Other lots in this auction
-
#187
Een grote Martaban voorraadpot van bruin geglazuurd steengoed, versierd met draken en vogels in reliëf en met zes oortjes op de schouder. Zuid-Oost-Azië, omstreeks 1800. Kleine letsels.
Un grand pot de rangement Martaban en grès émaillé brun, décoré de dragons et d'oiseaux en relief et de six oreilles sur l'épaule. Asie du Sud-Est, vers 1800. Petits dégâts.No longer availableDim. H. 57 cmEstimate: € 500/800 -
#322Richard Basseleer
Mediteraan dorpzicht aan de zee, olieverf op board.
Mediterranean village seascape, oil on board.No longer availableDim. 18.5 x 23.5 cmEstimate: € 25/75 -
#247Rosenthal
Een vodka-en kaviaarset voor 6 personen bestaande uit langwerpige shotglazen, en een ijsemmer.
A vodka and caviar set for 6 people consisting of elongated shot glasses and an ice bucket.No longer availableDim. H: 7-17 cmEstimate: € 60/80 -
#564
Een paard van gepolychromeerd terracotta naar voorbeeld uit de Tang-periode. Staart gelijmt.
Un cheval en terre cuite polychrome d'après un exemple de la période Tang.No longer availableDim. H:32cmEstimate: € 120/180 -
#511Koos Van der KaaijPeriod: 1900 - 1976
“Moeder met kind”. Een terracotta gesculpteerd beeld. Onderaan gesigneerd. Vermoedelijke nummering “8/12”.
"Mother with child." A terracotta sculpted statue. Signed at the bottom. Presumed numbering is "8/12".No longer availableDim. 65cmEstimate: € 200/300 -
#123
Een dessertservies, Paul Pastaud voor Limoges, France bestaande uit 12 dessertbordjes, 12 ondertassen, 10 tassen, een koffiepot, een suikerpot, een melkkannetje en een schotel.
A dessert service, Paul Pastaud for Limoges, France consisting of 12 dessert plates, 12 saucers, 10 cups, a coffee pot, a sugar bowl, a creamer, and a dish.No longer availableDim. h 23 cmEstimate: € 200/300 -
#506
Een Oosters wollen tapijt.
An oriental wool carpet.No longer availableDim. 400 x 260 cmEstimate: € 200/300 -
#590
Een 18 karaats witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,32 ct.
An 18 karat white gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.32 ct.No longer availableDim. 3,07 gEstimate: € 400/500 -
#688
Een Zuid Oost Aziatisch bronzen beeldje van een zittende Boeddha en een Boeddha hoofd.
A South East Asian bronze sculpture of a seated Buddha and a Buddha head.No longer availableDim. 30cmEstimate: € 40/60 -
#704
‘Oud vrouwtje’, een pasteltekening gesigneerd Albert Van Dyck.
"Old lady", a pastel drawing signed by Albert Van Dyck.No longer availableDim. h 30 x b 25 cmEstimate: € 80/120 -
#414J Pinx
“Vue de l’Escaut en Flandre”. Een gravure op papier.
"View of the Scheldt in Flanders". An engraving on paper.No longer availableDim. 37x33 cmEstimate: € 35/45 -
#67Victoria
Een porseleinen vaas, versierd met figuren, vergulde details en kleurpallet. Gemerkt Victoria Tsjechoslowakije.
A porcelain vase, decorated with figures, gilt details, and a colorful palette. Marked "Victoria Czechoslovakia."No longer availableDim. 40cmEstimate: € 200/220