#161Salvatore MelaniPeriod: 1902 - 1934“Windhonden”. Een groep in brons met 2 lopende honden op een marmeren voet. Gesigneerd S. Melani.
"Greyhounds". A group in bronze with 2 running dogs on a marble base. Signed S. Melani.No longer availableDim. 23 x 65 x 14 cmEstimate: € 300 / 400 -
#124Mon GelperPeriod: 1930 - ....“Gezeten naakt”. Een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd Gelper en gedateerd ‘62.
"Seated nude". A painting, oil on panel, signed Gelper and dated '62.No longer availableDim. 44 x 34 cmEstimate: € 160 / 220 -
#283Een lot varia zilver, bestaande uit een broche, beker, ring, pennetje, 2 sigarettenhouders en 2 sierobjecten. 250g, beker gemerkt STERLG.
#297Michel Caugant2 vintage aardewerken kreeften als terrine. Onderaan gemerkt.
2 vintage earthenware lobster terrines. Marked at the bottom.No longer availableDim. 9 x 27 cmEstimate: € 80 / 120 -
#424Clement Van LysebettenPeriod: 1921 - 1996“Naakt aan den toog”. Een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd Clement Van Lysebetten.
"Nude at the bar". A painting, oil on panel, signed by Clement Van Lysebetten.No longer availableDim. 52.5 x 36.5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#149“Fotoalbum”. Een schilderij, olieverf op doek in vergulde kader. Gesigneerd A. Roosenboom. 19e eeuws.
"Photo album". A painting, oil on canvas in a gilded frame. Signed A. Roosenboom. 19th century.No longer availableDim. 24 x 19 cmEstimate: € 200 / 300 -
#548Een paar blauw en witte Delftse aardewerken uitbundig gedecoreerde dekselvazen op vier poten. Met romantische taferelen. Draagt apocrief merkteken onderaan: LVD.
#116Miroslav Navratil ZNZPeriod: 1960-1970“Shell Chair”. Een set van 2 vintage Mid-Century design kuipstoelen uit fiberglass met gestoffeerde zitting en houten poten. Ontwerp door Miroslav Navratil voor ZNZ, medio 1960. Slijtage aan de bekleding, te restaureren.
"Shell Chair." A set of 2 vintage Mid-Century design fiberglass shell chairs with upholstered seats and wooden legs. Signs of wear on the upholstery.No longer availableDim. 75 x 67 x 75cmEstimate: € 300 / 500 -
#355Een lot van 18 lp’s, The Rat Pack, bestaande uit: Sinatra: 5C052.80943, RV 1012, SPC-3458, W 20034 H, K 44002, HM 500. Sammy Davis JR: 2315 104, 64009, CDL 8009, B 2303 032, RV. 6017. Dean Martin: PTP-2051, SRS 5138, 2M046 81793, REP 54 066, MFP 5003 en C064-80878.
A lot of 18 vinyl records, The Rat Pack, consisting of: Sinatra: 5C052.80943, RV 1012, SPC-3458, W 20034 H, K 44002, HM 500. Sammy Davis JR: 2315 104, 64009, CDL 8009, B 2303 032, RV. 6017. Dean Martin: PTP-2051, SRS 5138, 2M046 81793, REP 54 066, MFP 5003, and C064-80878.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#338Lampje en dienblad in toll, beschilderd metaal.
Lamp and tray in brass, painted metal.No longer availableDim. h 25.5 cmEstimate: € 40 / 60 -
A veneered wooden, mid-century design chest with secret drawers, 3 drawers, and a fold-out leaf. Designed by František Mezulánik for UP Závody. Label verso.No longer availableDim. 130 x 79 x 46 cmEstimate: € 150 / 250