#175LiebigEen bijna gevulde album 44 sets Liebig Chromos.
An almost full album containing 44 sets of Liebig Chromos. -
#107Een kelkvormige vaas van kleurloos geslepen kristal, met een goudkleurige metalen rand. Niet gemerkt.
#169Een oude banjo-barometer met waterpas.
An antique banjo barometer with level. -
#163Silhouettekening van een man met bril.
Silhouette drawing of a man with glasses. -
#116Een paar traditionele toeristische Griekse poppetjes.
A pair of traditional tourist Greek dolls. -
#52Een vintage bakelieten wandtelefoon, made in Germany.
A vintage Bakelite wall telephone, made in Germany. -
#35Een lot van 2 Delfts blauw aardewerken dekselvazen.
A lot of 2 Delft blue earthenware covered vases. -
#135Een massief houten trolley in rustieke stijl.
A solid wood trolley in a rustic style. -
#81Een set van 2 verzilverd metalen serveerschalen met deksel, gemerkt D&A, EPNS.
A set of 2 silver-plated metal serving bowls with lids, marked D&A, EPNS.