Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Vier verschillende recente vazen van meerkleurig Chinees porselein.

Vier verschillende recente vazen van meerkleurig Chinees porselein.

Quatre vases différents récents en porcelaine de Chine polychrome.
Dim. h: 26 - 44 cm
SKU: 0602180887.
Categories: Aziatisch, Porselein.
Auction day: 8 February 2018 19:00
Catalogue #887
Estimate: € 50 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #1098

    Een lot van acht schenkkannetjes van lusterware. Derbyshire.

    Un lot de huit verseuses en lusterware. Derbyshire.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #645

    Een Chinese houten salontafel met een gesneden hoogreliëf van spelende vrouwen onder het glazen blad.

    Table de salon chinoise en bois à décor de femmes jouant en relief sous tablette en verre.
    No longer available
    Dim. b: 111 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #399
    Royal Albert Bone China

    Een lot van 10 diverse kopjes en schoteltjes van Engels porselein. Met polychrome bloemenmotieven.

    Lot de 10 tasses et soucoupes divers en porcelaine anglaise. Motifs de fleurs polychromes.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 50
  • #650

    Een staande Guan Yin van meerkleurig en goudgepatineerd hout.

    Guan Yin debout en bois polychrome et doré.
    No longer available
    Dim. h: 118 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #573

    Een klein schemerlampje van gesculpteerd ivoor met een decor van dieren in de jungle. Met boven aan het Indische staatssymbool. Indisch werk. Op houten sokkel. Omstreeks 1930.

    Petite lampe en ivoire sculpté à décor d’animaux dans le jungle. Surmontée d’un symbole d’état indien. Travail indien, vers 1930. Sur socle en bois.
    No longer available
    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #812
    M.I. Hummel

    Een lot van vier beeldjes van meerkleurig porselein. Gesigneerd.

    Lot de quatre statuettes en porcelaine polychrome. Signées.
    No longer available
    Dim. h: 8,5 - 12 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #1091

    Een lot porselein en aardewerk, bestaande uit twee verschillende tabakspotten en twee balustervaasjes met vergulde versieringen.

    Un lot de faïence et porcelaine, comprenant deux pots à tabac, deux vases balustre avec décorations argentées.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #879
    Albath & Kaiser

    Een lotje Beiers porselein, bestaande uit een balustervaasje, een taartschotel en een taartschep, versierd met een meerkleurig en verguld bloemendecor. Onderaan gemerkt.

    Un lot d’objets en porcelaine de Bavière comprenant un petit vase balustre, un plat à tarte et pelle à tarte, avec un décor fleuri polychrome et dorures.
    No longer available
    Dim. h: 29 & Ø; 31 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #406

    Een Chinese sokkel van gesculpteerd hardhout met een roze marmeren blad.

    Socle chinois en bois de fer sculpté à tablette en marbre rose.
    No longer available
    Dim. 39 x Ø: 38 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #661

    Twee porseleinen borden, waarbij een Chinees blauw-wit en een meerkleurig Europees bord met guirlandedecor. Het eerste XIXe eeuw.

    Deux assiettes en porcelaine, dont une bleue et blanche de Chine, l’autre en porcelaine polychrome avec décor de guirlandes, Europe. Début XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. Ø: 24 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #997
    Villeroy & Boch

    Een schouwstel, bestaande uit zes vaasjes van verschillende hoogtes van blauw en wit aardewerk met een decor van bloemen en landschappen. Onderaan gemerkt.

    Une garniture de cheminée comprenant six petits vases de hauteurs différentes en faïence bleue et blanche avec décor de fleurs et paysages. marque en dessous.
    No longer available
    Dim. h: 14 - 32 cm
    Estimate: € 70 / 120
  • #161

    Twee cachepots van Sèvresporselein met een meerkleurig decor van personages en bloemen in vergulde uitsparingen en op kobaltblauwe fond. Met verguld koperen montuur en voet. Onderaan gemerkt. Einde XIXde eeuw.

    Deux cache-pot en porcelaine de Sèvres à décor polychrome de personnages et de fleurs dans des cartouches dorées sur fond bleu cobalt. Montures en cuivre doré. Marque sous la base. Fin XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #234
    Limoges

    Een siervaas van meerkleurig en deels verguld porselein.

    Vase décoratif à décor polychrome et doré sur fond bleu cobalt.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #426

    Een grote en een kleine piëdestal van gesculpteerd tropisch hout, versierd met leeuwenkoppen en met roze marmeren blad.

    Un grand et un petit piédestal en bois exotique sculpté décorés de têtes de lions et à tablettes en marbre rose.
    No longer available
    Dim. 38 x 57 Ø 41 & 67 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #1073
    Vacchetti Essevi

    “Biddende vrouw”. Een buste van meerkleurig Italiaans porselein. Onderaan gemerkt.

    ”Femme priante.” Un buste en porcelaine italienne polychrome. Porte une marque en dessous.
    No longer available
    Dim. h: 29 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #1075

    Een sobere houten Aziatische salontafel.

