Other lots by Märklin
-
#890Märklin
Zes goederenwagons, goed gebruikt.
Six wagons de marchandise. Usures.No longer availableEstimate: € 25/28 -
#830Märklin
Drie paar elektromagnetische wissels K-rails.
Trois paires de rails échangeurs électromagnétique K-rails.No longer availableEstimate: € 45/50 -
#880Märklin
Drie goederenwagons zonder doos.
Trois wagons de marchandise. Sans boîtes.No longer availableEstimate: € 25/28 -
#860Märklin
Belgische kraan en wagon zonder doos.
Une grue belge et un wagon. Sans boîtes.No longer availableEstimate: € 25/28 -
#850Märklin
Locomotief (3032).
Une locomotive (3032).No longer availableEstimate: € 30/35
Other lots in this auction
-
#640
Een paar kleine commodes van zwartgelakt hout in Lodewijk XV-stijl met twee laden en een zwart marmeren blad.
Une paire de petites commodes en bois laqué noir style Louis XV à deux tiroirs et tablettes en marbre noir.No longer availableDim. H. 75 cm, b: 60 cmEstimate: € 220/260 -
#388
Een hoge vaas van kleurloos glas.
Un vase haut en verre incolore.No longer availableDim. H. 100 cmEstimate: € 20/25 -
#537
Een witgepatineerd olifantenmasker. Azië.
Un masque éléphant à patine blanche. Asie.No longer availableDim. L. 87 cmEstimate: € 60/80 -
#100
Een bundel met 21 boekjes met telkens 25 vellen 23 karaats bladgoud van 85 x 93 mm.
Un paquet de 21 livrets à 25 feuilles d’or 23 ct. 85 x 93 mm.No longer availableEstimate: € 500/700 -
#88
Een samovar van rood en geel koper.
Un samovar en cuivre jaune et rouge.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 50/80 -
#87
Een paar bronzen houders met struisvogeleieren.
Une paire de supports en bronze et oeufs d’autruche.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 100/120 -
#513
Een art deco vaas met bloemenmotief.
Un vase Art Déco à motifs de fleurs.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 35/45 -
#37
Een antieke krokodillenlederen dokterstas.
Une mallette médicale antique en crocodile.No longer availableDim. b: 42 cmEstimate: € 50/80 -
#775
Een Engelse ronde tafel met klapblad.
Une table ronde anglaise à tablette abattante.No longer availableDim. Ø: 80 cmEstimate: € 100/120 -
#688Von Schierholz
Een siervaas van meerkleurig en verguld porselein, versierd met bloemen in hoogreliëf. Onderaan gemerkt.
Un vase de décoration en porcelaine polychrome et doré, décoration de fleurs en haut-relief. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 80/100 -
#198
Paar vergulde kandelaars met 6 lichtpunten gedragen door indianen. Omstreeks 1880. Bevestiging van één lichtarm te herstellen.
Une paire de candélabres à six points lumineux portés par des indiens. +- 1880. Un bras nécessite une réparation.No longer availableDim. H. 68 cmEstimate: € 400/500 -
#151Robert DetrixhePeriod: °1935
Een lot van vijf schilderijtjes met fruit, uitgevoerd op broodplankjes. Gesigneerd.
Un lot de cinq peintures de fruits, fait sur des planches à pain. Signées.No longer availableDim. 37 x 16 cmEstimate: € 200/240