#51
"Vue du Château". Un dessin au crayon sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Estimate: € 20 / 30 -
#181John Brosens
“Stadstuin”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#194
Een ovale spiegel van ijzer versierd met acantusbladen rondom.
#48
"Plantes près de la pompe". Un dessin sur papier. Monogrammé et daté 5-'83.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 65 x 50 cmEstimate: € 60 / 80 -
#59Baken
#78
Een rechthoekige spiegel in zwarte kunststoffen kader. Schade aan de kader.
#136
“Vanitas”. Olieverf op doek. Restauratie.
#121G. Prudhomme
"Autoportrait". Technique mixte sur papier. Signé et daté XI 1917.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 32 x 24,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#151Leopold Dijckers
“Stilleven met bloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Nature morte aux fleurs. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. 36 x 27 cmEstimate: € 80 / 120 -
#85Marcel Ruyssinck
“Meisje met kat”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Fille au chat". Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 90 x 70 cmEstimate: € 100 / 150 -
#175Rik BlommePeriod: 1933 - 2001
"Vue du château de Cantecroy". Huile sur toile. Signée et datée '73.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 80 x 60 cmEstimate: € 120 / 200 -
#203
Een print op papier met paard en hooiwagen
A print on paper with horse and hay wagonNo longer availableOnline only