    Une table de salon en bois asiatique.
    No longer available
    Dim. b: 85 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #663

    Een sierbord van Cantonporselein met een famille-rosedeocr van krijgers in het plat en zes cartouches met personages op de vleugel. China, XIXe eeuw.

    Une assiette décorative en porcelaine de Canton avec décor de famille rose, guerriers et six cartouches avec personnages sur les ailes. Chine, XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. Ø: 30 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #578

    Een schotel van Imariporselein met een meerkleurig en verguld bloemendecor. Eerste helft XIXe eeuw.

    Plat en porcelaine d’Imari à décor polychrome et doré de fleurs. Japon, première moitié du XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. Ø: 48,5 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #633

    Een lot blauw en wit Chinees porselein, bestaande uit drie bordjes met pauwen en een vierde, recenter exemplaar.

    Un lot de porcelaine de Chine blanche et bleue, comprenant trois assiettes avec des paons, et une quatrième assiette plus récente.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #1105

    Een paar Chinese tuinstoelen van steen.

    Paire de chaises en pierre. Travail chinois.
    No longer available
    Dim. h: 52 cm
    Estimate: € 850 / 950
  • #1093

    Een lot Beiers porselein, bestaande uit een terrine met vergulde randen, vier verschillende kopjes met ondertasjes en vier schaaltjes met decors van de vier jaargetijden. Allen gemerkt.

    Lot de porcelaines de Bavière comprenant une terrine aux bords dorés, quatre tasses et soucoupes diverses et quatre petits plats aux décors des quatre saisons. Marques sous les bases.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #563

    Een ivoren slagtand in de vorm van een krokodil. Afrikaans werk. Beschadiging.

    Défense en ivoire en forme de crocodile. Travail africain, première moitié du XXe siècle. Dégât.
    No longer available
    Dim. l: 86 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #380

    Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,70 ct.

    Une bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,70 ct.
    No longer available
    Dim. 4,14 g
    Estimate: € 600 / 800
  • #651

    Een balustervaas van Aritaporselein met een personages en pauwendecor. Onderaan gemerkt. Op houten voetstuk.

    Un vase balustre en porcelaine Arita avec décor de paons. Marque sous la base. Sur piédestal en bois.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 120 / 180

Other lots in this auction

  • #990
    Lafuente

    Een geelkoperen wandklok in barokke stijl.

    Horloge murale en cuivre jaune de style baroque.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #326

    Een sobere halbank van gesculpteerd eikenhout.

    Banc de vestibule sobre en chêne sculpté.
    No longer available
    Dim. b: 122 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #653

    Vier diverse pannenkoekborden van blauw en wit aardewerk met verschillende decors. XVIIIde-XIXde eeuw.

    Quatre assiettes dites pannenkoek différentes en faïence blanche et bleue, décors divers. XVIII-XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. Ø 22,5 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #239

    Een driedelig klokstel, bestaande uit een pendule en twee casolettes van roze marmer en versierd met bronsbeslag. Tijdperk art deco.

    Garniture de cheminée comprenant une pendule et deux cassolettes en marbre rose aux montures de bronze. Epoque Art Déco.
    No longer available
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #20

    Een lot zilveren juwelen waaronder 15 ringen, 14 armbanden en halssnoeren.

    Lot de bijoux en argent dont 15 bagues, 14 bracelets et colliers.
    No longer available
    Dim. brut 299,35 g
    Estimate: € 160 / 200
  • #540
    Heriz

    Perzisch wollen tapijt. Handgeknoopt.

    Tapis persan en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 416 x 292 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #195

    Een 18 karaats wit en geel gouden broche bezet met diamant oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct. twee parels en een grote barnsteen.

    Broche en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants de taille ancienne ayant un poids total de ± 0,40 ct, de deux perles et d’un grand succin.
    No longer available
    Dim. 13,83 g
    Estimate: € 500 / 600
  • #865

    Een rond bijzetkastje van gefineerd hout met één deur en een rond roodmarmeren blad.

    Une petite armoire ronde en bois de placage à une porte et une tablette en marbre rouge.
    No longer available
    Dim. 70 x Ø 40 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #157

    Een houten naaidoos. Fijn gesculpteerd exotisch hout en been. Indië, einde XIXde eeuw.

    Boîte à ouvrage en bois exotique finement sculpté et os tourné. Travail indien, fin du XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 33 x 23 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #675

    Een eikenhouten bijzettafel in Louis Phlippestijl meet voluutpoten.

    Une table d'appoint en chêne, style Louis Philippe aux pieds volutes.
    No longer available
    Dim. 90 x 60 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #1049

    Een armstoel van witgepatineerd hout met bijpassend voetbankje.

    Un fauteuil en bois patiné blanc et repose-pied assorti.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #244
    Denise Esteban

    “La botte d’asperges”. Pastel op papier. Gesigneerd.

    “La botte d’asperges”. Pastel sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 55 x 75 cm
    Estimate: € 180 / 240
View all auction items ›

Veiling van 6, 7 & 8 Februari 2018

Deze veiling is volledig - 1105 loten in de catalogus. Downloads verkrijgbaar in .xls en .pdf

6 February 2018 19:00
7 February 2018 19:00
8 February 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 8 February 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More