#566Een lot van 12 stapelbare conferentiestoelen met metalen poten, zwarte kunststoffen zitting en rug.
A set of 12 stackable conference chairs with metal legs, black plastic seat, and backrest.No longer availableDim. 85 x 40 x 45 cmEstimate: € 120 / 180 -
#649Rubens“L’érection de la croix”. Een ets op papier naar P. P. Rubens. Preperation par Erin Corr, terminé par J. B. Michiels.
#131“St-Jan en Maria”. Een lot van 2 hout gesculpteerde beelden. Afkomst antiquair Vanherck.
"St. John and Mary." A lot of 2 wood-carved sculptures. Origin from antique dealer Vanherck.No longer availableDim. 51 cmEstimate: € 300 / 400 -
#323Een lot van vier kijkers, bestaande uit een toneelkijker met ivorine in etui, een zwart metalen toneelkijker, een verrekijker van Sades in lederen etui en een verrekijker van Chinon in etui.
A lot of four viewers, including a theater viewer with ivorine in case, a black metal theater viewer, a Sades binoculars in leather case, and a Chinon binoculars in case.No longer availableDim. H: 7.5cm & 18cmEstimate: € 100 / 120 -
#89Gérard RoosenPeriod: 1869 - 1935“Hoeve in Vlaanderen”. Een schilderij, olieverf op paneel, toegeschreven aan Gérard Roosen. Achteraan een studie van varkens.
"Farmhouse in Flanders." A painting, oil on panel, attributed to Gérard Roosen. Back view of a study of pigs.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 120 / 180 -
#474Wassily KandinskyPeriod: 1866-1944“Tâche rouge II”. Een kleurenlitho op papier. Uitgave Maeght Editeur, Paris. Centraal verticale vouwlijn aanwezig.
"Red Spot II". A color lithograph on paper. Published by Maeght Editeur, Paris. Central vertical fold line present.No longer availableDim. 36,5 x 49 cmEstimate: € 200 / 300 -
#313Wahl-Eversharp“Wahl-Eversharp Skyline”. Een vintage vulpen met 14kt gouden penpunt 585. In doosje.
"Wahl-Eversharp Skyline". A vintage fountain pen with 14kt gold nib 585. In box.No longer availableDim. 13 cmEstimate: € 60 / 80 -
#530Een 18 kt witgouden hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,15 ct. en een robijn van +- 0,40 ct.
An 18 kt white gold pendant set with brilliant-cut diamonds totaling approximately 0.15 ct. and a ruby of approximately 0.40 ct.No longer availableDim. 1,61 gEstimate: € 400 / 450