Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Vijf diverse locomotieven HO.
Lima

Vijf diverse locomotieven HO.

Cinq locomotives différentes HO.
SKU: 2708190822.
Auction day: 28 August 2019 19:00
Catalogue #822
Estimate: € 80 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #237

    Een tweedeursvitrine met twee tapse pootjes vooraan en versierd met ingelegde biesjes.

    Vitrine à deux portes sur pieds toupies et décorée de filets incrustés.
    No longer available
    Dim. 194 x 130 x 42 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #526
    Alameh

    Een handgeknoopt Perzisch wollen Gabbeh-loper.

    Un couloir persan en laine nouée main Gabbeh.
    No longer available
    Dim. 87 x 348 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #776
    Gabbeh

    Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.

    Une carpette persane en laine nouée main.
    No longer available
    Dim. 192 x 150 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #636

    Een roodgelakt buffetkastje met twee laden en twee deuren, versierd met Chinese decors.

    Un petit buffet laqué rouge à deux tiroirs et deux portes, décoration de scènes chinoises.
    No longer available
    Dim. 95 x 110 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #29
    Willem Dolphyn
    Period: 1935 - 2016

    “Stilleven met flesjes”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1980.

    ”Nature morte, petites bouteilles”. Huile sur panneau. Signé et daté 1980.
    No longer available
    Dim. 19 x 24,5 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #529

    “Kabuki-acteur als Samurai”. Een Japanse houtsnede. XIXe eeuw. Gesigneerd.

    ”Guerrier”. Une gravure sur bois japonaise. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 35 x 23 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #873

    Vier laat XIXe eeuwse sierborden van Limogesporselein met handgeschilderde decors en vergulde randen. Onderaan gemerkt.

    Quatre assiettes en porcelaine de Limoges, fin XIXème siècle, décors peint à la main et bord dorés. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. Ø: 31 x 24 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #709

    Een oude wereldbol in houten staander met ingewerkt kompas.

    Un globe ancien dans un support en bois et compas intégré.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #788

    Een gemberpot van Chinees porselein met een meerkleurig decor van bloemen en vogels op zwarte fond. Onderaan gemerkt.

    Un pot à gingembre en porcelaine de Chine, décor polychrome d’oiseaux et de fleurs sur fond noir. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #555

    Een Afrikaans houten beeld. Yao Chokwe, D.R. Congo

    Sculpture africaine en bois. YAO Chokwe. République Démocratique du Congo.
    No longer available
    Dim. h: 57 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #652

    Een Victoriaanse commode met twee grote en twee kleine laden en een zwart marmeren blad. Blad gerestaureerd.

    Commode victorienne ouvrant à deux grands et à deux petits tiroirs et à tablette en marbre noir. Tablette réparée.
    No longer available
    Dim. 92 x 135 x 67 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #195

    Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,63 ct.

    Une bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,63 ct.
    No longer available
    Dim. 5,46 g
    Estimate: € 600 / 700
View all auction items ›

Veiling 27 & 28 Augustus 2019

De veiling is volledig - 900 loten in de catalogus. Downloads in .pdf en .xls verkrijgbaar. Er kan opnieuw binnengebracht worden van dinsdag 3 tot en met vrijdag 6 september.

27 August 2019 19:00
28 August 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 August 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More