Similar lots by type
-
#381Een reeks van vier kleurloos glazen drageoirs.
Une série de quatre drageoirs en verre incolore.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 80 / 120 -
#321Een paar vazen van wit opaalglas met handgeschilderd bloemendecor. Eén met kleine randschilfer.
Une paire de vases en opaline blanche, décor de fleurs peint à la main. Un avec un petit dégât au rebord.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 50 / 60 -
#293Een vaas van gesatineerd glas met een reliëfdecor van engelen.
Un vase en verre satiné, décor d’anges en relief.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 80 / 120 -
#92“Moede gods van de tederheid”. Een achterglasschildering met bladgoud, naar voorbeeld van een Russisch icoon.
”Vierge à l’Enfant”. Une peinture sous-verre, feuille d’or. D’après une icône russe.No longer availableDim. 47 x 35 cmEstimate: € 100 / 120 -
#109Een milieu-de-table met geslepen glas op een 800‰ zilveren voet. Kleine randschilfers en een barst in het midden aan het glas.
Un milieu-de-table en verre taillé sur un pied en argent 800 ‰. Petits éclats et une fisure au verre.No longer availableDim. l: 39 cm h:18 cmEstimate: € 80 / 100 -
#323Een vaas van Booms glas, versierd met gouden motieven.
Un vase en verre de Boom, décorations dorées.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 50 / 60 -
#331Twee glazen stolpen op met marquetterie versierde voet.
Deux cloches en verre sur pieds décorés de marqueterie.No longer availableDim. h: 54 & 64 cmEstimate: € 80 / 120 -
#284Een Madonna met kind van monochroom wit biscuit onder glazen stolp. XIXe eeuw.
Une Vierge à l’Enfant en biscuit blanc monochrome sous cloche en verre. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 50 / 70 -
#408Een lot drie glazen van kleurloos glas met geslepen decors. We voegen er een vierde glas aan toe ter gelegenheid van de wereldtentoonstelling te Antwerpen in 1894.
Un lot de trois verres en verre incolore au décor taillé. Nous ajoutons un quatrième verre en relation avec l’exposition mondiale de 1894 à Anvers.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 25 / 35 -
#33Een Art - Deco vaas in rood/wit glaspasta.
Un vase Art Déco en pâte de verre rouge et blanche.No longer availableDim. H: 38 cmEstimate: € 36 / 40 -
#778Een haan van rood en kleurloos Muranoglas.
Un coq en verre Murano incolore et rouge.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 30 / 50 -
#770Val St. LambertEen lot kleurloos glaswerk, bestaande uit twee bierpullen, een boterpot, een vaasje, een schotel en twee verschillende aperitiefschoteltjes, versierd met een verguld zwaantje. Allen gemerkt.
Lot de verreries incolore, comprenant deux pintes à bière, un pot à beurre, un petit vase, un plateau et deux plateaux apéritif, décoré de cygnes. Marques présentes.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#433Een lotje XIXe eeuws glaswerk, waaronder een Luiks kannetje met een dop in de vorm van een zwaan
Un lot de pièces en verre du XIXème siècle, dont une verseuse de Liège à couvercle sous forme de cygne.No longer availableDim. h: 11 - 17 cmEstimate: € 50 / 80 -
#473Een lot antiek opaalglas, bestaande uit een een olielamp, een vaas met bloemendecor en twee door handen vastgehouden vaasjes.
Un lot de verre d’opale antique, comprenant une lampe à huile, un vase à décor de fleurs et deux vases tenus par des mains.No longer availableDim. h: 20 x 54 cmEstimate: € 30 / 50 -
#893Een adelaar en een kat van geslepen kleurloos kristal en een hond van roze en kleurloos Italiaans glas.
Un aigle et un chat en cristal incolore taillé et un chien en cristal rose et incolore italien.No longer availableDim. h: 7 - 11 cmEstimate: € 30 / 50 -
#401Een schenkkan met twee glazen, versierd met zwaluwen.
Une verseuse et deux verres, décoration de mouettes.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#311Een vaas van meerkleurig Italiaans glas met een millefleurdecor.
