Similar lots by type
-
#151Glazen plaquette met gems. Gesigneerd.
Plaquette en verre décorée d’un chamois gravé. Signée.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 40 -
#128Twee draken van gebeeldhouwd hardhout. Birmaans werk. Kleine letsel.
Deux dragons en bois exotique sculpté. Travail birman. Petit accident.No longer availableOnline onlyDim. H: 32 cmEstimate: € 200 / 240 -
#130Goebel“Jongen met accordeon”. Een asbak met een beeldje van meerkleurig porselein uit de reeks van M.I.Hummel.
“Garçon à l’accordéon”. Cendrier à la statuette en porcelaine polychrome par M.I.Hummel.No longer availableOnline onlyDim. h: 9 cmEstimate: € 25 / 35 -
#156Ceramique de BruxellesEen art deco vaas van crackleware met een gestileerde bloemenkorf op de buik. Onderaan gemerkt.
Vase art déco en faïence craquelée décoré d’une corbeille de fleurs sur la panse. Marque sous la base.No longer availableOnline onlyDim. H. 41 cmEstimate: € 150 / 180 -
#132Een jager van polychroom biscuit. Gemerkt in het blauw: Capodimonte. Pijp gebroken.
Un chasseur en biscuit polychrome. Marque en bleu de Capodimonte. Pipe cassée.No longer availableOnline onlyDim. H. 34 cmEstimate: € 40 / 60 -
#160Een paar bronzen vuurbokken in Lodewijk XV-stijl.
Paire de chenets en bronze de style Louis XV.No longer availableOnline onlyDim. h: 25 cmEstimate: € 100 / 150 -
#147Vlaamse Wandtapijten en Tapisseries flamandes. Twee boeken.
“Vlaamse Wandtapijten” et “Tapisseries flamandes”. Deux livres d’art.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#149Een kruik in de vorm van een zittende figuur van Brussels aardewerk in de geest van de Engelse ‘toby jugs’.
Cruche en forme d’un homme assis du XVIIIe siècle. Faïence de Bruxelles.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#131Een lot van negen schildvormige glasraampjes in diverse kleuren.
Lot de neuf petit vitraux en forme d’écusson. Différentes couleurs.No longer availableOnline onlyEstimate: € 50 / 80 -
#117Een lot van twee oude camera’s en een fototoestel in lederen etuis. Resp. Nito, Kodak en Agfa.
Deux anciens caméras et un appareil à photographies dans leurs étuis en cuir. Respectivement Nito, Kodak et Agfa.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 40 -
#124RodaniaDrie verschillende horloges waarvan twee van titanium.
Trois montres dont deux en titanium.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 40 -
#113Twee glazen presse-papiers met meerkleurige inclusies.
Deux presse-papier en verre aux inclusions polychromes.No longer availableOnline onlyEstimate: € 50 / 70 -
#140Paar vazen van polychroom aardewerk met een decor van een krijger in een uitsparing omgeven door planten. Japan, omstreeks 1930. (een herstelling aan één van de voetstukken).
Paire de vases en faïence polychrome à décor d’un guerrier en cartouche entourée de plantes. Japon, vers 1930 (une réparation à l’un des pieds).No longer availableOnline onlyDim. H. 52 cmEstimate: € 80 / 120 -
#134Een houten paardje, met koper bezet en versierd met belletjes. XIXe eeuw. Oortjes manco.
Petit cheval en bois incrusté de cuivre et orné de petites cloches. XIXe siècle. Les oreilles manquent.No longer availableOnline onlyDim. h: 30 cmEstimate: € 80 / 120 -
#174Twee verschillende kruiken van meerkleurig aardewerk, waarbij één gemerkt van Becquet.
Deux différentes cruches en faïence polychrome dont une avec la marque de Becquet.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 25 -
#127Een cachepot van Chinees porselein met een meerkleurig decor van bloemen en vogels en vissen binnenin.
Cache-pot en porcelaine de Chine à décor polychrome de fleurs, d’oiseaux et de poissons.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 37 cmEstimate: € 60 / 100 -
#146Prof. Van Puyvelde. “Het Lam Gods”. 1948.
Prof. Van Puyvelde. “Het Lam Gods”. 1948.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#136Een lot met honderden zichtkaarten van het begin van de XXste eeuw tot de jaren ‘70. Zichten uit Duitsland, Nederland, Zwitserland, Oostenrijk, Italië, Spanje. Zichtkaarten i.v.m. kunst. Twee dozen met fiches over auto’s tot de jaren tachtig. Ed. Edito-Service 1991. Een doos met prentjes van Franse steden en dorpen.
