Other lots in this auction
-
#267Een paar messingen kandelaars met zeven trapsgewijs opgebouwde lichtpunten.
Une paire de bougeoirs en laiton avec sept points lumineux étagés.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 60 / 80 -
#167Waffenfabrik BernEen Vetterli grendelgeweer M81. Cal. 10.4 mm.
Une carabine à verrou Vetterli M81. Cal. 10,4 mm.No longer availableDim. l: 132 cmEstimate: € 180 / 240 -
#508Een bronzen Boeddha.
Un Bouddha de bronze.No longer availableDim. (h: 46 cm)Estimate: € 120 / 200 -
#6904 zilveren munten van 5 Ecu. Ag 925/1000. België 1987.
4 pièces en argent de 5 Ecu. Ag 925/1000. Belgique 1987.No longer availableDim. (91,05 g)Estimate: € 30 / 40 -
#35Een 18 K geelgouden broche en een paar bijpassende oorbellen bezet met pareltjes en robijntjes.
Une broche en or jaune 18 carats et une paire de boucles d'oreilles assorties serties de perles et de rubis.No longer availableDim. 3,68 gEstimate: € 100 / 150 -
#528“Musicerende Sater”. Een beeld van bruingepatineerd brons.
Satyre musicien . Une sculpture en bronze brun patiné.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 180 / 200 -
#5051 gouden munt van 1000 rupees, “Conservation”. Verso: Rhinoceros. Au 900/1000. Nepal.
1 pièce d'or de 1000 roupies, Conservation . Verso: Rhinocéros. Au 900/1000. Népal.No longer availableDim. (33,43 g)Estimate: € 1700 / 1800 -
#202Een verguld houten trumeau met een lauwerkrans in de kuif.
Un trumeau en bois doré avec une couronne de laurier dans le cimier.No longer availableDim. 180 x 100 cmEstimate: € 250 / 280 -
#345Een zakhorloge 14 K. geelgoud in werkende staat (manco ruitje en wijzer) en een andere van verguld metaal.
Montre de gousset en or jaune 14 K en état de marche (manquent la vitre et une main). Nous ajoutons une autre montre en métal doré.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#189Paul PermekePeriod: 1918 - 1990“Strandzicht bij stormachtig weer”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vue de la plage par temps orageux . Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 500 / 700 -
#446Een gebeeldhouwde ronde salontafel met acanthus- en schelpmotieven. Met glazen blad.
Une table basse ronde sculptée avec des motifs d'acanthe et de coquillage. Avec tablette en verre.No longer availableDim. Ø: 90 cm, H. 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#304“Allegorie op de zodiak”. Een lithografie naar een werk van Mucha. Door de uitgever gesigneerd en genummerd 221/250 buiten de plaat. Met droogstempel “Beaux Arts de France U.S.A.”.
Allégorie du zodiaque . Une lithographie d'après une œuvre de Mucha. Signée par l'éditeur et numérotée 221/250 à l'extérieur de la planche. Avec embossage Beaux Arts de France USA .No longer availableDim. 51,5 x 38,5 cmEstimate: € 200 / 300



