Similar lots by type
-
#580Jean Delatour
Een roestvrij stalen herenhorloge.
Montre homme en acier inoxydable.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#585Emporio Armani
Een herenhorloge stainless steel met lederen armband. Gedragen.
Montre homme en acier inoxydable à bracelet en cuir. Portée.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#776
Een schildersezel van bruin gelakt hout.
Chevalet.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#540Swatch
Een automatische horloge. Swiss made.
Montre automatique. Swiss made.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#560Storm
Een roestvrij stalen dameshorloge.
Montre de dame en acier inoxydable.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#530Swatch
Drie verschillende horloge. Swiss made.
Trois montres diverses. Swiss made.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#565Swatch Irony
Een roestvrij stalen horloge. Swiss made.
Montre en acier inoxydable. Swiss made.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#510Pontiac & Lunette
Twee heren-en twee dameshorloges. Omstreeks 1950.
Deux montres hommes et deux montres dames. Vers 1950.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#830
Geelkoperen fotolijst. Lodewijk XVI-stijl.
Cadre à photographie en cuivre jaune. Style Louis XVI.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#803
Tinnen fontein met dito vergaarbak en messingen kraantje. Keuren uit de XIXde eeuw. Gemonteerd op een recent onderstel.
Fontaine et bassin en étain à robinet en laiton. Marques du XIXe siècle. Monté sur une tablette en bois récente.No longer availableDim. H. tot. 102 cm cmEstimate: € 80/120 -
#206
Eetkamer in Lodewijk XVI-stijl: verlengbare tafel, stoelen, vitrine en groot buffet met zwaar witmarmeren blad.
Salle à manger de style Louis XVI comprenant une table aux allonges, une vitrine et un grand buffet à tablette en marbre blanche.No longer availableEstimate: € 300/400 -
#570Festina
Een roestvrij stalen herenhorloge.
Montre homme en acier inoxydable.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#763
Drie hindoeïstische danseressen van messing.
Trois danseuses hindous en laiton.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#610Rolex Perpetual
Een herenhorloge uit de jaren 1950 (glas te herstellen).
Montre homme des années 50 (verre à réparer).No longer availableEstimate: € 200/300 -
#600
Een lot varia waaronder horloges, manchetknopen. e.a.
Lot varié comprenant des montres, des boutons à manchettes etc.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#605Besancon Duny Mawi
Drie zakhorloges. Eén met jachttafereel en één met paardenhoofden.
Trois montres de gousset. L’une avec une scène de chasse, une autre aux têtes de chevaux.No longer availableEstimate: € 150/250 -
#460
Een lot halssnoeren bezet met half edelstenen. e.a.
Lot de colliers sertis de pierres sémi-précieuses et autres.No longer availableEstimate: € 40/80 -
#595
Een lot van 10 verschillende horloges.
Lot de 10 différentes montres.No longer availableEstimate: € 40/80 -
#590Rodania Sapphire
Een roestvrij stalen herenhorloge met lederen armband.
Montre homme en acier inoxydable au bracelet en cuir.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#445
Een lot fantasiejuwelen allerlei.
Lot de bijoux de fantaisie.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#575Swatch Irony
Een roestvrij stalen horloge. Swiss made.
Montre en acier inoxydable. Swiss made.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#735
Een handtas van bruin leder gemerkt Delvaux (sporen van gebruik). En een zwarte van het merk Nouvelta (in goede staat).
Sac à main en cuir brun de la marque Delvaux (usures). Et un sac à main noir de la marque Nouvelta (en très bon état).No longer availableEstimate: € 120/200 -
#555Rodania Chronograph
Een herenhorloge met lederen armband. (gedragen).
Montre homme à bracelet en cuir. Portée.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#449Vic Gentils
“Abstracte figuren”. Litho. Gesigneerd buiten de plaat. E/A.
“Figures abstraite”. Lithographie. Signée hors planche. E.A.No longer availableDim. 65 x 45 cmEstimate: € 80/120
Other lots in this auction
-
#594
“Dame met hoepelrok”. Inkt op papier. Draagt monogram.
“Dame en crinoline”. Encre sur papier. Porte une monogramme.No longer availableDim. 21 x 16 cmEstimate: € 40/60 -
#254Karel Van Lerberghe
“Winterlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage d’hiver”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 53 x 63 cmEstimate: € 100/150 -
#126Hamadan
Wollen loper. Handgeknoopt.
Couloir en laine. Noué main.No longer availableDim. 345 x 88 cmEstimate: € 30/40 -
#110
Een 18 karaats geel gouden schakelhalssnoer.
Collier à maillons en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 15,44 gEstimate: € 300/400 -
#138
Een paar knobbelvazen naar het Delfts blauw en wit aardewerk. Onderaan apocrief gemerkt.
Paire de vases en faïence bleue et blanche de Delft. Marque apocryphe sous la base.No longer availableDim. H 27 cmEstimate: € 30/40 -
#383
Een paar schemerlampen, gemonteerd op twee witte porseleinen vazen met polychroom bloemendecor.
Paire de lampadaires montés sur des vases en porcelaine blanche à décor polychrome de fleurs.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#516
Zittende Boeddha van gesculpteerd en verguld hout.
Bouddha assis en bois sculpté et doré.No longer availableDim. H. 102 cmEstimate: € 150/250 -
#245
Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met drie diamanten oude slijp.
Bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de trois diamants de taille ancienne.No longer availableDim. 7,37 gEstimate: € 180/250 -
#349Albert Drachkovitch - Thomas
“Winters hoevelandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysage d’hiver avec ferme”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 46 x 55 cmEstimate: € 500/700 -
#822
Een kleine luchter van brons met vier lichtpunten en kristallen pendeloques.
Petit lustre en bronze à quatre lumières et aux pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 80/120 -
#588
Een lot Thulin aardewerk met polychroom glazuur, bestaande uit een jardinière en zes verschillende vazen.
Lot de faïences Thulin belges à glaçure polychrome comprenant une jardinière et cinq vases différents.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#249Harens
“Stilleven met oesters”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1901.
“Nature morte aux huîtres”. Huile sur toile. Signée et datée 1901.No longer availableDim. 51 x 63 cmEstimate: € 80/120