Similar lots by type
-
#83Een lot bronzen wandplaquettes, bestaande uit twee vrouwenhoofden, een kinderportret, een voorstelling van een meisje bij een boerenpaard en een voorstelling van een schilder.
Lot de plaquettes murales représentant deux têtes de femmes, un portrait d’enfant, une fille avec un cheval de trait et un peintre.No longer availableOnline onlyDim. l: 12 - 21 cmEstimate: € 40 / 60 -
#72Een lot van drie bronzen fazantjes en één van zamak. Drie met marmeren sokkel, waarbij één opnieuw te monteren.
Lot de trois faisans en bronze et un en régule. Trois au socle en marbre dont un à remonter.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#76Een asbak en een schaaltje van brons, de eerste versierd met een zeevogel, de andere in de vorm van een jongetje met een hondje.
Cendrier et plat en bronze, le premier décoré d’un oiseau de mer.No longer availableOnline onlyDim. h: 8 & 11 cmEstimate: € 15 / 20 -
#44Een lampvoet in de vorm van een jongetje van zamak op een voetstuk van onyx en marmer. Getekend ‘Geo Maxim’. Kapje bijgevoegd.
Pied de lampe en forme d’un petit garçon en régule sur base en onyx et marbre. Signé “Geo Maxim”. Abat-jour rapporté.No longer availableOnline onlyDim. h: 31 cm (zonder kap)Estimate: € 50 / 60 -
#81Vier oude bronzen kandelaars, waarbij er twee een paar vormen.
Quatre bougeoirs anciens en bronze dont deux formant une paire.No longer availableOnline onlyDim. h: 10 - 17 cmEstimate: € 30 / 40 -
#43“Clown met meisje op de arm”. Een beeldje van donkergepatineerd brons.
“Clown avec une fille sur le bras”. Statuette en bronze à patine foncée.No longer availableOnline onlyDim. h: 16 cmEstimate: € 40 / 50 -
#147“Edele dame en heer”. Twee plaquettes van brons in hoogreliëf. In ronde houten lijsten.
“Couple élégant”. Deux plaquettes en bronze en relief. Dans des cadres ronds en bois.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 23 cmEstimate: € 40 / 60 -
#111“Boogschutster met fazanten”. Een groep van brons op zwart marmeren sokkeL Eén fazant opnieuw te montereren. Boog beschadigd. Jaren ‘30.
“Archère aux faisans”. Groupe en bronze sur socle en marbre. Un faisan à remonter, arc accidenté. Années 30.No longer availableOnline onlyDim. b: 55 cmEstimate: € 40 / 50 -
#99Drie inktstellen, resp. van brons, messing en zamak, waarbij de laatste met een beeld van een paard. Zonder recipiënten.
Trois encriers en bronze, laiton et régule respectivement, le dernier surmonté d’un cheval. Sans récipients.No longer availableOnline onlyEstimate: € 35 / 50 -
#71Een lot van vier bronzen hondjes, waarbij één als onderdeel van een asbak en één als inktpot.
Lot de quatre petits chiens en bronze dont un faisant partie d’un cendrier et un comme encrier.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 25 -
#151Een paar bronzen appliques in Lodewijk XVI-stijl met glazen kapje in de vorm van een vlam. Eén bevestigingsschroef gebroken.
Paire d’appliques en bronze de style Louis XVI et aux abat-jour en forme de flamme. Un vis à remplacer.No longer availableOnline onlyDim. h: 34 cmEstimate: € 50 / 80 -
#80Een lot diertjes van brons, bestaande uit een deurklopper in de vorm van een leeuwenkop, een kandelaar in de vorm van een aapje, twee pegasi, een everzwijntje en een kaarsendover met een haan.
Un lot d’animaux en bronze comprenant un heurtoir en forme de tête de lion, un candélabre en forme de singe, deux pégases, un sanglier et un éteignoir au coq.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 50 -
#42“Moeder met kind” & “Roeiers”. Twee gestileerde beeldjes, waarbij het eerste van brons en het andere van een zilvergepatineerde koperlegering.
“Mère et enfant” et “Rameurs”. Deux statuettes stylisées dont un en bronze, l’autre en cuivre à patine argent.No longer availableOnline onlyDim. h: 25 & l: 30 cmEstimate: € 30 / 50 -
#77Twee verguld bronzen vide-poches, waarbij één versierd met druivenranken en de andere met een voorstelling van een vissersvrouw. Begin XXe eeuw.
