Similar lots by type
-
#214
“Portret van een adellijke dame”. Pastel op papier. XIXe eeuw.
“Portrait d’une dame de qualité”. Pastel sur papier. XIXe siècle.No longer availableDim. 70 x 55 cmEstimate: € 120/200 -
#545
Een eikenhouten tinkast met twee gemoulureerde deuren onder twee laden. XIXe eeuw.
Vaisselier en chêne. Le bas ouvrant à deux portes en dessous de deux tiroirs. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 205 cmEstimate: € 180/200 -
#177
“Jongen met kever” & “Meisje met vlinder”. Twee beeldjes van meerkleurig porselein. Vermoedelijk Engels, XIXe eeuw. Kleine randschilfer onderaan.
“Garçon au scarabée” et “fille au papillon”. Deux statuettes en porcelaine polychrome. Probablement anglais, XIXe siècle. Petit éclat à la base.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 80/120 -
#171
Een paar hoornvazen van meerkleurig en verguld porselein, versierd met bloesems en krokussen in reliëf. Einde XIXe eeuw.
Paire de cornets en porcelaine polychrome et doré décorés de fleurs et de crocus en relief. Fin du XIXe siècle.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 100/120 -
#588
Een kom van meerkleurig Japans porselein. Arita, XIXe eeuw. Onderaan gemerkt.
Bol en porcelaine polychrome du Japon. Arita, XIXe siècle. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 20 cmEstimate: € 80/120 -
#11
Een groot lot witmetalen koffiefilters en een menagère met inox bestek.
Grand lot de filtres à café en métal blanc ainsi qu’une ménagère aux couverts en inox.No longer availableEstimate: € 20/25 -
#99
“Voorlezende moeder in een interieur. Olieverf op paneel. XIXe eeuw. Verfschade.
“Mère lisant à ses enfants dans un intérieur”. Huile sur panneau. XIXe siècle. Usures à la peinture.No longer availableDim. 40 x 34 cmEstimate: € 120/200 -
#507
Een vaas van Japans porselein met decor van personages. Deksel en sokkel van gedraaid hout. Arita, XIXe eeuw.
Vase en porcelaine du Japon à décor de personnages. Couvercle et socle en bois tourné. Arita, XIXe siècle.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 150/220 -
#646
Een paar grote gietijzeren tuinvazen in de vorm van urnen met oren in de vorm van vrouwenfiguren en met op de buik een liggend personage in reliëf.
Paire de grandes vasques de jardin en fonte en forme d’urnes à anses en forme de femmes et décoré d’un personnage couché en relief sur la panse.No longer availableDim. H. 107 cmEstimate: € 1000/1200 -
#578
Een smeedijzeren fietsje met houten stuur en zadel.
Bicyclette miniature en fer forgé. Guidon et selle en bois.No longer availableDim. L 49 cmEstimate: € 20/25 -
#571
Een sarinda van hout en leder, versierd met ivoren inlegwerk. Afghanistan, omstreeks 1900.
Sarinda en bois et cuir décorée d’incrustations en ivoire. Afghanistan, vers 1900.No longer availableDim. l: 65 cmEstimate: € 40/60 -
#204Georges Van der StraetenPeriod: 1856-1928
Een kleine damesbuste van donkergepatineerd brons op een marmeren sokkel. Met gieterijstempel.
Petit buste de dame en bronze à patine foncée sur socle en marbre. Avec cachet de fonderie.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 280/320 -
#139
“Man met kruik”. Olieverf doek. Omstreeks 1800.
“Homme à la cruche”. Huile sur toile. Vers 1800.No longer availableDim. 40 x 32 cmEstimate: € 180/220 -
#404
Een chromen salontafel met een groen marmeren blad. Recent werk.
Une table de salon chromée à tablette en marbre vert. Travail récent.No longer availableDim. l: 100 cmEstimate: € 50/60 -
#269
“Romantisch landschap met koeien”. Olieverf op paneel. XIXe eeuw.
