Similar lots by type
-
#213
Een beer van donkergepatineerd brons.
Ours en bronze à patine foncée.No longer availableDim. l: 80 cmEstimate: € 900/1000 -
#241
“Maraboes”. Een groep van donkergepatineerd brons op zwart marmeren voetstuk.
“Marabouts”. Groupe en bronze à patine foncée sur socle en marbre noir.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 180/220 -
#178
Een liggende beer van donkergepatineerd brons.
Ours couché en bronze à patine foncée.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 140/150 -
#208
“Mercurius”. Een bronzen beeld naar een werk van Jean de Bologne. Op het marmeren voetstuk een bronzen fries met putti die kunsten bedrijven in reliëf.
“Mercure”. Sculpture en bronze d’après un oeuvre de Jean de Bologne. Base en marbre à la frise aux putti représentant les arts.No longer availableDim. h: 92 cmEstimate: € 500/550 -
#223
“De slangenbezweerder”. Een beeld van bruingepatineerd brons op zwart marmeren voetstuk. Naar een werk van Charles Arthur Bourgeois.
“Le charmeur de serpent”. Statuette en bronze à patine brune sur socle en marbre noir. D’après un oeuvre de Charles Arthur Bourgeois.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 160/180 -
#342
Spiegeltje met twee luikjes, een lijst en een bekroning van met de hand beschilderd hout, versierd met bloemenmotieven. Oost-Europa.
Petit miroir à deux vantaux. Cadre et dessus en bois peint à la main à décor de fleurs. Europe orientale.No longer availableDim. H. 50 cmEstimate: € 30/40 -
#80Alfred Richard
“Vrouw met hooischoof”. Terracotta beeld, te gebruiken als vaas. UItgegeven bij Firma Van Hasselt. Gesigneerd.
“Femme à la gerbe de foin”. Sculpture en terre cuite, pouvant servir comme vase. Ed. Firme Van Hasselt. Signée.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 220/280 -
#32
Een lot beeldjes van porselein en aardewerk, bestaande uit een St Jozef met kind, een musicerend engeltje, een putto met eenden en een naakt. Beschadiging bij het laatste.
Lot de statuettes en porcelaine et en faïence comprenant un Saint-Joseph à l’Enfant, un angelot musicien, un putto aux canards et un nu. Ce derniers à accident.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#708
Staande Guanyin van brons. Op lotusvoetstuk.
Guanyin debout en bronze. Sur base en forme de lotus.No longer availableDim. H. 63 cmEstimate: € 80/100 -
#588
Een paar octogonale Chinese sokkels van gesculpteerd hout met marmeren blad.
Paire de socle chinois octogonaux en bois sculpté et à tablettes en marbre.No longer availableEstimate: € 320/380 -
#681
“De druivenoogst”. Een beeld van donkergepatineerd zamak.
“Les vendanges”. Sculpture en régule à patine foncée.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 80/100 -
#411
Een bronzen beeld met de voorstelling van een fluitspelende Krishna.
Statuette en bronze représentant Krishna jouant la flûte.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 50/80 -
#1
Een haan van meerkleurig kunststof en een smid van polychroom biscuit. Beide Italiaans werk, waarbij de eerste van G. Armani en de tweede van Capodimonte.
Un coq en résine polychrome et un forgeron en biscuit polychrome. Travail italien, l’un signé G. Armani, l’autre Capodimonte.No longer availableDim. h: 29 & 31 cmEstimate: € 20/30 -
#697
Danseres van verguld en gepatineerd brons. Thailand, medio XXste eeuw.
Danseuse en bronze patiné et doré. Thaïlande, milieu du XXe siècle.No longer availableDim. H. 52 cmEstimate: € 60/100 -
#439
Een Romeinse buste van gegoten en witgepatineerd steengoed.
Buste romain en grès moulé et patiné blanc.No longer availableDim. h: 66 cmEstimate: € 120/200 -
#633
Een staande Boeddha van ivoor en been. Chinees werk. Gemerkt.
Bouddha debout en os et ivoire sur bois. Travail chinois. Avec marque.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 200/300 -
#416
Een beeld van een Afrikaanse vrouw van gesculpteerd hout.
