#177Anna Eva Bergman“Composition”. Een kleurenlitho op papier, buiten de plaat gesigneerd Anna Eva Bergman, genummerd 22/50, uit 1958.
#626Een buffet met opzet van noten-en eikenhout. Omstreeks 1900.
#519Een Balinese Tanka, begin 20ste eeuw. Met afbeelding van de viering van het bereiken van Nirvana.
A Balinese Tanka, early 20th century. Featuring an image of the celebration of attaining nirvana.No longer availableDim. 128 x 148 cmEstimate: € 100 / 150 -
#206Lammhults QuicklyEen set van 5 design gelamineerd berkenhouten vouwtafels met gechromeerde poten, op bijhorende trolley.
#221Must de CartierEen design zonnebril, reeks Panthere Wild. In bijhorend doosje met documentatie.
A designer sunglasses, Panthere Wild series. In original box with documentation.No longer availableEstimate: € 150 / 250 -
#510Een paar witgouden oorbellen bezet met twee centrale briljanten van +- 1,34 ct. FVS2 en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,52 ct. FVVS
A pair of white gold earrings set with two central brilliant-cut diamonds of approximately 1.34 ct. FVS2 each, and surrounded by brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.52 ct. FVVS.No longer availableDim. 3,26 gEstimate: € 1700 / 1900 -
#291Een kaststel in geglazuurd barbotine aardewerk met kleine schade, toegevoegd 2 barbotine coupes. De 2 toegevoegde stukken vertonen grotere schade. Ca 1900.
A set of glazed barbotine earthenware vases with minor damage, accompanied by 2 barbotine cups. The 2 additional pieces show more significant damage. Circa 1900.No longer availableDim. h 38 cmEstimate: € 80 / 120 -
#284Felix EyskensPeriod: 1882 - 1986“Paarden met trekschuit”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Horses with Barge". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 48 x 58 cmEstimate: € 80 / 120 -
#365Een lot van 2 kogelhulzen gemerkt Karlsruhe en gedateerd 1902 en Aug 1918.
A lot of 2 cartridge cases marked Karlsruhe and dated 1902 and Aug 1918.No longer availableDim. h 16 cmEstimate: € 50 / 60 -
#570Een 18 kt witgouden ring bezet met parel en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,44 ct.
An 18 kt white gold ring set with a pearl and diamonds with a total weight of approximately 0.44 ct.No longer availableDim. 8,20 gEstimate: € 800 / 900 -
A patinated bronze Buddha statue, Ayutthaya, Thailand. Hairline crack along backside.No longer availableDim. 18 cmEstimate: € 80 / 120