Similar lots by type
-
#539
Een reeks van vier handgeschilderde miniatuurportretten in ivoren lijstjes.
Suite de quatre portraits miniatures peints à la main. Cadres en ivoire.No longer availableDim. 9,5 x 8 cmEstimate: € 120/200 -
#677
Een buste van gesculpteerd Afrikaans ivoor.
Un buste en ivoire sculpté.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 30/40 -
#732
Een lot Afrikaans ivoor, bestaande uit drie verschillende bustes, twee figuren, een visser en een klein maskertje.
Un lot d’objets en ivoire comprenant trois bustes, deux figures, un pêcheur et un petit masque.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#35
Vier verschillende slavenarmbanden van ivoor. Eerste helft XXe eeuw.
Quatre bracelets d’esclave en ivoire. Première moitié du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#508
Een lot ivoor bestaande uit een krokodil,een blaasinstrument en twee tandfragmenten. Afrikaans snijwerk.
Lot d’ivoires comprenant une crocodile, un instrument de musique et deux fragments de défense. Travail africain.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#511
Lot Afrikaans ivoren snijwerk bestaande uit vier plaquettes en drie antilopen.
Lot de sculptures in ivoire comprenant quatre plaquettes et trois antilopes. Travail africain, première moitié du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 100/140 -
#591Monyele
Een Afrikaanse vrouwenbuste van fijn gesculpteerd ivoor. Op houten sokkel. Achteraan gesigneerd
Buste africain en ivoire finement sculpté représentant une jeune femme. Sur socle en bois. Signé au verso.No longer availableEstimate: € 220/240 -
#563
Een ivoren slagtand in de vorm van een krokodil. Afrikaans werk. Beschadiging.
Défense en ivoire en forme de crocodile. Travail africain, première moitié du XXe siècle. Dégât.No longer availableDim. l: 86 cmEstimate: € 120/140 -
#573
Een klein schemerlampje van gesculpteerd ivoor met een decor van dieren in de jungle. Met boven aan het Indische staatssymbool. Indisch werk. Op houten sokkel. Omstreeks 1930.
Petite lampe en ivoire sculpté à décor d’animaux dans le jungle. Surmontée d’un symbole d’état indien. Travail indien, vers 1930. Sur socle en bois.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 220/240
Other lots in this auction
-
#420
Een XIXe eeuws spinnewiel.
Rouet ancien. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 73 cmEstimate: € 20/30 -
#738
Een lot van zes verschillende houten vogels, waaronder een polychrome papegaai, een papegaaiduiker, een ibis, enz.
Lot de six différents oiseaux en bois dont un perroquet, un puffin, une ibis etc.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#689
“Indisch koppel”. Paar gouaches op doek. Modern werk.
“Couple indien”. Paire de gouaches sur tissu. Travail moderne.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#872Van den Broek
“Hoeve in een landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Ferme dans un paysage”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 90 x 60 cmEstimate: € 80/120 -
#870
Drie onder elkaar passende ovale tafeltjes met gecanneleerde poten en met handgeschilderde bloemendecors.
Trois petites tables gigognes ovales avec des pieds cannelés et décors peint à la main.No longer availableDim. b: 74 cmEstimate: € 60/80 -
#293
Paar apothekersweegschalen met set gewichtjes.
Paire de balances de pharmacie et une suite de poids.No longer availableDim. H: 44 cmEstimate: € 60/100 -
#211Adolphe Mougin
Een Napoleon III pendule in Lodewijk XV-stijl in Boulemarketterie, rijkelijk versierd met bronsbeslag. Onder de wijzerplaat een putto met bloemenmand en bovenaan getooid met een bazuinspelende engel. Omstreeks 1880. Merk op het uurwerk.
Pendule Napoléon III en marqueterie de Boulle richement décorée de bronzes dorés de style Louis XV. Vers le bas un putto au panier de fleurs, vers le haut un ange jouant la busine. Vers 1880. Marque sur le mouvement.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 800/1200 -
#489
Een paar hoogreliëfs van verguld en roodgepatineerd hout met Chinese scènes.
Paire de reliefs en bois doré et laqué rouge aux scènes chinois.No longer availableDim. 43 x 34 cmEstimate: € 80/100 -
#844Toyokuni KunisadaPeriod: 1786-1865
“Twee kabuki-acteurs”. Gekleurde houtsnede. XIXde eeuw. Gesigneerd.
”Deux acteurs Kabuki.” Une gravure sur bois. XIXième siècle. Signée.No longer availableDim. 34 x 22,5 cmEstimate: € 100/150 -
#149Alois De Laet
Een paar schilderijen: “Antwerpen vanaf Linkeroever.” en “Dreef.” Olieverf op doek, op board. Beide gesigneerd.
Deux peintures: “La rive gauche d’Anvers” et “Avenue”. Huile sur toile et sur panneau. Tout deux signés.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#1060
Een gesculpteerd houten meubeltje met valdeurtje.
Un petit meuble en bois sculpté avec une porte en trappe.No longer availableDim. b: 56 cmEstimate: € 20/25 -
#784
Een lot geel koper, bestaande uit twee ketels, een gieter, een melkkit en een pan.
Un lot d’objets en cuivre jaune comprenant un arrosoir, deux chaudrons, un bidon à lait et un poêlon.No longer availableEstimate: € 40/60