Similar lots by type
-
#515Märklin
Een lot van drie locomotieven voor spoortype HO:- Oostenrijkse elektrische locomotief. Model 3036. In originele doos.- Amerikaanse diesel locomotief. Model 3060. Twee stuks, waarvan één in originele doos.
Un lot de trois locomotives pour rails HO:Locomotive autrichienne électrique. Modèle 3036. Dans sa boîte d’origine.Locomotive américaine, diesel. Modèle 3060. deux pièces, dont une dans sa boîte d’origine.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#710Fleischmann
Een lot modeltreinen en toebehoren voor spoortype HO, bestaande uit twee elektrische locomotieven van de Duitse spoorwegen, een transformator, een 30-tal sporen en een aantal catalogi en handboeken. We voegen er een locomotief van het merk Kleinbahn aan toe.
Un lot de trains modèles et accessoires pour rails de type HO comprenant deux locomotives électriques des chemins de fer allemands, un transformateur, des rails (+- 30 pièces) et des catalogues et manuels. Nous ajoutons une locomotive de la marque Kleinbahn.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#740Fleischmann
Een startersset spoortype ‘Piccolo’. Compleet en in originele doos.
Un kit de démarrage pour rails de type ‘Piccolo’. Complet et dans sa boîte d’origine.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#628
Een lot oud speelgoed, bestaande uit drie ‘Drinking happy birds’, een ‘Coffin bank’ spaarpot en ‘The kissing dolls’. Allen in originele doosjes. Laatste licht beschadigd.
Lot de jouets anciens comprenant trois “drinking happy birds”, un tirelire “coffin bank” et “The kissing dolls”. Dans leurs boîtes d’origine. Ces derniers aux petits dégâts.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#720Märklin
Een elektrisch schaalmodel stoomlocomotief met wagon voor spoortype HO. We voegen er een transformator en een twintigtal sporen aan toe.
Un modèle électrique d’une locomotive à vapeur avec wagon pour rails de type HO. Nous ajoutons un transformateur et des rails ( +- 20 pièces).No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#623
“Edsel Citation”. Een schaalmodel op 1/18 op voetstuk en in originele doos.
“Edsel Citation”. Modèle, échelle 1:18 sur socle et dans la boîte d’origine.No longer availableEstimate: € 25 / 30
Other lots in this auction
-
#545Hy Dognon à Saujon
Een comtoiseklok van gedreven geel koper met geëmailleerde wijzerplaat.
Une comtoise en cuivre jaune repoussé et cadran émaillé.No longer availableDim. h: 150 cmEstimate: € 80 / 120 -
#637
Een paar dekselvazen van meerkleurig Chinees porselein met een famille-rosedecor van krijgers. Onderaan gemerkt.
Deux potiches en porcelaine chinoise polychrome, décor famille-rose. Marque à la base.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 200 / 300 -
#316
Een eikenhouten koffer met gesculptuurde paneeltjes met personages.
Un coffre en chêne aux panneaux sculptés.No longer availableDim. 60 x 101 x 45 cmEstimate: € 120 / 180 -
#85
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct. en een centrale saffier van ± 1 ct.
Une bague en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,50 ct et un saphir central de ± 1 ct.No longer availableDim. 6,37 gEstimate: € 800 / 900 -
#741
“Meisje met manden”. Een beeld van meerkleurig porselein. Een kleine beschadiging.
”Jeune fille et paniers”. Une statue en porcelaine polychrome. Un petit dégât.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 30 / 40 -
#95
Een 18 karaats geel gouden halssnoer met peervormige granaten met een gezamenlijk gewicht van ± 30 ct.
Un collier en or jaune 18 ct à grenades en forme de poire ayant un poids total de ± 30 ct.No longer availableDim. bruto: 22,15 gEstimate: € 650 / 750 -
#632Joe Colombo
Een “Boby Trolley” van kunststof in zeldzaam groen. Italië, omstreeks 1970. Gemerkt.
Un trolley “Boby” en synthétique en vert rare. Italie, +- 1970. Marqué.No longer availableDim. 77 x 44 x 43 cmEstimate: € 200 / 250 -
#13
Een lot verzilverd metaal bestaande uit een mandje, een theeschaaltje met schoteltje, een lepeltje en vorkje en een tasje met maliën (beschadigd).
Un lot de métal argenté comprenant un petit panier, un petit plateau à thé et coupelle, une petite cuillère et une petite fourchette ainsi qu’une sac à main aux maillons.No longer availableEstimate: € 50 / 70 -
#18
Een paar koperen processielampen. We voegen er vier glazen lampenkappen aan toe.
Deux lampes de procession en cuivre. Nous ajoutons quatre abat-jour en verre.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#553
Een bord van Japans porselein met een fijn meerkleurig decor van een bloeiende kerselaar. In fraai etui.
Assiette en porcelaine du Japon à décor fine d’un cerisier en fleurs. Dans un joli étui.No longer availableDim. Ø 20 cmEstimate: € 100 / 150 -
#257
Een bolle vaas van meerkleurig geglazuurd aardewerk met een reliëfdecor van Franse lelies en bloemen. Onderaan genummerd 1408.
Vase sphérique en faïence polychrome à décor de lys français et de fleurs en relief. Numéroté 1408 sous la base.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 50 / 80 -
#231
Vaas van Belgisch aardewerk. Onderaan gemerkt en genummerd. Haarscheur aan de hals.
Un vase en faïence belge. Marque sous la base et numéroté. Cheveux au cou.No longer availableDim. H. 40 cmEstimate: € 25 / 35