#546Favaretto & Partners Estel“Model Podium”. Een paar lederen design arm fauteuils met halve maan vorm en gespleten rug. Ontwerp door Favaretto & Partners voor Estel.
#369“Op visite”. Een Japanse houtsnede naar Katsu Shunsho uit de bundel Yehon Yoshitsune, Yedo 1787.
"On a Visit." A Japanese woodblock print by Katsu Shunsho from the series Yehon Yoshitsune, Yedo 1787.No longer availableDim. 16.5 x 12 cmEstimate: € 40 / 60 -
#428“Garrulus Glandarius”. Een opgezette Vlaamse Gaai gezeten op een tak. Taxidermie.
"Garrulus Glandarius". A mounted Eurasian Jay perched on a branch. Taxidermy.No longer availableDim. h 34 cmEstimate: € 80 / 120 -
#572Franklin Mint“Jardin D’Amour”. Een wandtapijt met bijhorende koperen stang door Marc Waymel voor Franklin Mint, made in France. 1987.
"Jardin D'Amour". A tapestry with accompanying copper rod by Marc Waymel for Franklin Mint, made in France. 1987.No longer availableDim. 93 x 117 cmEstimate: € 60 / 80 -
#56Een verweerde plantenstaander met twee ronde tabletten en sporen van lichtgroene verf.
A weathered plant stand with two round shelves and traces of light green paint.No longer availableDim. H. 90, Ø 46 cmEstimate: € 60 / 80 -
#441Een Chinees porseleinen dekselvaas met vogels en floraal decor. 19e eeuw.
A Chinese porcelain lidded vase with bird and floral decoration. 19th century.No longer availableDim. H: 40cmEstimate: € 120 / 180 -
#184Rotella MimmoMimmo Rotella. “Portiere Di Notte”. Een effaçage op papier. Fondazione Mimmo Rotella. id 20041103184050, onderaan gesigneerd en gedateerd ‘73.
"Portiere Di Notte". An effacement on paper. ID 20041103184050, signed and dated '73 at the bottom.No longer availableDim. 28.3 x 20.7 cmEstimate: € 2500 / 2800 -
#239Frans MasereelPeriod: 1889-1972“Maison Osterrieth, Anvers”. Een houtsnede op papier. Onderaan buiten de plaat gesigneerd en gedateerd 1955. Monogram in de plaat. Sporen van vochtschade.
#100Een 18 kt geelgouden halssnoer bezet met fijne schakels.
An 18 kt yellow gold necklace set with fine links.No longer availableDim. 42 gEstimate: € 1800 / 2000 -
#216Alberto Meda Alias, Italy“Highframe 40”. Een lot van 6 vintage gepolijst alumimium design armstoelen met zwart kunststoffen mesh zitting en rug. Ontwerp door Alberto Meda voor Alias, Italië.
#2“Moeder met kind”. Een print op papier, naar het werk van Picasso.
"Mother with child". A print on paper, based on the work of Picasso.No longer availableDim. 49 x 39 cmEstimate: € 15 / 30 -
A lot of multicolored Art Deco polychrome porcelain with gilded details, marked Laeken and Verigord. Consisting of a vide poche and 2 small jugs.No longer availableDim. 28 cmEstimate: € 100 / 150