Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Vijf diverse blauw en witte borden en een grote polychrome Delftse schotel. Evenals een polychroom tegeltje.

Vijf diverse blauw en witte borden en een grote polychrome Delftse schotel. Evenals een polychroom tegeltje.

Cinq assiettes diverses en bleu et blanc et un grand plat polychrome de Deflt. Ainsi qu’un carreau polychrome.
Online only
SKU: 2006180014.
Categories: Aardewerk, Zamak.
Auction day: 28 August 2018 19:00
Catalogue #14
Estimate: € 30 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #193

    Een driedelig kaststel van blauw en wit aardewerk, bestaande uit een dekselvaas en twee kraagvazen.

    Garniture de cheminée trois pièces en faïence bleue et blanche comprenant un vase couvert et deux cornets.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #171
    Gouda

    Een vaas van polychroom plateelwerk. Onderaan gemerkt.

    Un vase en faïence polychrome. Marque sous la base.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #109

    Vaas van Vlaams aardewerk met meerkleurig disteldecor in reliëf op bruine fond.

    Vase en faïence flamande à décor de chardons en relief sur fond brun.
    No longer available
    Online only
    Dim. H 41 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #126
    Boch

    Een dekselvaas van meerkleurig aardewerk met een Chinees decor. Onderaan gemerkt.

    Vase couvert en faïence polychrome à décor chinois. Marque sous la base.
    No longer available
    Online only
    Dim. H 40 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #175

    “Moeder en kind”. Een beeld van terracotta.

    ”Mere et enfant”. Une statue en terre cuite.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #188

    Een vijfdelig kaststel van meerkleurig aardewerk, versierd met een landschapsdecor, bestaande uit een jardinière, een paar grote en een paar kleine vaasjes.

    Garniture cinq pièces en faïence polychrome décorée d’un paysage. Comprenant une jardinière, une paire de grands et une paire de plus petits vases.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 120 / 160
  • #198

    Een vaas van Perzisch aardewerk met een meerkleurig decor van vogels en druiven.

    Un vase en faïence de Perse à décor polychrome d’oiseaux et raisins.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #128

    Een lampje, opgebouwd uit een beeldje van meerkleurig aardewerk in de vorm van een vogel op een houten sokkeltje. Sokkeltje beschadigd.

    Petit lampe portée par une statuette en faïence polychrome en forme d’oiseaux sur socle en bois. Dégât au socle.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 49 cl
    Estimate: € 30 / 40
  • #117

    Een paar zeshoekige buikvaasjes van meerkleurig aardewerk. Beschadigingen. Omstreeks 1900.

    Paire de vases pansus à long cols en faïence polychrome. Dégâts. Vers 1900.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #167

    Een driedelig kaststel, bestaande uit drie vazen, versierd met een meerkleurig geglazuurd decor. Begin XXe eeuw.

    Garniture de cheminée trois pièces comprenant trois vases en faïence polychrome. Début du XXe siècle.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 80 / 120
  • #143

    Een schaal van keramiek uit de jaren ‘70.

    Un plat en céramique, années '70.
    No longer available
    Online only
    Dim. l: 40 cm
    Estimate: € 35 / 40
  • #221

    Twee kommen van Europees aardewerk met een meerkleurig Chinees decor.

    Deux bols en faïence européenne à décor chinois polychrome.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 19,5 & 20,5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #147

    Een rumtopf van bruingeglazuurd aardewerk. Barvaux.

    Rumtopf en faïence brune. Barvaux.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #112

    “Koppel”. Een beeld grijsgeglazuurd aardewerk op houten sokkel.

    “Couple”. Sculpture en faïence à glaçure grise sur socle en bois.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 52 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #160

    Een jardinière op voet van meerkleurig aardewerk met koperen montuur en voet.

    Jardinière sur pied en faïence polychrome. Base et monture en cuivre.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #134

    Een Delftse kalebasvaas met een blauw op wit decor van bloemen. Onderaan gemerkt.

    Gourde en faïence de Delft à décor bleu et blanc de fleurs. Marque sous la base.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 48 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #142

    Een lot aardewerk, bestaande uit een grote Delftse schotel, een terrine en een kleine dekselvaas van Bequet en een zwart dekselvaasje van Japans porselein.

    Lot de faïence comprenant un grand plat de Delft, une terrine et un petit vase couvert de Bequet et un petit vase couvert noir en porcelaine du Japon.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 50
  • #93

    Een siervaas van beige en groen geglazuurd aardewerk met vogels en florale motieven in reliëf versierd.

    Vase en faïence beige et verte décoré de fleurs et d’oiseaux en relief. Anses imitant des cordes.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 36 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #82

    Een dekselvaas van Gouda-aardewerk met een meerkleurig bloemendecor.

