#623Val St LambertEen kleurloos geslepen kristallen schaal & kom met vergulde rand; “Garanti Doré Or Fin”. Onderaan gemerkt en draagt label.
#113Een gevarieerd lot zilver bestaande uit een beker gemerkt Delheid 800 en de naam Jacqueline, een lot van 6 koffielepels gemerkt JS 800, een lot van 6 koffielepels gemerkt B, een lot van 4 koffielepels gemerkt 800 en opschrift Brugge gilde St Joris, een soeplepel gemerkt Delheid A 800 met opschrift Tir National de Belgique en een 2-delig dessertbestek met Franse keuren. Totaalgewicht 430 gram. Toegevoegd 2 serveervorken, 1 serveerlepel en een koffielepel met zilveren handvatten en ivorine.
A varied lot of silver including a cup marked Delheid 800 with the name Jacqueline, a set of 6 coffee spoons marked JS 800, a set of 6 coffee spoons marked B, a set of 4 coffee spoons marked 800 with inscription Brugge gilde St Joris, a soup ladle marked Delheid A 800 with inscription Tir National de Belgique, and a 2-piece dessert set with French hallmarks. Total weight 430 grams. Included are 2 serving forks, 1 serving spoon, and a coffee spoon with silver handles and ivorine.No longer availableDim. 800‰ 430 gramEstimate: € 200 / 300 -
#69Marcel CanneelPeriod: 1894 - 1953“Herfstboom”. Een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Marcel Canneel. Toegevoegd een magazine, Savoir et Beauté’, no 8 - aout 1925, met hierin een artikel over Marcel Canneel.
"Autumn Tree" - A painting, oil on canvas, signed by Marcel Canneel. Includes a magazine, 'Savoir et Beauté', no 8 - August 1925, featuring an article about Marcel Canneel.No longer availableDim. 65 x 50 cmEstimate: € 80 / 120 -
#250Een witgouden slavenarmband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 3,23 ct. EVVS1.
A white gold bangle bracelet set with brilliant-cut diamonds totaling approximately 3.23 ct. EVVS1.No longer availableDim. 20,33 gEstimate: € 3200 / 3400 -
#176DurletEen design salon in grijs leder met metalen poten, bestaande uit een 3-zit en 2 1-zit. Gemerkt; Durlet.
A design lounge suite in gray leather with metal legs, consisting of a 3-seater and 2 armchairs. Marked; Durlet.No longer availableDim. 77 x 205 x 84 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#137Een 19de eeuwse Siciliaanse koets decoratie. In hout en smeedijzer en polychromie. Met initialen V.C. Met flankende draken in het midden.
A 19th-century Sicilian carriage decoration. Made of wood, wrought iron, and polychromy. Featuring the initials V.C. Flanked by dragons in the center.No longer availableDim. 95x33x35 cmEstimate: € 260 / 340 -
#486Een mahoniehouten causeuse met katoenen bekleding. Tijdperk Louis-Philippe.
A mahogany settee with cotton upholstery. Louis-Philippe era.No longer availableDim. 107 x 170 cmEstimate: € 200 / 300 -
#89Gérard RoosenPeriod: 1869 - 1935“Hoeve in Vlaanderen”. Een schilderij, olieverf op paneel, toegeschreven aan Gérard Roosen. Achteraan een studie van varkens.
"Farmhouse in Flanders." A painting, oil on panel, attributed to Gérard Roosen. Back view of a study of pigs.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 120 / 180 -
#638Een buitenlantaarn voor wandbevestiging in smeedijzer en glas.
An outdoor wall lantern in wrought iron and glass.No longer availableDim. h 75 x l 92 cmEstimate: € 60 / 80 -
#600Een 18 kt witgouden dubbele ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,80 ct. en een drubbelvormige smaragd van +- 0,80 ct. Mer certificaat.
An 18 kt white gold double ring set with brilliant-cut diamonds weighing approximately 0.80 ct. in total, and an oval-shaped emerald of approximately 0.80 ct. With certificate.No longer availableDim. 6,76 gEstimate: € 1800 / 2000 -
An 18 kt yellow gold necklace with pendants in the shape of hearts and an angel.No longer availableDim. 8,55 gEstimate: € 350 / 450