Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Vier verschillende 18 karaats geel gouden ringen bezet met fantasiestenen.

Vier verschillende 18 karaats geel gouden ringen bezet met fantasiestenen.

Quatre bagues en or jaune 18 ct serties de pierres de fantaisie.
Dim. 7,16 g
SKU: 2310180055.
Auction day: 23 October 2018 19:00
Catalogue #55
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #732

    Een theeserviesje van Satsumaporselein, bestaande uit een theepot, suikerpot, melkpot en twaalf kopjes met ondertasjes.

    Un service à thé en porcelaine Satsuma, comprenant une théière, un pot a lait, un sucrier et douze tasses avec sous-tasses.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #341

    Een paar ingekaderde tegels van blauw en wit Delfts aardewerk. XVIIIe eeuw.

    Une paire de carreaux encadrés bleu et blanc de Delft. XVIIIième siècle.
    No longer available
    Dim. 16 x 28 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #471

    “Putti met bloemen”. Een beeldje van bruingepatineerd brons op grijs marmeren sokkel.

    “Putti avec fleurs”. Une statuette en bronze patiné brun sur socle en marbre gris.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #797

    Een lot kleurloos kristal, bestaande uit een vaas, een driehoekig vaasje en twee verschillende asbakken. De drie laatsen gemerkt van Val St. Lambert.

    Un lot d’objets en cristal incolore, comprenant un vase, un vase triangulaire et deux cendriers différents. Les trois derniers portent la marque Val St. Lambert.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #416

    Een slagtand in messingen montuur in barokke stijl en gemonteerd als lamp. XIXe eeuw.

    Une défense dans une monture en laiton, style Baroque et montée en lampe. XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. h: 100 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #421

    Drie schotels van meerkleurig Frans aardewerk met bloemendecors. Barsten. XVIIIe eeuw.

    Trois plats en faïence de France polychrome, fleurs en décoration.
    No longer available
    Dim. Ø: 35, 36 & 38 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #23

    Een beddenpan van messing met originele gedraaide steel. XIXe eeuw.

    Un bassin hygiénique en laiton avec manche tourné d’origine.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 60
  • #249

    “Portret van een jonge vrouw”. Potlood op papier. Zonder signatuur. XIXe eeuw.

    ”Portrait d’une jeune fille”. Crayon sur papier. Pas de signature. XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. 60 x 45 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #392

    Een schenkkan met twee glazen, versierd met zwaluwen.

    Une verseuse et deux verres, décoration de mouettes.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #30

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een half edelsteen.

    Une bague en or blanc 18 ct sertie d’une pierre semi-précieuse.
    No longer available
    Dim. 4,73 g
    Estimate: € 80 / 150
  • #678

    “Marktkramerskoppel”. Twee beelden van blauw en wit porselein met vergulde en gepolychromeerde details.

    “Couple de marchands”. Deus statues en porcelaine blanche et bleue avec détails en dorure et polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #356

    Een reeks van zes gebeeldhouwd houten stoelen met personages in de rug en met een zit van gedreven leder met een griffioen. Diverse manco’s. XIXe eeuw.

    Une série de six chaises en bois sculpté, personnages au dos, assise en cuir repoussé et griffon. Plusieurs manqants. XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. h: 110 cm
    Estimate: € 100 / 120
View all auction items ›

Veiling van 23 & 24 oktober 2018

De veiling is volledig - 800 loten. De .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.  

23 October 2018 19:00
24 October 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 23 October 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More