Lot de centaines de cartes postales du début du XXe siècle aux années 70. Vues d’Allemagne, des Pays-Bas, de la Suisse, de l’Autriche, de l’Italie, de l’Espagne. Cartes sur les arts. Deux boîtes aux fiches d’information sur des automobiles des années 80. Ed. Edito-Service 1991. Une boîte aux chromos de villes et villages de France.No longer availableOnline onlyEstimate: € 200 / 240 -
#176Een lot Indische sierdoosjes, een messingen vaasje en een pepermolen
Lot de boîtes décoratives des Indes et un pot en cuivre.No longer availableOnline onlyEstimate: € 50 / 80 -
#155Een Chinese églomisé snuff bottle versierd met geschilderde dames en aan de buitenkant met draak en pauw. Onderaan gemerkt.
Flacon à parfum chinois en églomisé décoré de femmes, d’un dragon et d’un paon. Marque sous la base.No longer availableOnline onlyDim. 6,5 cmEstimate: € 100 / 150 -
#129Paar theekopjes en schoteltjes van blauw en wit Chinees porselein. XIXde eeuw. Een schilfer.
Paire de tasses et soucoupes en porcelaine de Chine bleue et blanche. XIXe siècle. Un petit éclat.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30 -
#167Een art deco vaas van Booms glas.
Vase art déco en verre de Boom.No longer availableOnline onlyDim. H. 29 cmEstimate: € 240 / 360 -
#177“Zeilschip”. Reproductie op doek naar Henry Scott.
No longer availableOnline onlyDim. 60 x 100 cmEstimate: € 30 / 50 -
#165Een paar aquarellen met een dame en een heer, opgebouwd uit postzegels in collagetechniek. Chinees werk.
Paire d’aquarelles représentant un homme et une femme à base d’un collage de timbres postes. Travail chinois.No longer availableOnline onlyDim. 13,5 x 8,5 cmEstimate: € 40 / 50
Other lots in this auction
-
#145“Les cent visages du cinéma”. Marcel Lapierre. Ed. Grasset. Exemplaire sur Alfa. Genummerd 2038/4580. Parijs, 1948.
“Les cent visages du cinéma”. Marcel Lapierre. Ed. Grasset. Exemplaire sur Alfa. Numéroté 2038/4580. Paris, 1948.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#76“The Triumph of Mercy” & “ Diana and Acteon”. Twee oude Engelse gravures.
“The Triumph of Mercy” & “ Diana and Acteon”. Deux gravures anglaises anciennes.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 50 cmEstimate: € 40 / 50 -
#64“St. Anna ten Drieën”. Een bistertekening op papier. Draagt datum 1610.
“St. Anne Trinitaire”. Dessin au bistre sur papier. Porte la date de 1610.No longer availableOnline onlyDim. 5,5 x 5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#58“Heilig Hart - Jezus en Maria” een paar biscuit beeldjes (met stolp). Er wordt een vieux Bruxelles Mariabeeldje aan toegevoegd
“Sacré Coeur” et “Jésus et Marie”. Paire de statuettes en biscuit sous globes en verre. Ainsi qu’une statuette de la Vierge en porcelaine dite Vieux Bruxelles.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#88Twee kaders met foto’s, waarbij één met een zicht op Central Park.
Deux cadres aux photographies dont une représentant Central Park.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 50 -
#12Een paar appliques, versierd met glazen kraaltjes.
Paire d’appliques décorées de perles en verre.No longer availableOnline onlyDim. h: 14 cmEstimate: € 20 / 30 -
#108Een Chinese kalligrafische set, bestaande uit een waterbakje en een stempel van leisteen, een penseellegger, een verfbakje en een waterkommetje van porselein met een draak in het decor en een stempel van speksteen. In etui.
Suite à calligraphie chinoise comprenant un bol à eau, un cachet en ardise, un porte-pinceau, une coupe à peinture et un bol à eau en porcelaine décoré d’un dragon et un cachet en pierre de lard. Dans un étui.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 40 -
#166Een voorstelling van Boeddha op een olifant van gepatineerd brons. Indisch werk.
Bouddha assis sur un éléphant. Bronze patiné. Travail indien.No longer availableOnline onlyEstimate: € 180 / 240 -
#81B. HarrewynEen biljet van 500 Drachmen van gepolychromeerd schuim. In kader van plexiglas. Gesigneerd en gedateerd 2001.
Billet de 500 Drachme en mousse polychrome. Cadre en plexiglas. Signé et daté 2001.No longer availableOnline onlyDim. 44 x 66 cmEstimate: € 40 / 50 -
#96Een reeks van 4 foto’s met zichten op Parijs bij nacht op plexiglas.
Suite de quatre photo’s aux vues de Paris by night sur plexi.No longer availableOnline onlyDim. 53 x 80 cmEstimate: € 30 / 50 -
#55Etienne Le Compte“Viskraam te Oostende”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Marché aux poissons à Ostende”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 80 x 110 cmEstimate: € 200 / 240 -
#57Twee bronzen vijzels met stampers.
Deux mortiers en bronze et leurs pilons.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 40


