Other lots in this auction
-
#99Théophile VerstrekenPeriod: 1885 - 1963
“Neerhof”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Basse-cour". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 58 x 68 cmEstimate: € 80/120 -
#508
Drie albums met ingebonden nummers van Kuifje. Albums 17 (vanaf december 1951), 20 en 33. Sletig.
Trois albums avec des numéros cartonnées de Tintin. Albums 17 (à partir de décembre 1951), 20 et 33. Usures.No longer availableEstimate: € 150/180 -
#277
Een negentiende eeuwse dubbel muntenhoudertje. In sterling zilver.
Un porte-monnaie double du XIXe siècle. En argent massif.No longer availableDim. l: 5,5 cm 27,25 gEstimate: € 40/60 -
#558
Acht albums met ingebonden nummers van Robbedoes. Albums 29 (1949), 31, 33 (2 keer), 44, 45, 46 en 47. Sletig.
Huit albums avec des numéros à couverture rigide de Robbedoes. Albums 29 (1949), 31, 33 (2 fois), 44, 45, 46 et 47. Usures.No longer availableEstimate: € 300/400 -
#647
Een paar vazen van Satsuma aardewerk.
Une paire de vases en faïence de Satsuma.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 60/100 -
#13
Een lot Hollands aardewerk, bestaande uit een kannetje met meerkleurig decor, een klein eivormig kruikje van de Porceleyne Fles en een kalebasvaasje.
Lot de poterie hollandaise, composé d'une cruche à décor multicolore, d'une petite cruche ovoïde de la Porceleyne Fles et d'un vase calebasse.No longer availableDim. h 18 cm - 8 cmEstimate: € 40/50 -
#280
Een paar 18 K witgouden oorbellen bezet met een briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,68 ct. FVS2.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 kt serties de diamants d'un poids combiné de 0,68 ct FVS2.No longer availableDim. 2,57 gEstimate: € 650/750 -
#650
Een lot zakhorloges, waarbij o.a. één in 800‰ zilveren kast en één van Roskopf in werkende staat. De anderen te reviseren. 6 stuks.
Beaucoup de montres de poche dont une en argent 800‰ et une de Roskopf en état de marche. Pour réviser les autres. 6 morceaux.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#182
Een opgezette reeënkop op houten muurplaat.
Une tête de chevreuil empaillée sur une plaque murale en bois.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 50/60 -
#554H Vermeire (?)
“Man nabij de houtstapel.” Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1898.
"Homme près du tas de bois." Huile sur toile. Signée et datée 1898.No longer availableDim. 31 cm x 46 cmEstimate: € 200/300 -
#432
“Zeilboot bij ondergaande zon.” Aquarel op papier. Draagt monogram B.N.R.
"Voilier au coucher du soleil." Aquarelle sur papier. Ours monogramme BNR.No longer availableDim. 42 x 32 cmEstimate: € 80/120 -
#135Maurice JansegersPeriod: 1903 - 1989
“Vrouwelijk naakt”. Een beeld van bruingepatineerd gips. Achteraan gesigneerd en gedateerd 1969. Basis in een hoek gebarsten.
Nu féminin. Une statue en plâtre à patine brune. Signée et datée 1969 au dos.No longer availableDim. h: 108 cmEstimate: € 400/600