Other lots in this auction
-
#179Pros ColpaertPeriod: 1923 - 1990“Boerenerf met schapen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Cour fermière et moutons”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 260 / 300 -
#157Een gevarieerd lot met gedeeltelijke glazenserviezen. grotendeels geslepen kristal. Totaal 77 stuks.
Un lot de différents services de verres. Principalement en cristal taillé. 77 pièces au total.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#370Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamant baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants baguettes ayant un poids total de ± 0,60 ct.No longer availableDim. 2,95 gEstimate: € 500 / 600 -
#195Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,63 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,63 ct.No longer availableDim. 5,46 gEstimate: € 600 / 700 -
#121U.S. Postage 1893. 400 jaar Ontdekking van Amerika. Volledige “Christoffel Columbus”-serie van 16 postzegels. Niet ontwaard. Geen gom, scharnieren, gebreken o.m. geen tanden onderaan 6 ct, linkerbovenhoek gescheurd 4 $, verkleuringen, matig gecentreerd.
U.S.Postage 1893. 400 années depuis la découverte de l’Amérique. Série complète “Christofle Colombe” 16 timbres. Pas de gomme, défauts.No longer availableEstimate: € 500 / 800 -
#523Een Afrikaans houten vrouwelijk voorouderbeeld. Fang, Gabon.
Une statue d’ancêtre africaine. Fang, Gabon.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 50 / 70 -
#735Een meesterstuk van mahoniehoutfineer in de vorm van een commode met vier, met fruithout ingelegde laden en met een wit marmeren blad. XIXde eeuw.
Une pièce de maître sous forme de commode à quatre tiroirs en bois fruitier et une tablette en marbre blanc. XIXe siècle.No longer availableDim. 38 x 44 x 22 cmEstimate: € 200 / 300 -
#430Een 18 karaats geel gouden ketting met schakels.
Une chaîne à maillons en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 7,50 gEstimate: € 150 / 200 -
#221Louis LeloupEen zeldzame vaas van glaspasta. Gesigneerd en gedateerd ‘72.
Un vase rare en pâte de verre. Signé et daté ‘72.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 300 / 340 -
#132L. Giraud“Conversatie op de boerderij”. Olieverf op doek. Gesigneerd. XIXe eeuw.
”Conversation à la ferme”. Huile sur toile. Signée. XIXème siècle.No longer availableDim. 40 x 33 cmEstimate: € 150 / 250 -
#405Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger in de vorm van een autostuur bezet met een klein briljantje.
Une chaîne en or jaune 18 ct et pendentif sous forme de volant de voiture serti d’un petit brillant.No longer availableDim. 2,64 gEstimate: € 100 / 150 -
#745Al-RamaZes siervoorwerpen van Israëlisch glaspasta.
Six pièces de décoration en pâte de verre israélienne.No longer availableDim. h: 28 cm Ø 29 cmEstimate: € 50 / 80

