#740Een toiletstoel gecamoufleerd als ladenkastje met klapblad en faux tiroirs. Engelse stijl. Binnenwerk verwijderd. Kleine letsels. Engels werk, XIXde eeuw.
Une chaise toilette camouflée en armoire à tiroirs à tabattant en faux-tiroirs. Style anglais. Intérieur non présent. Petits dégâts. Travail anglais, XIXème siècle.No longer availableDim. 57 x 60 x 45 cmEstimate: € 80 / 120 -
#790Philips. Oude radio.
Une ancienne radio Philips.No longer availableDim. 30 x 47 x 24 cmEstimate: € 35 / 40 -
#729Een lange Engelse salontafel op wieltjes met gevacheteerd blad.
Une table de salon longue anglaise sur roulettes et tablette en vachette.No longer availableDim. 120 x 49 cmEstimate: € 50 / 80 -
#728Vier diverse vazen van Chinees porselein.
#84Pros ColpaertPeriod: 1923 - 1990“Winters hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de ferme hivernale”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 180 / 220 -
#162“Herbergscène”. Olieverf op doek. Toegeschreven aan Egbert van Heemskerk (1610-1680). Slijtage.
”Scène d’auberge”. Huile sur toile. Attribué à Egbert van Heemskerk (1610 - 1680). Usures.No longer availableDim. 29 x 34 cmEstimate: € 400 / 600 -
#655Een reeks van vier witgepatineerde stoelen in Régencestijl. Op te frissen.
#611Een antieke zittende Boeddha van verguld en gepatineerd brons.
#555Een Afrikaans houten beeld. Yao Chokwe, D.R. Congo
Sculpture africaine en bois. YAO Chokwe. République Démocratique du Congo.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 80 / 100 -
#3“Cerabati Wasserbillig”. Een oude messingen reclameplaat.
#670Hollandse secretaire van gefineerd wortelhout met drie dubbelgebogen laden en een klapblad waarachter kleine laden. Op klauwpoten. Queen Ann-stijl. Letsel.
Un secrétaire à pente hollandais en bois de racine à trois tiroirs doublement courbés et un abattant avec des petits tiroirs à l’arrière. Pieds griffes. Style Queen Anne. Petit dégât.No longer availableDim. 105 x 109 x 48 cmEstimate: € 400 / 500