Similar lots by type
-
#35Vier verschillende slavenarmbanden van ivoor. Eerste helft XXe eeuw.
Quatre bracelets d’esclave en ivoire. Première moitié du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#732Een lot Afrikaans ivoor, bestaande uit drie verschillende bustes, twee figuren, een visser en een klein maskertje.
Un lot d’objets en ivoire comprenant trois bustes, deux figures, un pêcheur et un petit masque.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#563Een ivoren slagtand in de vorm van een krokodil. Afrikaans werk. Beschadiging.
Défense en ivoire en forme de crocodile. Travail africain, première moitié du XXe siècle. Dégât.No longer availableDim. l: 86 cmEstimate: € 120 / 140 -
#591MonyeleEen Afrikaanse vrouwenbuste van fijn gesculpteerd ivoor. Op houten sokkel. Achteraan gesigneerd
Buste africain en ivoire finement sculpté représentant une jeune femme. Sur socle en bois. Signé au verso.No longer availableEstimate: € 220 / 240 -
#573Een klein schemerlampje van gesculpteerd ivoor met een decor van dieren in de jungle. Met boven aan het Indische staatssymbool. Indisch werk. Op houten sokkel. Omstreeks 1930.
Petite lampe en ivoire sculpté à décor d’animaux dans le jungle. Surmontée d’un symbole d’état indien. Travail indien, vers 1930. Sur socle en bois.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 220 / 240 -
#508Een lot ivoor bestaande uit een krokodil,een blaasinstrument en twee tandfragmenten. Afrikaans snijwerk.
Lot d’ivoires comprenant une crocodile, un instrument de musique et deux fragments de défense. Travail africain.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#539Een reeks van vier handgeschilderde miniatuurportretten in ivoren lijstjes.
Suite de quatre portraits miniatures peints à la main. Cadres en ivoire.No longer availableDim. 9,5 x 8 cmEstimate: € 120 / 200 -
#677Een buste van gesculpteerd Afrikaans ivoor.
Un buste en ivoire sculpté.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 30 / 40 -
#511Lot Afrikaans ivoren snijwerk bestaande uit vier plaquettes en drie antilopen.
Lot de sculptures in ivoire comprenant quatre plaquettes et trois antilopes. Travail africain, première moitié du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 100 / 140
Other lots in this auction
-
#1045Een notenhouten make-uptafeltje in Régencestijl met een spiegel in het klapblad en twee laden. Tijdperk Louis-Philippe.
Une table de toilette en noyer, style régence, avec un miroir dans la tablette abattante et deux tiroirs.No longer availableDim. 75 x 57 cmEstimate: € 100 / 120 -
#211Adolphe MouginEen Napoleon III pendule in Lodewijk XV-stijl in Boulemarketterie, rijkelijk versierd met bronsbeslag. Onder de wijzerplaat een putto met bloemenmand en bovenaan getooid met een bazuinspelende engel. Omstreeks 1880. Merk op het uurwerk.
Pendule Napoléon III en marqueterie de Boulle richement décorée de bronzes dorés de style Louis XV. Vers le bas un putto au panier de fleurs, vers le haut un ange jouant la busine. Vers 1880. Marque sur le mouvement.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#830Een psychespiegel van notenhoutfineer met twee kleine laden. Beschadigd. XIXe eeuw.
Un miroir psyché en placage de noyer avec deux tiroirs. Comporte des dégâts. XIXième siècle.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#456BocharaEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis d’orient en laine noué main.No longer availableDim. 135 x 67 cmEstimate: € 40 / 60 -
#159“Don Quichote”. Een zeefdruk op zijde, gesigneerd S. Dali. Certificaat op de achterzijde.
“Don Quichote”. Sérigraphie sur soie signée S.Dali. Certificat au verso.No longer availableDim. 57,5 x 49 cmEstimate: € 220 / 240 -
#305Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,35 ct. en kleine en grote parels.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de diamants ayant un poids total de ± 0,35 ct et de perles de différentes tailles.No longer availableDim. 11,27 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#674Een houten spiegel met geslepen glas.
Un miroir en bois et verre taillé.No longer availableDim. h: 129 cmEstimate: € 25 / 40 -
#1056Een handgeknoopt oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 160 x 90 cmEstimate: € 60 / 80 -
#991Een lot van zeven boeken ivm wandtapijten.
Un lot de sept livres portant sur les tapis muraux.No longer availableEstimate: € 100 / 160 -
#1010Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
Couloir d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 336 x 120 cmEstimate: € 100 / 160 -
#176Een Duitse tweedeurskast van gesculpteerd eikenhout. Einde XVIIIe eeuw.
Armoire à deux portes allemande en chêne sculpté. Fin XVIIIe siècle.No longer availableEstimate: € 250 / 400 -
#467Een eikenhouten regulateur.
Régulateur en chêne.No longer availableDim. 70 x 35 cmEstimate: € 50 / 60

