Similar lots by type
-
#73
Een oud scheerbekken. XIXe eeuw.
Plat à barbe ancien. XIXe siècleNo longer availableDim. Ø: 34 cmEstimate: € 30/40 -
#321
Een grote ronde tinnen schotel. Engeland, XVIIe eeuw.
Grand plat rond en étain. Angleterre, XVIIe siècle.No longer availableDim. Ø: 51 cmEstimate: € 30/50 -
#739
Een lot tin, bestaande uit een chocoladekan, een theepotje, een peper-en zoutvaatje en een mosterdpot. XVIIIe & XIXe eeuw.
Lot d’étains comprenant une chocolatière, une théière, une poivrière et une salière et un moutardier. XVIIIe et XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#781
Een lot tin bestaande uit twee Chinese parfumvazen, een schenkkan, een terrine en een kamerpot.
Lot d’étains comprenant deux vases à parfum chinois, une verseuse, une terrine et un pot de chambre.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#754
Een groot tinnen bord. XIXde eeuw.
Grand plat en étain. XIXe siècle.No longer availableDim. Ø 41 cmEstimate: € 25/40
Other lots in this auction
-
#162
“Twee verliefde engelen”. Een albasten beeldje. XVIIde eeuw. Talrijke herstellingen en letsels.
“Deux anges amoureux”. Statuette en albâtre. XVIIe siècle. Nombreux dégâts et réparations.No longer availableDim. H. 24,5 cmEstimate: € 80/100 -
#137Villeroy & Boch Luxembourg
“Zittende naakt”. Beeldje van monochroom wit porselein. Onderaan gemerkt.
“Nu assis”. Statuette en porcelaine monochrome blanche. Marque sous la base.No longer availableDim. H 18 cmEstimate: € 30/50 -
#420Swatch Swiss
Negen verschillende kleurrijke horloges in originele doosjes.
Neuf montres à bracelet de différentes couleurs dans leurs boîtes d’origine.No longer availableEstimate: € 150/250 -
#466
Een tweeledige buffetkast met onderaan twee paneeldeuren en bovenaan twee glas-in-lood deurtjes. Omstreeks 1900.
Buffet à deux corps. Le dessous à deux portes pleines, le dessus à deux portes aux vitraux. Vers 1900.No longer availableDim. H 210 cmEstimate: € 120/200 -
#484Shoichi Hasegawa
“Village dans l’ombre.” Kleurenets. Gesigneerd buiten de plaat. Genummerd 26/99.
“Village dans l’ombre”. Eau-forte en couleurs. Signée et numérotée 26/99 hors planche.No longer availableEstimate: € 180/220 -
#378
“Interieur met palmier en samovar”. Olieverf op doek.
“Intérieur aux palmier et samovar”. Huile sur toile.No longer availableDim. 20 x 30 cmEstimate: € 40/60 -
#611
Een groot lot postzegels uit diverse landen en werelddelen. We voegen er nog een catalogus en een map met proefslagen uit Vaticaanstad aan toe.
Grand lot de timbres postes de différents continents. Nous ajoutons un catalogue et un classeur contenant des pièces numismatiques épreuves.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#336
Een mahoniehouten staande klok. Met slinger en gewichten. Engels werk, omstreeks 1900. Klein manco aan bovenlijst.
Horloge de vestibule en acajou. Avec balancier et poids. Travail anglais, vers 1900. Petit manquant à la corniche.No longer availableDim. H. 207 cmEstimate: € 200/300 -
#532Langlet
“Stilleven met cello”. Lithografie. Gesigneerd en genummerd 100/175 buiten de plaat. Met certificaat.
“Nature morte aux violoncelle”. Signé et numéroté 100/175 hors planche. Avec certificat.No longer availableDim. 54 x 76 cmEstimate: € 670/80 -
#535Seiko Kinetic
Een roestvrij stalen automatische herenhorloge.
Montre homme automatique en acier inoxydable.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#13Wiskemann
Een groot lot verzilverd metalen voorwerpen, bestaande uit een koffie- en theestel, sauskommen, een terrine, schalen, enz.
Grand lot de métal argenté comprenant un service à café et à thé, une terrine, des saucières, des plats etc.No longer availableEstimate: € 100/160 -
#413Nao by Lladro
“Meisje met kuikens”. Een beeldje van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
“Fillette aux poussins”. Statuette en porcelaine polychrome. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 25/40