“Paysage romantique aux vaches”. Huile sur panneau. XIXe siècle.No longer availableDim. 27 x 36 cmEstimate: € 200/300 -
#224
Een vierdelige zilveren koffie- en theestel. Belgische keuren. 950 ‰. Periode 1831 - 1868. Kleine beschadiging.
Service à café et à thé quatre pièces en argent. Poinçons belges, 950‰. Période 1831-1868. Petites usures. 2767 g brut.No longer availableEstimate: € 2000/2400 -
#535
Een eikenhouten buffetkast in Lodewijk XV-stijl. Omstreeks 1800.
Buffet en chêne de style Louis XV. Vers 1800.No longer availableDim. h: 145 cmEstimate: € 200/300 -
#158
Een lot Brussels porselein, bestaande uit drie bekers, twee kleine cachepots en een kopje met schoteltje. XIXe eeuw.
Lot de porcelaines de Bruxelles comprenant trois gobelets, deux petits cache-pot, une tasse et sa soucoupe. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 80/100
Other lots in this auction
-
#243Val St-Lambert
20 kleine schaaltjes met tekens van de dierenriem in kristal, met een vergulde metalen omlijsting. Vergezeld van een grote ronde schaal van geslepen kristal met vergulde metalen omlijsting en van een dito dubbel snoepschaaltje met verguld koperen montuur met bovenaan een zwaan. Alle stukken gemerkt.
20 petits plats aux signes du zodiaque en cristal encadrés de métal doré. Accompagnés dun grand plat rond en cristal taillé encadré de métal doré et d’un plat à frandises semblable monté en cuivre doré et surmonté d’un cygne. Chaque pièce avec marque.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#154Laurent MeeuwsPeriod: 1909-1989
Drie voorstellingen van Christus op board. Gesigneerd.
Trois représentations du Christ sur carton. Signées.No longer availableEstimate: € 150/200 -
#477
Twee verschillende dienaren van brons, waarvan één met een schelp en de ander op marmeren sokkel en als kandelaar.
Deux statuettes en bronze représentant des servants, l’un avec une coquille, l’autre sur un socle en marbre et formant candélabre.No longer availableDim. h: 25 & 32 cmEstimate: € 80/120 -
#675Isidore OpsomerPeriod: Lier 1878 - Antwerpen 1967
“Dorpszicht”. Aquarel en inkt op papier. Gesigneerd.
“Vue de village”. Aquarelle et encre sur papier. Signé.No longer availableDim. 12 x 22 cmEstimate: € 160/200 -
#710Jean d’Eve
Een roestvrij stalen herenhorloge.
Montre à bracelet en acier inoxydable.No longer availableEstimate: € 500/600 -
#459
“Paard met ruiter”. Een zeefdruk naar Dali.
“Chevalier”. Sérigraphie d’après Dali.No longer availableDim. 40 x 29 cmEstimate: € 80/120 -
#604
Een geëmailleerde plaquette van Limoges naar een schilderij van Fragonard.
Plaquette en émail de Limoges d’après un tableaux de Fragonard.No longer availableEstimate: € 400/500 -
#248Leonardo TorfsPeriod: °1927
“Zittende vrouw”. Een beeld van groengepatineerd gips. Onderaan gesigneerd en gedateerd ‘93.
“Femme assise”. Statuette en plâtre à patine verte. Signée et datée ‘93 sous la base.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 40/60 -
#251
Een zamakken lampvoet in de vorm van een herdertje met een lammetje. Werkende staat.
Pied de lampe en régule en forme de bergère tenant un agneau. En état de marche.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 50/80 -
#558
Een lot Aziatisch aardewerk, bestaande uit een eironde vaas met een decor van een paradijsvogel, een schotel met een vissendecor en een hoofdkussen met een fabeldier in het decor.
Lot de faïences asiatiques comprenant un vase ovoïde décoré d’un oiseau du paradis, un plat au décor de poissons et un coussin décoré d’un animal fabuleux.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#447
Twee borden van blauw en wit Imariporselein.
Deux assiettes en porcelaine d’Imari bleue et blanche.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#339Pirlet
“Stilleven met klaprozen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘45.
“Nature morte aux coquelicots”. Huile sur panneau. Signé et daté ‘45.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 80/120