#177Een grote Hunan waterpot van grijsgroen geglazuurd steengoed, versierd met een noppenmotief op de schouder en met zes oortjes op de schouder. China, XIXde eeuw. Kleine letsels.
#43Een wandelstok met verborgen zwaard, made in India.
#150Een 18 karaats witgouden halsketting met hanger bezet met een centrale briljant van +- 0,22 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,66 ct.
An 18-carat white gold necklace with pendant set with a central brilliant-cut diamond of approximately 0.22 ct. and brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.66 ct.No longer availableDim. 2,70 gEstimate: € 700 / 800 -
#373Kapoentjes“Kapoentjes” Een lot van 4 vintage album strips.
"Kapoentjes" A lot of 4 vintage comic strips.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#15GigueEen zijden sjaal. Gemerkt.
A silk scarf. Marked.No longer availableDim. 68 x 66 cmEstimate: € 60 / 100 -
#257Jan Antheunis“Erasmus”. Een gepatineerde gipsen buste, achteraan inscriptie “Antheunis, genie en wereld”.
"Erasmus". A patinated plaster bust, with inscription on the back "Antheunis, genius and world."No longer availableDim. 22 x 15cmEstimate: € 50 / 75 -
#44Ward“Stilleven met fruit”. Olieverf op paneel.
#531Jan CobbaertPeriod: 1909-1995“Personages op het strand, abstract.” Aquarel op papier. Gesigneerd.
"Figures on the beach, abstract." Watercolor on paper. Signed.No longer availableDim. 47 x 52 cmEstimate: € 500 / 600 -
#581Een lot van 5 Afrikaanse instrumenten uit hout en leder.