#611
Porseleinen Japanse gemberpot met deksel.
#156
Een lot van twee Mechelse kasten met leeuwenhoofden in snijwerk en opzet, glas in lood deuren met stervorm. En 1 houten tafel verlengbaar met 3 middenpanelen. Donker eikenhout.
A lot of two Mechelen cabinets with lion heads in carving and design, stained glass doors with star shape. And 1 wooden table extendable with 3 central panels. Dark oak wood.No longer availableDim. 235 x 125cmEstimate: € 120/200 -
#413Doyen
Een blauwe glazen mileu-de-table in twee onderdelen.
#304Henri H.D.V.De Vooght
“De Schoenmaker”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd en gedateerd 1917. Klein letsel.
"The shoemaker". Oil on canvas. Monogrammed and dated 1917. Small damage.No longer availableDim. 34 x 25 cmEstimate: € 120/200 -
#286
Een paar mahoniehouten nachtkastjes met marmeren bladen. Telkens met een lade en een deurtje en met bronsbeslag. begin XXste eeuw.
#263
Koperen wandplaat “Rubens”.
Copper wall plate "Rubens".No longer availableDim. Ø: 66 cmEstimate: € 30/40 -
#321
Een album met een verzameling monogrammen.
An album with a collection of monograms.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#491
Guanyin met een rozenmand en een kraanvogel. Grote houtsculptuur. Chinees werk.
Guanyin with a basket of roses and a crane. Large wood sculpture. Chinese work.No longer availableDim. H. 83 cmEstimate: € 400/600 -
#51
Een schemerlamp van wit biscuit in de vorm van een kruik versierd met putti. Onderaan gemerkt. Elektrische bedrading.
#463
Een bronzen beeld van een slangenbezweerder.
#614
Een paar koperen kandelaars.
Een zeshoekig Chinees porseleinen theepot met diverse figuren afgebeeld.
A hexagonal Chinese porcelain teapot with various figures depicted.No longer availableDim. h 16cmEstimate: € 50/70