Other lots in this auction
-
#623
Lot boeken. D. Talbot Rice e.a. “De Glorie der Middeleeuwen” Gaade 1967. Twee delen. En vele andere over kunst, geschiedenis, cultuur en bloemen.
Lot de livres. D. Talbot Rice et al. La Gloire du Moyen Age Gaade 1967. Deux volumes. Et bien d'autres sur l'art, l'histoire, la culture et les fleurs.No longer availableEstimate: € 50/70 -
#548
Twee handgeknoopte Oosterse wollen karpetjes.
Deux tapis orientaux en laine noués à la main.No longer availableDim. 198 x 113 & 168 x 109 cmEstimate: € 40/60 -
#26
Een paar moderne papieren lampionnen in collagestijl.
Une paire de lanternes en papier de style collage moderne.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 60/100 -
#379Paul Van DesselPeriod: 1956-2021
“Indigo moods”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 2019.
Indigo moods. Huile sur toile. Signée et datée 2019.No longer availableDim. 80 x 100 cmEstimate: € 350/500 -
#94Perton
“Portrait posthume de Monsieur Kruymel” Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1941.
“Portrait posthume de Monsieur Kruymel” Huile sur toile. Signée et datée 1941.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 80/120 -
#656Yakchi Badir
Een handgeknoopt Turkse wollen loper.
Un couloir turc en laine noué à la main.No longer availableDim. 300 x 60 cmEstimate: € 120/200 -
#436Nain
Perzisch tapijt van wol en zijde. Handgeknoopt.
Tapis persan en laine et soie. Noué à la main.No longer availableDim. 161 x 99 cmEstimate: € 100/120 -
#249W. Gerlo
“Oost west, Thuis best”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Oost west, Thuis best”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 101 x 69 cmEstimate: € 80/120 -
#96
Een bruingepatineerde plantenvaas met subtiele spiraal versierd.
Un vase végétal à patine brune orné d'une subtile spirale.No longer availableDim. h 64 cmEstimate: € 40/60 -
#119Frans Van Huffel
“Boerin in het bos.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
Femme paysanne dans les bois. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 75 x 50 cmEstimate: € 60/80 -
#236
Een serie van zes notenhouten stoelen in Hollandse Lodewijk XVI-stijl. Ruggen versierd met een guirlande en met een centraal vrouwenhoofd in medaillon. Gestreept fluwelen bekleding. Begin XIXde eeuw.
Série de six chaises en noyer de style Louis XVI hollandais. Dossiers décorés d'une guirlande et d'une tête de femme centrale dans un médaillon. Revêtement en velours rayé. Début du XIXe siècle.No longer availableDim. H.97 cmEstimate: € 300/500 -
#141
Een lot zilver, bestaande uit een 925‰ golftroffeetje van Wolfers op marmeren voet, een 830‰ kandelaartje, een dameshorloge, een zakhorloge, een schaaltje met email, een schaaltje met een Oostenrijkse munt met beeltenis van Maria Theresia en een sigarettendoosje.
Un lot d'argent, composé d'un trophée de golf Wolfers 925‰ sur un socle en marbre, un bougeoir 830‰, une montre femme, une montre gousset, un bol avec émail, un bol avec un Autrichien pièce représentant Marie-Thérèse et une boîte à cigarettes.No longer availableDim. 610 g zonder horlogesEstimate: € 200/300