#467“Reiziger met pijp”. Een Chinees beeldhouwwerk.
#115Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,46 ct.
#99Emile BulckePeriod: 1875-1963“Bloemenvaas met asters.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vase à fleurs et asters”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 69 x 79 cmEstimate: € 200 / 300 -
#677Een verlengbare ovale tafel van mahoniehout met zes tapse poten. Met twee verlengbladen.
#833Drie laat XIXe eeuwse sierschotels met handgeschilderde decors en vergulde randen, waarbij er twee een paar vormen. Het enkele gesigneerd ‘Dubois’.
#447Een gefineerde pendule, versierd met marquetterie. XIXe eeuw. Met slinger en sleutel.
#737Een kandelaar, gedragen door een Oosterse dienaar van brons met meerkleurig patina.
Un candélabre, porté par un serviteur oriental en bronze et à patine polychrome.No longer availableDim. h: 79 cmEstimate: € 200 / 240 -
#635Een tuinbank van teakhout.
#91Postzegels. 46 envelopjes met gestempelde dubbels (V.S., Australië). ± 395 Franse gestempelde zegels, tweede helft XIXde eeuw. Blokje “Les couleurs de Marianne en Euros”, gestempeld 29/4/2002. Oostenrijkse Zeitungs-Stempel 1890, 75 x 1 Kreuzer en 31 x 2 Kreuzer, gestempeld.
Timbres postes. 46 enveloppes de doubles affranchis. (Etats-Unis, Australie). +- 395 timbres postes de France affranchis, deuxième partie du XIXème siècle. Petit bloc “Les couleurs de Marianne en Euros”, affranchis 29/04/2002. Timbre autrichien Zeitung 1890, 75 x 1 Kreuzer et 31 x 2 Kreuzer affranchis.No longer availableEstimate: € 220 / 300