Sculpture représentant une femme africaine en bois.No longer availableDim. h: 150 cmEstimate: € 60/80 -
#688
Een bronzen presse-papier in de vorm van een olifant op een voetstuk van zwart marmer.
Presse-papier en bronze en forme d’éléphant sur base en marbre noir.No longer availableDim. h: 10 cmEstimate: € 55/65 -
#623
Een beeld van een krijger te paard van ivoor en been. Chinees werk.
Guerrier à cheval en os et ivoire. Travail chinois.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 200/300 -
#217
Een lopende panter van zwartgepatineerd brons.
Panthère courant en bronze à patine noire.No longer availableDim. l: 46 cmEstimate: € 550/600 -
#247
Een sluipende jaguar van groengepatineerd brons.
Jaguar glissant en bronze à patine verte.No longer availableDim. l: 65 cmEstimate: € 160/180 -
#611
Een brullende tijger van gesculpteerd albast.
Tigre rugissant en albâtre sculpté.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 120/200 -
#664
Een lot van zeven verschillende muzikanten als wandversiering van gepolychromeerd hout. Indonesisch werk.
Lot de sept différents musiciens en bois polychrome. Travail indonésien.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 60/70 -
#227
“Hand”. Een beeld van groengepatineerd brons naar een werk van Rodin.
“Main”. Sculpture en bronze à patine verte d’après un oeuvre de Rodin.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 160/200
Other lots in this auction
-
#103Val Saint Lambert
Een mooie pique-fleurs van geslepen kristal in de massa oranje-rood gekleurd. Gemerkt onderaan.
Beau pique-fleurs en cristal taillé coloré rouge-orange dans la masse. Marque sous la base.No longer availableDim. H. 11 cmEstimate: € 50/70 -
#509Marjan Janssens
“Vrouwenfiguur in blauw”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Femme en bleue”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 73 x 56 cmEstimate: € 60/80 -
#87
Twee heiligenbeelden van gesculpteerd hout. Omstreeks 1900.
Deux statuettes de saints en bois sculpté. Vers 1900.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#192Karel De Schrijver
“Zonnig terras”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Terrasse ensoleillée”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 260/320 -
#587
Verzilverd metalen bestek met een rocaillemotief. 8 grote lepels, 8 grote vorken, 8 kleine vorken, 6 dessertlepels en 8 dessertmessen met keur O.W. van Otto Wiskemann. 5 oestervorkjes met keur AB en 9 dessertmessen van een lichtjes afwijkend model.
Couvert en métal argenté à motif rocaille. 8 grandes cuillères, 8 grandes fourchettes, 8 petites fourchettes, 6 cuillères à dessert et 8 couteaux à dessert aux poinçon O.W. pour Otto Wiskemann. 5 fourchettes à huîtres au poinçon AB et 9 couteaux à dessert d’un modèle légèrement différent.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#786
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Carpette d’Orient en laine. Nouée main.No longer availableDim. 168 x 134 cmEstimate: € 50/80 -
#205
Een art deco hangertje van wit en geel goud bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,90 ct. en met geel gouden ketting. (twee steentjes ontbreken).
Petit pendentif art déco en or blanc et jaune serti de diamants de taille ancienne ayant un poids total de ± 0,90 ct et avec une chaîne en or jaune. Deux petites pierres manquent.No longer availableDim. 4,70 gEstimate: € 400/600 -
#428
Halssnoer van adderwervels als bescherming tegen slangenbeten. Arunachal Pradesh.
Collier en vertèbres de vipère, protection supposée contre les morsures de serpent. Arunachal Pradesh.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#38
Vaas van brons met vogels. Centraal een glazen fluitglas.
Vase bronze aux oiseaux. Le centre présente une flûte en verre.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#535Afrika
Twee grote ruwe armbanden waarvan één gebroken van ivoor en één van gepolijst ivoor.
Deux grands bracelets en ivoire (un cassé).No longer availableEstimate: € 200/300 -
#624
Een handgeknoopt Chinees wollen tapijt met draken in het decor.
Tapis chinois en laine à décor de dragons. Noué main.No longer availableDim. 380 x 282 cmEstimate: € 100/150 -
#430Chili Mapuche Pillon Indianen
Een halssnoer en verschillende hangers van zilver.
Collier aux pendentifs en argent.No longer availableDim. 83,93 gEstimate: € 40/60