#459Festival vogelmasker van gebeeldhouwd hout. Dan, Nigeria. Kleine herstelling.
Un masque-oiseau de festival en bois sculpté. Dan, Niger. Quelques petites réparations.No longer availableDim. H. 34 cmEstimate: € 50 / 80 -
#118Riessner, Stellmacher & Kessel, Turn _ Teplitz, BohemiaEen art nouveau vaasje van meerkleurig porselein met verguld reliëfdecor. Onderaan gemerkt.
Un petit vase Art Nouveau en porcelaine polychrome à décor en relief doré. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 50 / 60 -
#527Een schaal van blauw en wit Chinees porselein.
Un plat en porcelaine de Chine bleue et blanche.No longer availableDim. Ø 27 cmEstimate: € 90 / 120 -
#809Een tinnen schemerlamp.
Une lampe en étain.No longer availableDim. H. 168 cmEstimate: € 20 / 30 -
#739Een opklapbare bridgetafel met vilten speelblad.
#741Een bronzen struisvogel met een kokosnoot als lijf.
#758“Moeder en kinderen”. Beeldje van aardewerk. Gemonogrammeerd L.B.
”Mère et enfants”. une statue en faïence. Monogramme L.B.No longer availableDim. L. 32 cmEstimate: € 80 / 120 -
#620LoeweEen LCD-televisie met schermdiagonaal van 101 cm. Met soundbar en op voet.
Une télévision LCD, 101 cm. Soundbar et sur pied.No longer availableDim. h: 108 cmEstimate: € 200 / 240 -
#824Een set van drie oude reiskoffers in oplopende formaten.
#378Villeroy & BochTwee grote aardewerken sierschotels met meerkleurig decor van ganzen. Decors 102 A & B. Achteraan gemerkt.
Deux grands plats en faïence, décor polychrome d’oies. Décors 102 A & B. Marque au dos.No longer availableDim. Ø: 35 cmEstimate: € 60 / 100 -
#885Een lot Imariporselein, bestaande uit twee ronde potjes, een kalebasvaas (gerestaureerd) en een schaaltje.
Un lot de porcelaine de Limoges, comprenant deux petits pots ronds, un vase calebas restauré et un petit plat.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 30 / 50