Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Vijf diverse beeldjes van verschillende materialen en herkomsten. Hout, steen, been.

Vijf diverse beeldjes van verschillende materialen en herkomsten. Hout, steen, been.

Cinq figurines diverses de matières et d'origines différentes. Bois, pierre, os.
Dim. H:11-26cm
SKU: 2202220387.
Categories: Hout, ivoor.
Auction day: 23 February 2022 19:00
Catalogue #387
Estimate: € 60 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #274

    Een smalle spiegel met gebeeldhouwd eikenhouten lijst, de kuif versierd met een bloemenmand.

    Un miroir étroit avec cadre en chêne sculpté, la coiffe décorée d'un panier de fleurs.
    No longer available
    Dim. 127 x 48 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #563

    Een Afrikaans hardhouten beeld. Beschadiging bovenaan. Kongolees werk.

    Une statue africaine en bois dur. Dégât vers le haut. Travail congolais.
    No longer available
    Dim. h: 65 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #118

    Een gebeeldhouwd houten pleurante.

    Une pleurante en bois sculpté.
    No longer available
    Dim. h: 62 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #391

    Een lot bestaande uit een Turks schaaltje van koper, een aardewerken potje, een albasten plaquette met inscripties, een kleine Boeddha, een metalen beeldje van een muzikant uit Benin en een Chinees beeldje van speksteen.

    Lot composé d'un bol turc en cuivre, d'un pot en faïence, d'une plaque en albâtre avec inscriptions, d'un petit Bouddha, d'une statuette en métal d'un musicien béninois et d'une statue chinoise en stéatite.
    No longer available
    Dim. H:3-10cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #1

    Twee houten eenden, waarbij één gepolychromeerd.

    Deux canards en bois dont un polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 17 & 19 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #77

    Een houten wandregulator versierd met een steigerend paardje op de kuif. Compleet met sleutel.

    Régulateur mural en bois décoré d'un cheval cabré sur le cimier. Complet avec clé.
    No longer available
    Dim. h: 104 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #197

    Een tweearmige wandkandelaar van groengepatineerd hout in Lodewijk XVI-stijl met geslepen spiegeltjes en guirlandes.

    Applique à deux bras en bois patiné vert de style Louis XVI à miroirs taillés et guirlandes.
    No longer available
    Dim. h: 80 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #14
    Claudio

    “Geveltje”. Een houten kunstwerkje. Gesigneerd en gedateerd ‘76. Braziliaanse school.

    "Façade". Une œuvre d'art en bois. Signé et daté '76. Ecole brésilienne.
    No longer available
    Dim. 42,5 x 26 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #398

    Een lot van 10 diverse beeldjes, Oosters en Afrikaans. Daarbij vijf Birmaanse godheden op een leisteen gemonteerd.

    Lot de 10 figurines diverses, orientales et africaines. De plus, cinq divinités birmanes montées sur une ardoise.
    No longer available
    Dim. H:10-20cm
    Estimate: € 80 / 120

Other lots in this auction

  • #306

    Een paar gebeeldhouwd houten stoelen in barokke stijl, versierd met meerminnen bij een wapenschild en met getorste spijlen en poten. Bekleed met groen fluweel. Eén beschadigd.

    Paire de chaises en bois sculpté de style baroque, décorées de sirènes par un blason et de barreaux et pieds torsadés. Doublé de velours vert. Un endommagé.
    No longer available
    Dim. H:123cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #93

    Een paar tweeledige oorvazen van albast met koperen monturen en met interne verlichting.

    Une paire de vases à oreilles en albâtre à double face avec montures en cuivre et éclairage intérieur.
    No longer available
    Dim. h: 55 cm
    Estimate: € 130 / 150
  • #335

    Een lot verzilverd metaal, bestaande uit een zware ronde en idem langwerpige schotel, een Canadese ovale schotel.

    Lot en métal argenté, composé d'un lourd plat rond et allongé idem, un plat canadien ovale.
    No longer available
    Dim. 41,5 cm x 30 cm & 41,5 cm x 25 cm & Ø 23,5 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #599
    LITTH

    “Abstracte compositie”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    "Composition abstraite". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 33 x 22 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #645

    Een lot verzilverd metaal, bestaande uit een vierdelig koffie- en theestel, een kristallen coupe met verzilverde rand en een hoge milieu-de-table met glazen recipiënt

    Lot en métal argenté, composé d'un service à café et thé de quatre pièces, d'une coupe en cristal avec pourtour argenté et d'une haute dé-table écologique avec récipient en verre
    No longer available
    Dim. h: 25 cm - 8 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #653

    Een oude spaarpot van gepolychromeerd gietijzer.

    Ancienne tirelire en fonte polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 19 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #30

    Een paar 18 K wit en geelgouden oorbellen.

    Une paire de boucles d'oreilles en or blanc et jaune 18 carats.
    No longer available
    Dim. 5,85 g
    Estimate: € 180 / 250
  • #583

    Een coupe op voet van geslepen kleurloos kristal. Lichte randschade.

    Coupe sur pied en cristal incolore taillé. Légers dommages aux bords.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm; Ø:28 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #304
    Jos De Swerts

    “De Verloren Zoon”. Een gravure op papier. Gesigneerd en genummerd 69/100.

    "Le Fils perdu". Une gravure sur papier. Signé et numéroté 69/100.
    No longer available
    Dim. 40 x 31 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #358

    Een meerkleurig kunststoffen reclamebeeld voor Johnnie Walker.

    Une image publicitaire en plastique multicolore pour Johnnie Walker.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #92

    “Lachend koppel”. Een olieverfschilderij op een oude reclameplaat. Gesigneerd “Ed. Bourgeois 1885”.

    “Couple riant”. Huile sur un panneau publicitaire ancien. Signé “Ed. bourgeois 1885”.
    No longer available
    Dim. 35 x 26 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #455

    Een zesentwintigdelig servies van Brussels porselein, versierd met verguld en meerkleurig decor. Tijdperk Empire.

    Service de vingt-six pièces en porcelaine de Bruxelles, à décor doré et multicolore. Epoque Empire.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
View all auction items ›

Veiling van 22 & 23 Februari 2022

Veiling volledig - 700 loten in veiling. Tentoonstelling Vrijdag 18/02/22 & Zaterdag 19/02/22 van 10.00u tot 17.00u

22 February 2022 19:00
23 February 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 23 February 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More