#43“Versace, l’Homme.” Een grote parfumfles.
#325Een oude rode radio van het merk Arel.
#263Een Duitse bronzen plaquette uit de eerste wereldoorlog. Gesigneerd C.M. Schwerdtner.
#23Een lot bestaande uit 8 medailles van burgemeester De Smet, Sint-Niklaas.
#358Een paar boekensteunen met wereldbollen.
Une paire de serre-livres avec des globes.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 30 / 40
#304“Kinderen bij een boomkapelletje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#203Delvaux, BruxellesEen pochette van toile de cuir.
#179Een opgezetten reeënkop op houten muurplaat.
#629“Abstracte compositie”. Olieverf op paneel.
"Composition abstraite". Peinture à l'huile sur panneau.No longer availableDim. 24 x 40 cmEstimate: € 120 / 200 -
#309Een spiegel in mahoniehouten lijst met messingen beslag.
#625Een vintage metalen staande lamp met grote schaal op bol.
"Nature morte aux fleurs". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 95 x 77 cmEstimate: € 120 / 180 -
#100Een 18 K geelgouden schakelarmband.
#146Een eikenhouten commode met drie laden.
#669Wilfried PasPeriod: °1940“Beeld van Willem Elsschot”. Zeefdruk. Getekend en genummerd 1036/2000 onder de plaat.
"Image de Willem Elsschot". impression d'écran. Signé et numéroté 1036/2000 sous la plaque.No longer availableDim. 46 x 43 cmEstimate: € 35 / 50 -
"Grande ville". Une gravure. Signé et numéroté 15/25 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 49 x 46,5 cmEstimate: € 50 / 80