Other lots in this auction
-
#590
Een paar verguld houten armstoelen in Lodewijk XVI-stijl.
Une paire de fauteuils en bois doré style Louis XVI.No longer availableDim. h: 106 cmEstimate: € 220/240 -
#165
Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct. en een ovale jade cabochon van ± 5 ct.
Bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants de taille ancienne ayant un poids total de ± 0,20 ct et d’un cabochon de jade pesant ± 5 ct.No longer availableDim. 5,93 gEstimate: € 450/550 -
#127
19 boeken. “Oeuvres complètes d’Alexandre Duval, Membre de l’Institut (Académie Française)”. 16 delen. Ed. M. Hayez Bruxelles, 1824. Rood lederen rug, in-18. Goede staat. Henry Monnier. “Scènes Populaires, Moeurs françaises”. 3 delen. Ed. Deprez-Parent Bruxelles 1841. in-15.
19 livres. “oeuvres complètes d’Alexandre Duval, membre de l’Institut (Académie Française). 16 parties. Ed. M. Hayez Bruxelles, 1824. Dos en cuir rouge, in-18. Bon état. Henry Monnier. “Scènes Populaires, Moeurs françaises”. 3 parties. Ed. Deprez-Parent Bruxelles 1841. in-15.No longer availableEstimate: € 150/200 -
#523Corneille
“Scheermachine”. Een kleurrijk kunstwerk. Genummerd 238/500.
”Rasoir”. Une oeuvre pleine de couleurs. Numérotée 238/500.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 120/160 -
#192Hermanus BerserikPeriod: 1921 - 2002
“De spinster”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd 1967. Als studie voor een platenhoesontwerp.
”Femme et rouet”. Techniques mixtes sur papier. Signé et daté 1967. Une étude pour un projet de housse de disque.No longer availableDim. 30 x 30 cmEstimate: € 250/350 -
#508
Een West-Duits klokkenmannetje, met werkende bewegende ogen.
Un petit bonhomme à cloches, Allemagne de l’Est, à yeux en mouvements en état de marche.No longer availableDim. h 25 cmEstimate: € 80/100 -
#811
Een gevarieerd lot van 42 strips, uitgegeven bij Le Lombard, met onder andere ‘Michel Vaillant’, ‘Blake & Mortimer’, ‘Dan Cooper’, enz.
Un lot varié de 46 bandes dessinées paru chez Lombard avec entre-autres ‘Michel Vaillant’, ‘Blake & Mortimer’, ‘Dan Cooper’, etc...No longer availableEstimate: € 50/80 -
#94Jozef Adriaan CallaertsPeriod: 1896-1965
“Portret van een dame”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Portrait de dame”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 34 x 30 cmEstimate: € 50/80 -
#705
Een grote verguld houten trumeau in Louis-Philippestijl. Medio XIXe eeuw.
Un grand trumeau doré style Louis-Philippe. Mi- XIXème siècle.No longer availableDim. 220 x 105 cmEstimate: € 120/200 -
#158
Een Franse vormbeker van meerkleurig aardewerk. Eind XVIIIe eeuw. Gemerkt onderaan.
Une chope de caractère en faïence polychrome. France, fin XVIIIème siècle. Marque sous la base.No longer availableDim. 50 x 37 cmEstimate: € 200/240 -
#535
Een vierkante salontafel met een blad van bamboe.
Table de salon carrée avec tablette en bambou.No longer availableDim. 110 x 110 cmEstimate: € 60/80 -
#587
Een lot schelpen en zee-egels.
Un lot de coquillages de mer et d’oursins.No longer availableEstimate: € 120/140