#481Twee sierstukjes van gesculpteerd speksteen, versierd met pioenen. Chinees werk.
Deux pièces de décoration en pierre de lard sculpté, décoration de pivoines. Travail chinois.No longer availableDim. h: 14 & 17 cmEstimate: € 30 / 40 -
#418Een verrekijker van messing en een theaterkijker met parelmoer.
Une paire de jumelles en laiton et une paire de lunettes de théatre avec du nacre.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#257Een lot van vijf stukken koraal, een woestijnroos, twee nautilusschelpen en een groep zeepokken.
Un lot de cinq pièces de corail, une rose du désert, deux coquillages Nautiles et un groupe de Sessiles.No longer availableEstimate: € 120 / 140 -
#552“Figuren”. Houtskool op papier.
#778Een haan van rood en kleurloos Muranoglas.
#172B. Nollet“Herbergscène”. Olieverf op doek. Vlaamse school, omstreeks 1700. Vervaagde signatuur op de tafelpoot. Met rapport.
”Scène d’auberge”. Huile sur toile. Ecole flamande, vers 1700. Signature effacée sur le pied de table. Avec rapport.No longer availableDim. 28,5 x 22,3 cmEstimate: € 400 / 600 -
#558Een penseelkoker van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages in cartouches, omgeven door vlinders en bloemen.
Un cylindre à pinceaux en porcelaine de Chine, décor polychrome de personnages en cartouches, papillons et fleurs.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 40 / 50 -
#831Atelier Primavera, St. Clement“Vrouw met fruitmand”. Een beeld van meerkleurig Frans aardewerk. Onderaan gemerkt. Restauratie aan de nek.
”Femme et panier à fruits”. Une statue en faïence de France. Marque sous la base. Restauration au cou.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 30 / 50 -
#540Een paar groen lederen relaxfauteuils.
Un lot de cuivre ancien, comprenant deux cruches, un grand chaudron et un réchaud pour boissons chaudes.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 40 / 60