Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Vier verschillende glazen stolpen op houten sokkels, waarbij één met een hoornvaasje en één met een beeltenis van St. Antonius van Brussels porselein.

Vier verschillende glazen stolpen op houten sokkels, waarbij één met een hoornvaasje en één met een beeltenis van St. Antonius van Brussels porselein.

Quatre cloches en verre différentes sur socles en bois, dont une avec une corne, et une avec une représentation de St. Antoine en porcelaine de Bruxelles.
Dim. h: 22 - 32 cm
SKU: 2708190721.
Auction day: 28 August 2019 19:00
Catalogue #721
Estimate: € 80 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #679
    Roger Hebbelinck
    Period: 1912 - 1987

    “Winters hoevezicht”. Een lithografie naar een werk van Valerius de Saedeleer. Gesigneerd en genummerd 62/350 buiten de plaat.

    ”Vue hivernale de la ferme”. Une lithographie d’après une oeuvre de Valerius de Seadeleer. Signée et numérotée 62/350 hors planche.
    No longer available
    Dim. 49 x 64 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #440

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,12 ct.

    Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,12 ct.
    No longer available
    Dim. 2,17 g
    Estimate: € 200 / 300
  • #393

    Een lot Brussels en Frans porselein, bestaande uit een mandje op voet, een pul met tinnen deksel, een empire siervaasje en een sierstuk. XIXe eeuw.

    Un lot de porcelaine de Bruxelles et de France, comprenant un panier sur pied, une chope à couvercle en laiton, un vase Empire et une pièce de décoration. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 15 - 19 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #612

    “Pastoraal landschap met een naaiende herderin en een slapende herder met hun hond bij hun kudde”. Olieverf op paneel. XIXe eeuw. Zonder signatuur.

    “Paysage pastorale avec une bergère cousante et un berger dormant avec leur chien et leur troupeau. Huile sur panneau. XIXe siècle. Sans signature.
    No longer available
    Dim. 43 x 68 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #63

    Een antiek houten huisaltaartje met een Madonna met kind. Omstreeks 1800.

    Un petit autel domestique en bois antique et une Vierge à l’Enfant. Vers 1800.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #535

    Een lot van acht ivoren biljartballen.

    Un lot de huit balles de billard en en ivoire.
    No longer available
    Dim. Ø 6 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #559

    “Vrouw uit de belle époque”. Gemengde techniek. Draagt een monogram.

    ”Femme de la Belle Epoque”. Techniques mixtes. Porte un monogramme.
    No longer available
    Dim. 12 x 16,5 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #506

    Een ovaal Chinees wollen tapijt met bloemendecor.

    Un tapis ovale de Chine en laine, décor de fleurs.
    No longer available
    Dim. 280 x 188 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #484

    Een zwaan, een tempelleeuw en een kat van geglazuurd Chinees aardewerk.

    Un cygne, un lion de temple et un chat en faïence chinoise à glaçure.
    No longer available
    Dim. l: 9 - 11 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #675

    Een reeks van zeven cabrioletfauteuils in Lodewijk XV-stijl. Bekleding te reinigen.

    Une série de sept fauteuils cabriolet style Louis XV. Revêtement à nettoyer.
    No longer available
    Dim. h: 100 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #26

    Een eikenhouten tafeltje met klapblad met binnenin een spiegel. Het geheeld versierd met ingelegde motieven van diverse houtsoorten. Spiegel gebarsten.

    Une table à abattant en chêne, miroir à l’intérieur. Le tout décoré de motifs incrustés en divers sortes de bois. Miroir fissuré.
    No longer available
    Dim. 75 x 60 x 45 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #597

    Een antieke dekselvaas van Cantonporselein. Herstelling aan de dekselknop en randschilfers.

    Un vase à couvercle antique en porcelaine de Canton. Réparation au couvercle et quelques éclats.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling 27 & 28 Augustus 2019

De veiling is volledig - 900 loten in de catalogus. Downloads in .pdf en .xls verkrijgbaar. Er kan opnieuw binnengebracht worden van dinsdag 3 tot en met vrijdag 6 september.

27 August 2019 19:00
28 August 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 August 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More