Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Vijf diverse sierbordjes van aardewerk en porselein.
Vijf diverse sierbordjes van aardewerk en porselein.
Vijf diverse sierbordjes van aardewerk en porselein.

Vijf diverse sierbordjes van aardewerk en porselein.

Cinq assiettes décoratives diverses en faïence et porcelaine.
SKU: 9903210293.
Auction day: 9 March 2021 19:00
Catalogue #293
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #441

    “Drie kerkvaders”. Reisicoontje van messing met email.

    Trois pères d’église . Icône de voyage en laiton avec émail.
    No longer available
    Dim. 12 x 9,5 cm
    Estimate: € 80 / 90
  • #111

    Een bewerkt schild van een zeeschildpad. Angola.

    Une carapace sculptée d'une tortue de mer. Angola.
    No longer available
    Dim. 70 x 66 cm
    Estimate: € 250 / 300
  • #116

    Een paar kleine ladetafeltjes in de geest van Boulle.

    Une paire de petites tables à tiroirs dans l'esprit Boulle.
    No longer available
    Dim. 79 x 59 x 42 cm
    Estimate: € 380 / 400
  • #155

    Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,20 ct. en een centrale robijn van +- 2,50 ct.

    Une bague en or blanc 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 1,20 ct. et d'un rubis central de + - 2,50 ct.
    No longer available
    Dim. 7,80 g
    Estimate: € 1800 / 2200
  • #455

    Een paar borden van Chinees porselein met een blauw op wit decor van een tuin. Tijdperk Qianlong.

    Une paire d'assiettes en porcelaine de Chine avec un décor de jardin bleu sur blanc. Epoque Qianlong.
    No longer available
    Dim. Ø: 23 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #220

    Een paar 18 K witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,56 ct. en twee druppelvormige saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 1,12 ct.

    Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 carats serties de brillants d'un poids combiné de + - 0,56 ct. Et deux saphirs en forme de goutte d'un poids combiné de + - 1,12 ct.
    No longer available
    Dim. 3,46 g
    Estimate: € 900 / 1000
  • #209

    Een ronde wandklok met achterglasdecor en -wijzerplaat.

    Une horloge ronde avec décor et cadran sous verre.
    No longer available
    Dim. Ø: 40 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #246

    Een klein bureautje met vijf laden en twee uitschuifbare schrijfbladen. Lederen blad beschadigd.

    Un petit bureau avec cinq tiroirs et deux surfaces d'écriture coulissantes. Dessus en cuir endommagé.
    No longer available
    Dim. 58 x 115 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #256

    Een mahoniehouten Engelse commode met drie grote en twee kleine laden in gebogen front.

    Commode anglaise en acajou avec trois grands et deux petits tiroirs à façade incurvée.
    No longer available
    Dim. 98 x 84 x 47 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #7

    Een paar messingen schijfkandelaars.

    Une paire de bougeoirs à disque en laiton.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #346

    Een vintage zeepdispenser van ‘Knight’s Castle’.

    Un distributeur de savon vintage de Knight's Castle .
    No longer available
    Dim. h: 53 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #481

    Een paar balustervazen van Chinees porselein met een voorstelling van de Keizerlijke hofhouding in een cartouche met rondom diverse bloemen en vruchten. Onderaan gemerkt.

    Paire de vases balustres en porcelaine de Chine à décor d’une Cour Impériale dans une cartouche entourée de fleurs et de fruits. Marque sous la base
    No longer available
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 200 / 300
View all auction items ›

Veiling van 9 & 10 Maart 2021

Veiling compleet - 700 loten Kijkdagen Enkel op afspraak - Vr. & Zat. Gelieve te mailen als u stukken wil bekijken. Catalogus in .pdf

9 March 2021 19:00
10 March 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 9 March 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More