#336Een klassieke bijzettafel.
A classic side table. -
#215Een Chinese kom met zilver bekleed, met figuren gedecoreerd.AR17
A Chinese bowl with silver overlay, decorated with figures. AR17 -
#524Pauwaert‘Platbodems onder zeil’. Olieverf op papier. Getekend.
'Flat-bottomed boats under sail', oil on paper. Signed; M. Pauwaert. -
#363Een tulpenvaas van Chinees blauw en wit porselein. Onderaan gemerkt.
A tulip vase made of Chinese blue and white porcelain. Marked at the bottom. -
#101Een set van 2 zilveren kandelaars met 3 armen, Duitse keuren, gemerkt 835. Verzwaarde voet.AR8
A set of 2 silver three-branch candle holders, German hallmarks, marked 835. Weighted base. AR8. -
#54‘Abstracte compositie’, een monochrome ets/aquatint. Getekend Riopelle, epreuve artist. Zonder kader.
#406MeshedEen Perzisch handgeknoopt Meshed tapijtje met geometrisch decor.
A Persian hand-knotted Meshed rug with geometric decoration. -
#278Raymond ChevalierEen Boch vaas met Nagako bloemendecor. Gemerkt D.2938.
A Boch vase with Nagako floral decoration. Marked D.2938. -
#185Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlik gewicht van +- 0,76 ct.
An 18 kt white gold ring set with brilliant-cut diamonds totaling approximately 0.76 ct.