#45
Twee antieke Russische iconen.
#357
Licht groene gipsen vrouwebuste. Draagt monogram D.M. 20.
Buste de femme en plâtre vert clair. Porte le monogramme DM 20.No longer availableDim. h 35 cmEstimate: € 25/35 -
#31Period: 1911
Een paar M3 munitiepatronen.
#47
Een paar Duitse messingen obussen uit de Eerste Wereldoorlog.
#330
#456
Een antiek handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#106
Table à dîner à allonges richement sculptée aux pieds, formant des hermès.No longer availableDim. 159 x 107 cmEstimate: € 250/400 -
#43
#680Pierre Balmain Paris
Een roestvrij stalen horloge in originele doos. Swiss Made.
#271
#35
Bonbonnière in Frans porselein. Onderaan gemerkt.
#139Barth VerschaerenPeriod: 1888-1946
“Meisjesportret”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Portrait de fille". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 47x37cmEstimate: € 250/300