#40Een zeer gevarieerd lot mineralen en half edelstenen.
#571Een pompoenvormig theepotje van agaat. Chinees werk.
#455SchmidEen pendule in de stijl van Neuchatel.
Un lot de trois assiettes en porcelaine asiatique dont une en porcelaine de Canton, une avec décoration de personnages et une assiette japonaise à décor de geishas dans un paysage.No longer availableDim. Ø: 19 & 20 cmEstimate: € 40 / 50 -
#267Een paar verstelbare metalen wandlampen.
#190Een 14 karaats roze gouden ring bezet met een Fancy color diamant van 0,71 ct. SI1. en kleine briljantjes.
Une bague en or rose 14 ct sertie d’un diamant Fancy color de 0,71 ct SI1 et de petits brillants.No longer availableDim. 2,51 gEstimate: € 700 / 800 -
#623“Edsel Citation”. Een schaalmodel op 1/18 op voetstuk en in originele doos.
#566HerizEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#656Een oude reiskoffer met lederen handgrepen.
#331“Corpus Rubenianum Ludwig Burchard”. Vol. I, VIII (2 x), IX, X, XVI. In 8-vo, zeer goede staat met huls en stofwikkel. Ed. Arcade, jaren 70. Evenals: ‘Rubens en zijn eeuw” en “P.P. Rubens”. F. Baudouin. Ed. Mercator Fonds 1972 en 1977. En “de Vlaamse Wandtapijten van de Wawelburcht te Krakau”. Szablowski. Mercatorfonds 1972. 9 stuks.
“Corpus Rubenianum Ludwig Burchard”. Vol. I, VIII (2 x), IX, X, XVI. In 8-vo, très bon état avec étui et jaquette. Ed. Arcade, années 70. Ainsi que: ‘Rubens en zijn eeuw” et “P.P. Rubens”. F. Baudouin. Ed. Mercator Fonds 1972 et 1977. Et “de Vlaamse Wandtapijten van de Wawelburcht te Krakau”. Szablowski. Mercatorfonds 1972. 9 pièces.No longer availableEstimate: € 200 / 300