Other lots in this auction
-
#119Gaston Wallaert
“Tulpen en aronskelken”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Tulipes et callas”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 50/80 -
#345
Een eikenhouten klapsecretaire met twee grote en twee kleine laden onder het klapblad. Binnenin acht kleine laden en een secreet. Luik, XIXe eeuw.
Un secrétaire à abattant en chêne à deux grands et deux petits tiroirs sous ta tablette. A l’intérieur se trouvent huit petits tiroirs et un secret.No longer availableDim. b: 146 cmEstimate: € 400/600 -
#468Goldimari
Een lot meerkleurig en verguld Japans porselein, bestaande uit een dekselvaas, een grote schotel, een bord en een kom. Allen Gemerkt.
Un lot de porcelaine polychrome et dorure japonaise, comprenant un vase à couvercle, un grand plat, une assiette et un bol. Portent une marque.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 30/50 -
#20
Vier verschillende ringen bezet met fantasiestenen waarvan één Swarovski.
Quatre bagues différentes serties de pierres de fantaisie, dont une Swarovski.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#696
Een zijden karpet.
Une carpette en soie.No longer availableDim. 124 x 77 cm cmEstimate: € 200/240 -
#307Mont St. Michel.
Een koe van meerkleurig Frans aardewerk met bovenaan een tonnetje en met twee kopjes. Onderaan gemerkt. XIXe eeuw.
Une vache en faïence française polychrome, au dessus deux tasses et un petit tonneau. Marque sous la base. XIXième siècle.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 120/180 -
#400
Een secretaire van mahoniehoutfineer in Louis-Philippestijl met een lade en doucine onder een grijs marmeren blad en met twee paneeldeurtjes onderaan. Achter het klapblad elf kleine schuifjes met wortelnootfineer.
Un secrétaire en bois de placage acajou , style Louis Philippe, à tiroir en doucine sous une tablette en marbre gris et deux portes panneaux en dessous. Derrière la tablette rabattable se trouvent onze petits tiroirs aux finitions en bois de placage de ronce.No longer availableDim. 158 x 111 x 51 cmEstimate: € 200/240 -
#516
Een Indisch wollen karpet.
Une carpette indienne en laine.No longer availableDim. 220 x 140 cmEstimate: € 40/50 -
#343Bergen
Een lot polychroom aardewerk bestaande uit drie schenkkannen.
Lot de trois verseuses en pâtes tendres polychromes.No longer availableEstimate: € 50/70 -
#311
Twee dierenvellen waaronder een Thompson Gazelle.
Deux peaux d’animaux, dont une Gazelle Thompson.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#688
Een oude pijp met zilveren monturen. Dekseltje manco.
Ancienne pipe aux montures en argent. Petit couvercle manque.No longer availableDim. l: 40 cmEstimate: € 25/35 -
#478
Een klein paardje van gesculpteerd albast.
Petit cheval en albâtre sculpté.No longer availableDim. h: 9 cmEstimate: € 80/100