#111Bord met reliekhouders van diverse heiligen. 16 stuks.
Plate with reliquaries of various saints. 16 pieces.No longer availableEstimate: € 160 / 200 -
#463Twee antieke aardewerken kommen, naar de Song-dynastie.
#158Sansui TU-666Een vintage tuner, Sansui TU-666, gefabriceerd van 1970 tot 1972, in zeer mooie optische staat, niet getest!
A vintage tuner, Sansui TU-666, manufactured from 1970 to 1972, in very nice cosmetic condition, not tested!No longer availableDim. 13.5 x 33.5 x 28 cmEstimate: € 200 / 250 -
#410Een paar 18 kt witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.
A pair of 18 kt white gold earrings set with diamonds totaling approximately 1 ct.No longer availableDim. 5,43 gEstimate: € 600 / 650 -
#362“Heidezicht”. Een schilderij, olieverf op doek in vergulde kader. Achter de kader onleesbaar gesigneerd.
"Heath View". A painting, oil on canvas in a gilded frame. Signed illegibly behind the frame.No longer availableDim. 25 x 41 cmEstimate: € 40 / 60 -
#112“Stormachtige zee aan de rotskust”. Een 19e eeuws schilderij, olieverf op paneel in vergulde kader, niet gesigneerd.
"Stormy sea at the rocky coast". A 19th-century painting, oil on panel in gilded frame, not signed.No longer availableDim. 34 x 48 cmEstimate: € 150 / 200 -
#139Henry RulPeriod: 1862 - 1942“Lente”. Een schilderij, olieverf op doek in vergulde kader. Gesigneerd Henry Rul en gedateerd ‘37.
"Spring". A painting, oil on canvas in a gilded frame. Signed Henry Rul and dated '37.No longer availableDim. 80 x 100 cmEstimate: € 200 / 300 -
#118Een polychrome houten reliekschrijn van de heilige St. Germanus. Met etiket van ‘Beveren Korte Walle.’ onderaan. Vermoedelijk vroeg 19de eeuw. Met achteraan een (leeg) compartiment.
A polychrome wooden reliquary of St. Germanus. With label 'Beveren Korte Walle' at the bottom. Presumably early 19th century. Featuring an (empty) compartment at the back.No longer availableDim. 24 x 29,5 cmEstimate: € 200 / 300 -
#548Een paar blauw en witte Delftse aardewerken uitbundig gedecoreerde dekselvazen op vier poten. Met romantische taferelen. Draagt apocrief merkteken onderaan: LVD.
#239Frans MasereelPeriod: 1889-1972“Maison Osterrieth, Anvers”. Een houtsnede op papier. Onderaan buiten de plaat gesigneerd en gedateerd 1955. Monogram in de plaat. Sporen van vochtschade.
#178Een rijkelijk gebeeldhouwd en geajoureerd paneel.
#404Jos HendrickxPeriod: 1906-1971“Organisch abstract”. Een ets op papier, onder buiten de plaat gesigneerd en gedateerd ‘60. Verso atelierstempel.
"Organic abstract." An etching on paper, signed and dated '60 outside of the plate. Studio stamp on the reverse.No longer availableDim. 31 x 37 cmEstimate: € 80 / 120