#565Een Afrikaans masker van hout en stro. Op metalen staander.
#420ChimentoEen 18 karaats geel gouden ketting met plaatje als hanger.
#110Een 18 karaats geel goud broche bezet met camee.
Une broche en or jaune 18 ct sertie d’un camée.No longer availableDim. 9,86 gEstimate: € 100 / 150 -
#656Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
#850Twee verschillende eikenhouten salontafeltjes met tussenblad.
#76Een sobere roodgepatineerde houten kist.
#503Een geel porseleinen ‘Amstelhoek’ kruikje.
#757Een Afrikaans aardewerken hoofd op staander.
#189Hendrick Gerrit Ten KatePeriod: 1803 - 1856“Marine”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1854.
”Marine”. Huile sur panneau. Signé et daté 1854.No longer availableDim. 19 x 24 cmEstimate: € 600 / 800 -
#627Een grote bronzen hall-lantaarn met bol gegraveerd glas.
#362Bernard Charroy“Meisje met boek”. Litho. Genummerd en gesigneerd buiten de plaat.
”Jeune fille”. Une lithographie. Numérotée et signée hors planche.No longer availableDim. 70 x 55 cmEstimate: € 70 / 100 -
#569“Max und Moritz”. Aquarel en gewassen pentekening naar Wilhelm Busch Draagt een handtekening.
”Max und Moritz”. Une aquarelle et dessin à la plume d’après Wilhelm Busch. Porte une signature.No longer availableDim. 19 x 25 cmEstimate: € 120 / 200