Other lots in this auction
-
#800Notenhouten sokkel.
Un socle en noyer.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 30 / 40 -
#794Inkomsten en uitgaven, schuldvorderingen, inventarissen e.d. van de Sint-Pieterskerk te Leuven uit de XVIIde tot de vroege XIXde eeuw. In een lederen portfolio uit de tijd.
Revenus et dépenses, mises-en-demeurs, inventaires et autres de l’église saint Pierre à Louvain du XVIIème siècle jusqu'au début du XIXème siècle.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#113Een oude ‘aardbol’ op een gietijzeren voet.
Un ancien globe sur pied en fer forgé.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 100 / 140 -
#58Een schedel van een damhert en twee reeëngeweitjes, alledrie op houten muurbevestiging.
Un crâne de daim et deux bois de chevreuils, tous sur une attache murale en bois.No longer availableDim. 65, 25 en 15 cmEstimate: € 50 / 70 -
#228Een driedelig klokstel van rood marmer, versierd met verguld bronzen beslag. De pendule getooid met een zamakken voorstelling, getiteld ‘L’Univers’ van Jacob Petit en geflankeerd door twee vierarmige kandelaars met vijf lichtpunten, eveneens van donkergepatineerd zamak. Omstreeks 1910. Met sleuteltje.
Une garniture de cheminée en trois pièces en marbre rouge, décoration de montures en bronze. La pendule est décorée de représentations en régule nommé ‘L’Univers’ par Jacob Petit et flanqué de deux candélabres à cinq points lumineux, également en régule. Vers 1900. Avec clé.No longer availableDim. h: 85 cmEstimate: € 1500 / 2000 -
#754“Compositie.” Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
”Composition”. Huile sur toile. Signature illisible.No longer availableDim. 69 x 79 cmEstimate: € 120 / 200 -
#729Een lange Engelse salontafel op wieltjes met gevacheteerd blad.
Une table de salon longue anglaise sur roulettes et tablette en vachette.No longer availableDim. 120 x 49 cmEstimate: € 50 / 80 -
#820Een krantenmeubeltje in Engelse stijl, onderaan twee laden.
Un meuble à journaux en style anglais, deux tiroirs en dessous.No longer availableDim. 82 x 31 cmEstimate: € 25 / 40 -
#237Een tweedeursvitrine met twee tapse pootjes vooraan en versierd met ingelegde biesjes.
Vitrine à deux portes sur pieds toupies et décorée de filets incrustés.No longer availableDim. 194 x 130 x 42 cmEstimate: € 120 / 180 -
#712Een serie van zes stoelen van gebeeldhouwd eikenhout bekleed met roze fluweel. Renaissancestijl.
Une série de six chaises en chêne sculpté et revêtement en velours rose. Style Renaissance.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#474Jeanne HebbelinckVier aquarellen met personages.
Quatre aquarelles aux personnagesNo longer availableDim. 22 x 22 cmEstimate: € 40 / 60 -
#600Een staande klok met eikenhouten kast.
Une pendule de vestibule avec armoire en chêne.No longer availableDim. 245 x 52 x 27 cmEstimate: € 400 / 600