Deux vide poche en bronze doré dont un décoré de vignes et l’autre représentant la femme d’un pêcheur. Début du XXe siècle.No longer availableOnline onlyDim. b: 33 & 17 cmEstimate: € 25 / 40 -
#167Twee deurkloppers in de vorm van leeeuwenkoppen en een zittende putto met een bloemenguirlande van verguld brons.
Deux heurtoirs en forme de têtes de lion et un putto assis à la guirlande de fleurs en bronze doré.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#78Drie verschillende bronzen asbakken met reliëfdecors, resp. met een zwaan, een vogel en een kattenkop.
Trois cendriers en bronze à décors en relief, d’un cygne, d’un oiseau et d’une tête de chat.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 11 - 17 cmEstimate: € 15 / 25 -
#74Drie verschillende asbakken van verguld brons.
Trois différents cendriers en bronze doré.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 10 - 14 cmEstimate: € 15 / 20
Other lots in this auction
-
#159Een gevarieerd lot porselein, bestaande uit drie serveerschotels, twee eitjes, vier eierdopjes, dertien Chinese lepels, een kopje met schotel, een rond schaaltje en zes bordjes met opengewerkte vleugels.
Lot varié de porcelaines comprenant trois plats de service, deux oeufs, quatre coquetiers, treize cuillères chinoises, une tasse et soucoupe, un plat rond et six assiettes ajourées.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#79Een kan en een diepe schaal van meerkleurig porselein met een Imaridecor.
Une verseuse et un plat creux en porcelaine polychrome à décor d’Imari.No longer availableOnline onlyDim. h: 22 & Ø: 34 cmEstimate: € 30 / 40 -
#104Een lot van 31 bestekleggers van glas en kristal. Verschillende modellen.
Lot de 31 porte couteaux en verre et cristal. Différents modèles.No longer availableOnline onlyEstimate: € 15 / 25 -
#176Een lot van vier opgehoogde reproducties naar XIXe eeuwse werken. We voegen er een Japanse prent aan toe.
Lot de quatre reproductions rehaussées d’après des oeuvres du XIXe siècle. Nous ajoutons une estampe japonaise.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 50 -
#89Een lot wit porselein, bestaande uit een man bij een waterpomp, een man met een bal en een kandelaar met een vrouw met een mand.
Lot de porcelaines blanches comprenant un homme près d’une pompe, un homme au ballon et un candélabre avec une femme au panier.No longer availableOnline onlyDim. h: 10 - 28 cmEstimate: € 25 / 30 -
#87“Moeder met kind op ezel” & “Edel koppel”. Drie beeldjes van meerkleurig biscuit.
“Mère et enfant sur un âne” et “Couple élégant”. Trois statuettes en biscuit polychrome.No longer availableOnline onlyDim. h: 23 & 27 cmEstimate: € 20 / 25 -
#48LongwyEen souvenirschotel van meerkleurig porselein met zichten op Luxemburg. Achteraan gemerkt.
Plat de souvenir en porcelaine polychrome aux vues de Luxembourg. Marque au verso.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 32 cmEstimate: € 25 / 30 -
#189Mirao“Wandeling in de nacht”. Litho. Gesigneerd en genummerd 2/4, gedateerd 1978 buiten de plaat.
“Promenade dans la nuit”. Lithographie. Signée et numérotée 2/4, datée 1978 hors planche.No longer availableOnline onlyDim. 27 x 35 cmEstimate: € 40 / 60 -
#2Drie verschillende vaasjes van glaspasta, resp. in bruin, blauw en groen.
Trois vases en pâte de verre en brun, en bleu et en vert.No longer availableOnline onlyDim. h: 17 & 20 cmEstimate: € 30 / 50 -
#73Een lot van vijf verschillende koperen kandelaars. XIXe eeuw.
Lot de cinq bougeoirs en cuivre. XIXe siècle.No longer availableOnline onlyEstimate: € 50 / 60 -
#142Een kleine openklapbare scribaan met opbergvakje voor inkt en pennen. Versierd met simpel koperbeslag. Begin XXe eeuw. Op te frissen.
Petit scriban à abattant et à compartiment pour plumes et encre. Décor en cuivre. Début du XXe siècle. A nettoyer.No longer availableOnline onlyDim. 8 x 30 x 25 cmEstimate: € 30 / 40 -
#129Een lot van acht borden, waaronder twee met een blauw en wit decor, twee met een Chinees decor, één opengewerkt en in koperen montuur, één met bloemendecor, één van rood glas en één van glaspasta.
Lot de huit assiettes dont deux à décor bleu et blanc, deux à décor chinois, une ajourée dans une monture en cuivre, une à décor de fleurs, une en verre rouge et une en pâte de verre.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 50