Un vase en verre polychrome italien, décor aux mille fleurs.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 60 / 80 -
#221Louis LeloupEen zeldzame vaas van glaspasta. Gesigneerd en gedateerd ‘72.
Un vase rare en pâte de verre. Signé et daté ‘72.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 300 / 340
Other lots in this auction
-
#162“Herbergscène”. Olieverf op doek. Toegeschreven aan Egbert van Heemskerk (1610-1680). Slijtage.
”Scène d’auberge”. Huile sur toile. Attribué à Egbert van Heemskerk (1610 - 1680). Usures.No longer availableDim. 29 x 34 cmEstimate: € 400 / 600 -
#469Roos van smeedijzer, toegeschreven aan Louis Van Boeckel.
Une rose en fer forgé, attribué à Loeis Van Boeckel.No longer availableDim. L. 30 cmEstimate: € 30 / 50 -
#1375 boeken. Flavius Joseph. “Histoire de la Guerre des Juifs contre les Romains”. 2 delen. Vertaling uit het Grieks : Arnauld d’Andilly. Ed. Eugène Henry Fricx Bruxelles 1703. Flavius Joseph. “Histoire des Juifs, sous le titre de Antiquitez Judaïques. 3 delen. Vertaling uit het Grieks: Arnauld d’Andilly. Ed. Henry Fricx Bruxelles 1701 en 1702. In-16. Slijtage.
5 livres. Flavius Joseph. “Histoire de la Guerre des Juifs contre les Romains”. 2 volumes. Traduit du Grec : Arnauld d’Andilly. Ed. Eugène Henry Fricx Bruxelles 1703. Flavius Joseph. “Histoire des Juifs, sous le titre de Antiquitez Judaïques. 3 volumes. Traduit du Grec: Arnauld d’Andilly. Ed. Henry Fricx Bruxelles 1701 en 1702. In-16. Usures.No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#165Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamant markiezen met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct. en twee grijze Tahiti parels.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de diamants marquise ayant un poids total de ± 0,40 ct et de perles Tahiti.No longer availableDim. 4,90 gEstimate: € 700 / 800 -
#567Twee reisaltaartjes van gebeeldhouwd hout. Chinees werk.
Deux autels de voyage en bois sculpté. Travail chinois.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 120 / 200 -
#371Royal DuxEen porseleinen vide-poche, getooid met een ijsbeer. Onderaan gemerkt.
Un vide-poche en porcelaine, décoration d’un ours polaire. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 9 cmEstimate: € 30 / 40 -
#542Een 19 de eeuws icoon met de opdracht van Maria in de tempel. Links Jozef en Anna, rechts Zacharias.
Icône du XIXe siècle représentant la présentation de Marie dans le temple. A gauche Joseph et Anna, à droite Zacharie.No longer availableDim. 31 x 26 cmEstimate: € 200 / 240 -
#19Jos DufourPeriod: 1896 - 1976“Heverlee”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Heverlee”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 18 x 23 cmEstimate: € 100 / 120 -
#777Een Afrikaans houten masker. Fang, Gabon.
Un masque africain en bois. Fang, Gabon.No longer availableDim. l: 40 cmEstimate: € 80 / 120 -
#536Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
Une carpette persane en laine nouée main.No longer availableDim. 264 x 103 cmEstimate: € 40 / 60 -
#13Een terrine en een schotel van meerkleurig Frans aardewerk.
Une terrine et un plat en faïence française polychrome.No longer availableDim. h: 20 cm; Ø: 32 cmEstimate: € 80 / 120 -
#530Een kleine mahoniehouten secretaire op tapse poten. Onderaan twee laden onder een uitschuifbaar werkblad en bovenaan drie kleine laden onder een compartiment met roldeurtjes.
Un petit secrétaire en acajou à pieds gaines. Deux tiroirs sous la tablette coulissante en dessous et au dessus trois petits tiroirs sous un compartiment à porte roulante.No longer availableDim. h: 115 cm b: 64 cmEstimate: € 50 / 80

