Other lots in this auction
-
#120VendomeEen horloge met 18 karaats geel gouden polsband.
Montre à bracelet en or jaune 18 ct.No longer availableDim. bruto: 23,15 gEstimate: € 350 / 450 -
#584“Muzieknoot”. Gemengde techniek.
“Note de musique”. Technique mixte.No longer availableDim. 39,5 x 24 cmEstimate: € 120 / 200 -
#517Een lot meerkleurig Chinees porselein, waarbij drie kopjes met bijpassende bordjes en een Cantonbordje. enkelen gerestaureerd.
Lot de porcelaines de Chine polychromes dont trois tasses et soucoupes et une petite assiette de Canton. Plusieurs restaurations.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#632Een granieten bal.
Boule en granit.No longer availableDim. Ø: 50 cmEstimate: € 120 / 180 -
#5Twee 18 karaats geel gouden ringen bezet met fantasiestenen.
Deux bagues en or jaune 18 ct serties de pierres de fantaisie.No longer availableDim. 5,21 gEstimate: € 100 / 150 -
#643LongchampZestigdelig servies van aardewerk met een decor van vogels naar Oost-Frans voorbeeld.
Service 60 pièces en faïence à décor de différents oiseaux d’après un exemple des faïences de l’Est.No longer availableEstimate: € 120 / 1780 -
#653Een grote smeedijzeren staande kandelaars met dertien lichtpunten in drie niveaus. Gemonteerd op elektriciteit.
Une paire de grande candélabres en fer forgé à treize lumières sur trois niveaux. Montés à l’électricité.No longer availableDim. h: 170 cmEstimate: € 300 / 400 -
#127“Arend met gespreide vleugels.” Beeld in zamak op zwart marmeren sokkel.
“Aigle aux ailes ouvertes”. Sculpture en régule sur socle en marbre noir.No longer availableDim. 34 x 46 cmEstimate: € 100 / 120 -
#497“Vrouw met hand op het hart.” Houten beeld, draagt monogram ‘MJ’.
“Femme tenant la main sur son coeur”. Sculpture en bois monogrammée M.J.No longer availableDim. h 49 cmEstimate: € 50 / 80 -
#189V. Plaquet“Portret van François Claude Theremin.” Olieverf op doek. Vroeg XIXde eeuw.
“Portrait de François Claude Theremin”. Huile sur toile. Début du XIXe siècle.No longer availableDim. 70 x 58 cmEstimate: € 250 / 300 -
#760Een Chinese piëdestal van gebeeldhouwd hardhout.
Piédestal chinois en bois dur sculpté.No longer availableDim. h: 86 cmEstimate: € 150 / 250 -
#652Een art deco glazenservies van geslepen kleurloos kristal, bestaande uit 7 grote glazen, 11 rodewijnglazen, 8 wittewijnglazen en 8 aperitiefglazen.
Service à verres art déco en cristal taillé incolore comprenant 7 grands verres, 11 verres à vin rouge, 8 verres à vin blanc et 8 verres à apéritif.No longer availableEstimate: € 200 / 300

