Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Vier verschillende 18 K geelgouden ringen waaronder twee cachetringen (te herstellen).

Vier verschillende 18 K geelgouden ringen waaronder twee cachetringen (te herstellen).

Quatre bagues différentes en or jaune 18 carats dont deux bagues à cachet. (à réparer).
Dim. 8,70 g
SKU: 2202220640.
Auction day: 23 February 2022 19:00
Catalogue #640
Estimate: € 250 / 300
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #603

    Een lot van vier Arabische dolken met messingen schedes.

    Lot de quatre poignards arabes avec fourreaux en laiton.
    No longer available
    Dim. l: 41 cm - 28 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #644
    Monory

    Twee moderne lithografieën. Gesigneerd buiten de plaat. Niet ingekaderd.

    Deux lithographies modernes. Signées à l'extérieur de la plaque. Non encadrées.
    No longer available
    Dim. 52 x 81 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #665

    Een lot messing, bestaande uit twee grote ketels en een tweedelig haardstelletje.

    Un lot de laiton, composé de deux grandes chaudières et d'un ensemble de cheminée en deux pièces.
    No longer available
    Dim. h: 30 & 50 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #314
    Michel De Goeye
    Period: 1900 - 1958

    “Visser bij een bolder”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 14/100 buiten de plaat.

    "Pêcheur à une borne". Une gravure. Signé et numéroté 14/100 à l'extérieur de la planche.
    No longer available
    Dim. 32 x 39 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #321
    Val Saint Lambert

    Een karaf van geslepen kleurloos en mauve kristal. We voegen er een geslepen kleurloze asbak aan toe. Beide gemerkt onderaan.

    Une carafe en cristal taillé incolore et mauve. Nous y ajoutons un cendrier incolore taillé. Les deux marqués en bas.
    No longer available
    Dim. h: 7 & 41 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #663

    Een oude spaarpot van gepolychromeerd gietijzer.

    Ancienne tirelire en fonte polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #93

    Een paar tweeledige oorvazen van albast met koperen monturen en met interne verlichting.

    Une paire de vases à oreilles en albâtre à double face avec montures en cuivre et éclairage intérieur.
    No longer available
    Dim. h: 55 cm
    Estimate: € 130 / 150
  • #572

    “Exploratie van het medium in wit”. Olieverf op doek. Gesigneerd op de verso Ivaldo 03.

    « Exploration du médium en blanc ». Huile sur toile. Signée au verso Ivaldo 03.
    No longer available
    Dim. 60 x 70 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #605

    “Bi-lens” & 3 x “View Master”. Vier kijkers in totaal.

    "Bi-lentille" & 3 x "View Master". Quatre stéréoscopes au total.
    No longer available
    Dim. H:6-9cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #154

    “Stadsgezicht bij kade.” Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.

    “Vue de ville au quai”. Huile sur toile. Illisiblement signée.
    No longer available
    Dim. 40 x 60 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #296

    Een ronde notenhouten salontafel.

    Une table basse ronde en noyer.
    No longer available
    Dim. Ø: 80 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #328

    Drie boeken, waarbij twee mbt tot de expo in 1958 en één in 1930.

    Trois livres, deux relatifs à l'exposition de 1958 et un de 1930.
    No longer available
    Estimate: € 35 / 45
View all auction items ›

Veiling van 22 & 23 Februari 2022

Veiling volledig - 700 loten in veiling. Tentoonstelling Vrijdag 18/02/22 & Zaterdag 19/02/22 van 10.00u tot 17.00u

22 February 2022 19:00
23 February 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 23 February 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More