Similar lots by type
-
#405Ichendorf
Een Duits glazenservies van kleurloos kristal, bestaande uit zes fluitglazen, twaalf rodewijnglazen, zes borrelglaasjes op voet, zes tumblerglazen en twaalf schnapsglaasjes.
Un service de verres en cristal incolore allemand comprenant six flûtes, douze verres à vin rouge, six petits verres sur pied, six tumblers et douze verres à schnaps.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#81
Een hoorn van kleurloos kristal met een gegraveerd bloemendecor op verzilverde voet.
Corne en cristal incolore à décor gravé de fleurs. Pied argenté.No longer availableDim. h: 18cmEstimate: € 40/60 -
#108Val St. Lambert
Een grote design lampenvoet van kristal, groen gekleurd in de massa. Onderaan gemerkt.
Grand pied de lampe design en cristal, coloré vert dan la masse. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 67 cmEstimate: € 60/100 -
#258
Drie karaffen van kleurloos kristal met zilveren plaatjes. Resp. Scotch, Sherry & Brandy.
Trois carafes en cristal incolore avec plaquettes en argent. Resp. Scotch, Sherry & Brandy.No longer availableDim. h: 26 - 32 cmEstimate: € 75/90 -
#111Val St. Lambert
Een vaas van zwaar, geslepen kristal in de massa rood gekleurd. Gemerkt onderaan.
Vase lourd en cristal taillé coloré rouge dans la masse. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 100/120 -
#377
Een lot kleurloos geslepen kristal en glas, bestaande uit een Boheemse vaas, een asbak, een kom, een vaas met messingen voet en een vaasje. Het laatste gemerkt van Val St. Lambert.
Lot de cristaux et de verres incolores comprenant un vase de Bohème, un cendrier, un bol, un vase à la base en laiton et un petit vase. Ce dernier avec la marque de Val St-Lambert.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#404
Een glazenservies van kleurloos kristal, bestaande uit elf waterglazen, twaalf rodewijnglazen, elf wittewijnglazen en elf champagnefluiten.
Service de verres en cristal incolore comprenant onze verres à eau, douze à vin rouge, onze à vin blanc et onze flûtes à champagne.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#408
Een glazenservies van kleurloos kristal met een gegraveerd decor, bestaande uit twaalf likeurglaasjes, tien aperitiefglazen, acht wittewijnglazen en elf rodewijnglazen. Enkele kleine schilfers aan de rand.
Un service à verres en cristal incolore avec décor gravé, comprenant douze verres à liqueur, dix verres à apéritif, huit verres à vin blanc et onze verres à vin rouge. Quelques éclats au bords.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#403
Een designvaas van glaspasta en een pique-fleurs van rood kristal met koperen montuur.
Vase design en pâte de verre et un pique-fleurs en cristal rouge à monture en cuivre.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#340Val St. Lambert
Een reeks van negen glaasjes van geslepen kristal, de kelk groen gekleurd in de massa en op zeshoekige voet. Eén met letsels.
Suite de neuf verres en cristal taillé, la coupole colorée vert dans la masse et sur base hexagonale. Un dégât.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#141Val St. Lambert
Een art deco vaas van geslepen kristal, groen gekleurd in de massa.
Un vase en cristal taillé, vert dans la masse.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 80/90
Other lots in this auction
-
#260Dozar
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Une carpette d'Orient en laine nouée main.No longer availableDim. 140 x 235 cmEstimate: € 80/100 -
#82
Een tweedeurskastje van donkergelakt hout in renaissancestijl versierd met gesculpteerde hoofdjes op de deuren en de lade en met leeuwenpoten. Omstreeks 1800.
Petit meuble à deux portes en bois laqué de style Renaissance décoré de têtes sculptées sur les portes et le tiroir. Pieds griffes. Vers 1800.No longer availableDim. b: 86 cmEstimate: € 60/100 -
#302
Een eikenhouten koffer in neogotische stijl. XXe eeuw.
Coffre en chêne de style néo-gothique. XXe siècle.No longer availableDim. b: 110 cmEstimate: € 100/160 -
#104
Een paar notenhout armstoeltjes in Lodewijk XV-stijl. Met tapisserie bekleed (slijtage).
Paire de fauteuils en noyer de style Louis XV. Couverture en tapisserie (usures).No longer availableEstimate: € 100/120 -
#66
Een reeks van vier stoelen van eikenhout met een gesculpteerd paneel tussen balustervormige spijlen in de rug en met gevlochten zit. We voegen er een vijfde, afwijkend model aan toe.
Suite de quatre chaises en chêne. Dossiers à panneau sculpté et balustres, sièges cannées. Nous ajoutons une cinquième siège d’un modèle différent.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#269
Een spiegel van meerkleurig Saksisch porselein, versierd met engelen en bloemen in hoogreliëf
Un miroir en porcelaine saxe polychrome, décoré d'anges et fleurs en haut-relief.No longer availableDim. 75 x 51 cmEstimate: € 420/480 -
#327
Een paar Windsorstoelen. Omstreeks 1900.
Deux chaises Windsor. +- 1900.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#155
Een 18 karaats wit gouden hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct.
Pendentif triangulaire en or blanc 18 ct serti de brillants ayant un poids total de ± 0,60 ct.No longer availableDim. 5,85 gEstimate: € 400/500 -
#197
Een zilveren doopbekertje. Vermoedelijk Frans. XIXe eeuw.
Un gobelet de baptême en argent. Probablement français. XIXième siècle.No longer availableDim. h: 8 cmEstimate: € 30/50 -
#371
Een glasservies van gegraveerd glas voor twaalf personen, bestaande uit aperitiefglazen, witte- en rodewijnglazen, champagnefluiten en waterglazen. Eén champagnefluit manco.
Service de verres en verre gravé pour 12 personnes comprenant des verres à apéritif, des verres à vin rouge et blanc, des flûtes à champagne et des verres à eau. Une flûte manque.No longer availableEstimate: € 100/180 -
#116
Een eikenhouten lancierskast met twee laden onder de deuren.
Une armoire de lancier en chêne avec deux tiroirs en dessous des portes.No longer availableDim. h: 220 cmEstimate: € 180/240 -
#409
Een glazenservies van kleurloos kristal met een gegraveerd decor, bestaande uit een karaf, zes borrelglaasjes, zes wijnglazen en zes champagnefluiten.
Service de verres en cristal incolore à décor gravé comprenant une carafe, six gouttes, six verres à vin et six flûtes à champagne.No longer availableEstimate: € 120/180