    Vase couvert en poterie de Gouda à décor de fleurs polychromes.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 48 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #144

    Een theepotje en een vaasje op voetjes van meerkleurig aardewerk. Het eerste onderaan gemerkt. Rouen, XIXe eeuw.

    Une théière et un petit vase sur pied en faïence polychrome. Ce premier porte une marque en dessous. Rouen, XIXième siècle.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 10 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #172
    Staffordshire

    “Victoria en Albert”. Twee beelden van meerkleurig aardewerk.

    "Victoria" et "Albert". Deux statues en faïence polychrome.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #230
    Carltonware

    Een tête-a-tête van meerkleurig aardewerk, versierd met een reliëfdecor van bloemen. Onderaan gemerkt.

    Tête-à-tête en faïence polychrome décorée de fleurs en relief. Marque sous la base.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 50
  • #170

    Een theaterkijker van messing en parelmoer. In een houten kistje.

    Des lunettes de théâtre en laiton et nacre. dans un coffret en bois.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 60
  • #219

    Een lot varia, bestaande uit een aardewerken pot, twee Engelse bordjes, een kobaltblauw vaasje en een modern kunstwerk van gips.

    Lot varié comprenant un pot en grès, deux assiettes anglaises, un vase en bleu cobalt et un objet d’art en plâtre.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 10 / 12

Other lots in this auction

  • #161

    Een Chinese balustervaas van meerkleurig porselein met een meerkleurig en verguld decor van personages en bloemen.

    Un vase balustre chinois en porcelaine polychrome, décor doré de fleurs et de personnages.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 63 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #74

    Twee porseleinen borden, waarbij een Chinees blauw-wit en een meerkleurig Europees bord met guirlandedecor. Het eerste XIXe eeuw.

    Deux assiettes en porcelaine, dont une bleue et blanche de Chine, l’autre en porcelaine polychrome avec décor de guirlandes, Europe. Début XIXième siècle.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 24 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #338

    Een vrouwen- en een mannenbuste van gebeeldhouwd Afrikaans hout.

    Un buste féminin et masculin en bois dur sculpté africain.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 26 & 31 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #271
    G. Springael

    “Stilleven met fruit”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1888. Kleine beschadigingen.

    ”Nature morte aux fruits”. Huile sur toile. Signée et datée 1888. Petits dégâts.
    No longer available
    Online only
    Dim. 37 x 53 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #357

    Twee Afrikaanse beeldjes van gesculpteerd hout. Eén beschadigd.

    Deux statues en bois africaines. Une avec dégâts.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 56 & 32 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #216

    -“Een godverdomme....”. Ingekleurde prent door Frans Van Immerseel. -”De Wasvrouw”. Miniatuurtje.

    -“Een godverdomme....”. Estampe en couleurs par Frans Van Immerseel. -”La lavandière”. Petite miniature.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 35
  • #165
    Val St. Lambert

    Een coupe en een vaasje op voet van kleurloos en mauve kristal. Beide gemerkt. Schilfer aan de rand van de coupe.

    Une coupe et un vase en cristal mauve et incolore. Avec marque. Eclat au bord de la coupe.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 25 cm & h: 30 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #298

    Een bijzetmeubeltje met opzet, versierd met een handgeschilderd bloemendecor en met glazen blad.

    Meuble d’appoint à deux corps décoré de fleurs peintes à la main. Tablette en verre.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 50 / 70
  • #43

    Een Afrikaans masker van gesculpteerd en zwartgepatineerd hout. Hoorn gerestaureerd.

    Masque africain en bois sculpté et noirci. La corne restaurée.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 80 / 120
  • #244
    Constant Simon

    “Boer”. Olieverf op doek. Toegeschreven aan, maar niet gesigneerd. Herkomst: familie van de schilder.

    “Fermier”. Huile sur toile. Attribuée, mais pas signée. Provenance: famille du peintre.
    No longer available
    Online only
    Dim. 40 x 27 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #178

    Een oude messingen trompet van Deprins. Gemonteerd als lampvoet.

    Une ancienne trompette en laiton de Deprins. Montée en pied de lampe.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #64

    Een dekselpot van meerkleurig Japans porselein met een handgeschilderd decor van bloemen. Restauratie over de hele lijn.

    Pot couvert en porcelaine polychrome du Japon. Décor de fleurs peint à la main. Restauré.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 11 cm
    Estimate: € 30 / 40
View all auction items ›

Online Only Veiling augustus 2018

Op deze veiling kan enkel online een bieding gemaakt worden, op 28 augustus (samen met onze gewone veiling van 28 & 29) wordt het lot toegekend aan het hoogste bod. Dit gebeurt op exact dezelfde manier als onze normale schriftelijke biedingen voor onze veilingen.

28 August 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 August 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More