de 1882.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #353

    Een reeks van drie antieke aardewerken schalen, versierd met een meerkleurig decor van vogels en bloemen.

    Une série de trois plats antiques en faïence, décors d’oiseaux et fleurs.
    No longer available
    Dim. Ø 20,21,22 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #271

    Een langgerekte art deco vaas van meerkleurig aardewerk, versierd met een bloemendecor. Vorm N725.

    Un vase Art Déco étiré en faïence polychrome, décor floral. Forme N725.
    No longer available
    Dim. h: 37 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #291

    “Moeder en kind”. Een beeld van terracotta.

    ”Mere et enfant”. Une statue en terre cuite.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #358

    Een grote en vier kleinere visschotels van meerkleurig aardewerk. Spaans werk.

    Un grand et quatre petits plats à poisson en faïence polychrome. Travail espagnol.
    No longer available
    Dim. Ø 45 cm Ø 23 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #563

    Een Afrikaanse aardewerken kruik.

    Une cruche en terre cuite.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #714

    Een vaas van Perzisch aardewerk met een meerkleurig decor van vogels en druiven.

    Un vase en faïence de Perse à décor polychrome d’oiseaux et raisins.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #101
    Staffordshire

    “Victoria en Albert”. Twee beelden van meerkleurig aardewerk.

    "Victoria" et "Albert". Deux statues en faïence polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #431
    Villeroy & Boch

    Een vide-poche van meerkleurig aardewerk in de vorm van een papegaai op een blad.

    Un vide-poche en faïence polychrome en forme de perroquet sur une feuille.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 32 / 38

Other lots in this auction

  • #136

    Een ronde tafel van mahoniehout op een centrale getorste poot, eindigend in drie leeuwenpoten.

    Une table ronde en acajou sur un pied central torsadé finissant en trois griffes de lion.
    No longer available
    Dim. Ø: 105 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #78

    “Nouveau Larousse illustré” Zeven delen. Bijgevoegd: “Larousse médical illustré”.

    “Nouveau Larousse illustré” Sept volumes. On ajoute: “Larousse médical illustré”.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #402

    Een ovale tafel van mahoniehoutfineer met zes gecanneleerde poten. Verlengbaar met vijf bladen tot 350 cm. Met zes bijpassende stoelen en een armstoel.

    Une table ovale en bois de placage acajou et six pieds cannelés. Allongeable à 350 cm avec cinq allonges.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #137

    “Johannes de evangelist”. Een gebeeldhouwd heiligenbeeld met hangconsole.

    ”Jean L'Evangéliste”. Une statue de Saint sculptée, avec console.
    No longer available
    Dim. h: 56 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #38

    “Oost - west, thuis best” en “Eigen haard is goud waard” Twee spreukborden van Belgisch aardewerk met reliëfdecors. De eerste met beschadiging onderaan.

    ”Oost - West, thuis best” et “ Eigen haard is goud waard”. Deux assiettes en faïence de Belgique avec décors en relief. La première assiette porte un dégât en dessous.
    No longer available
    Dim. Ø: 32 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #330

    Twee 18 karaats geel gouden hangers in de vorm van een hondje en Donald Duck.

    Deux pendentifs en or jaune 18 ct. dont un en forme de chien et l’autre de Donald Duck.
    No longer available
    Dim. 5,85 g
    Estimate: € 150 / 200
  • #72

    “Le Robinson Suisse”. Een map met pentekeningen.

    “Le Robinson Suisse”. Farde aux dessins.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 70
  • #604

    “Abstracte vlakkencompositie”. Pastel en aquarel op karton”. Draagt een handtekening ‘Donas’.

    ”Composition abstraite”. Pastel et aquarelle sur carton. Porte une signature: ‘Donas’.
    No longer available
    Dim. 30 x 53 cm
    Estimate: € 650 / 700
  • #376

    Drie stoelen, waarbij twee in regencestijl met rieten zit en één in regencystijl

    Trois chaises, dont deux dans le style Régence avec assises en paille, et une de style Régency.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #706

    Een mahoniehouten tafel met uitklapbare zijden op centrale voet, eindigend in vier messingen leeuwenpoten. Engeland.

    Table en acajou à deux abattants et sur pied central, terminant en quatre griffes en laiton. Travail anglais.
    No longer available
    Dim. 140 x 90 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #352
    A. Bankes

    “Zicht op een Parijse boulevard”. Olieverf op board. Gesigneerd.

    ”Vue sur un boulevard parisien”. Huile sur carton. Signé.
    No longer available
    Dim. 25 x 39 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #399

    Een verlengbare mahoniehouten tafel met zes bijpassende stoelen in Louis-Philippestijl. Met drie verlengbladen. Eén stoel te restaureren.

    Une table à allonges en acajou avec six chaises assorties, style Louis Philippe. Trois allonges. Une chaise à besoin de réparations.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
View all auction items ›

Veiling van 19 & 20 juni 2018

Deze veiling is volledig - 845 loten. De catalogus is verkrijgbaar in .pdf en .xls op de downloads pagina.

19 June 2018 19:00
20 June 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 19 June 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More