Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Vijf diverse asbakken en schalen van kleurloos kristal. Val Saint-Lambert.

Vijf diverse asbakken en schalen van kleurloos kristal. Val Saint-Lambert.

Cinq cendriers différents et plats en cristal incolore Val St. Lambert.
Dim. h: 15 cm
SKU: 2708190884.
Auction day: 28 August 2019 19:00
Catalogue #884
Estimate: € 35 / 40
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #878
    Val St. Lambert

    Een kokervaasje en een asbak van roze en kleurloos kristal. Onderaan gemerkt.

    Un vase cylindrique et un cendrier en cristal rose et incolore. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 6 & 20 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #650

    Een commode met drie laden in accoladevorm. XIXe eeuw.

    Une commode à trois tiroirs accolade. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 82 x 128 x 68 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #487

    Een lot Italiaans en Portugees aardewerk, bestaande uit een grote en een kleine dekselvaas, een kandelaar, een kannetje en een tabakspot.

    Un lot de faïence italien et portugais, comprenant un grand et un petit vase à couvercle, un candélabre, une verseuse et un pot à tabac.
    No longer available
    Dim. h: 12 - 48 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #646
    Poltromec, Milan

    Design canapé “Oasis” van blauw en wit leder. Met chromen poten. Gemerkt met label. Goede staat. Ontwerp Daniel Landini en Andrea Manfredi.

    Canapé design “Oasis” en cuir bleu et blanc. Pieds chromés. Marque et label. Bon état. Par Daniel Landini et Andrea Manfredi.
    No longer available
    Dim. 80 x 160 x 100 cm
    Estimate: € 800 / 1000
  • #867

    Acht verschillende gekleurde lichtbeeldjes.

    Huit petites statues à lumière.
    No longer available
    Dim. 20 x 6 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #555

    Een Afrikaans houten beeld. Yao Chokwe, D.R. Congo

    Sculpture africaine en bois. YAO Chokwe. République Démocratique du Congo.
    No longer available
    Dim. h: 57 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #493

    Een klein schild van een waterschildpad.

    Une petite carapace d’une tortue d’eau.
    No longer available
    Dim. l: 26 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #432

    Een zigeunerkoppel van gepolychromeerd terracotta. Gaaf.

    Un couple de gitans en terre cuite polychrome. Intact.
    No longer available
    Dim. h: 34 & 35 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #238

    Een paar cassolettes van oranjerood marmer, gedragen door drie verguld bronzen ramspoten met bovenaan drie ramskoppen. XIXe eeuw. Eén met manco bovenaan.

    Une paire de cassolettes en marbre rouge-orange, portées par trois pieds dorés de bélier et à trois têtes de bélier au dessus.
    No longer available
    Dim. h: 62 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #703

    Twee ivoren netsukés. “Een landsman en een artiest”. Onderaan gemerkt.

    Deux netsukes en ivoire. “Un homme du pays et un artiste”.
    No longer available
    Dim. h: 5 cm
    Estimate: € 120 / 130
  • #15
    Montelier

    Een vergulde zakhorloge. Omstreeks 1940.

    Un remontoir doré. +- 1940.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 200
  • #770
    Val St. Lambert

    Een lot kleurloos glaswerk, bestaande uit twee bierpullen, een boterpot, een vaasje, een schotel en twee verschillende aperitiefschoteltjes, versierd met een verguld zwaantje. Allen gemerkt.

    Lot de verreries incolore, comprenant deux pintes à bière, un pot à beurre, un petit vase, un plateau et deux plateaux apéritif, décoré de cygnes. Marques présentes.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling 27 & 28 Augustus 2019

De veiling is volledig - 900 loten in de catalogus. Downloads in .pdf en .xls verkrijgbaar. Er kan opnieuw binnengebracht worden van dinsdag 3 tot en met vrijdag 6 september.

27 August 2019 19:00
28 August 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 August 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More