#333Een XL Duitse geglazuurd keramische schenkkan, onderaan gemerkt HK Handgemalt.
#50Een 14 kt geelgoud en zilveren Vlaams kruis met bijpassende oorbellen bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 1,50 ct.
A 14 kt yellow gold and silver Flemish cross with matching earrings set with old cut diamonds with a total weight of approximately 1.50 ct.No longer availableDim. 12,83 gEstimate: € 400 / 500 -
#646Een ovale metalen dienblad op vouwpoot. Lodewijk XV-stijl.
An oval metal tray on folding legs. Louis XV style.No longer availableDim. H. 65 x 80 x 55 cmEstimate: € 120 / 140 -
#628Een set van 2 retro vazen in meerkleurig aardewerk, afgewerkt met een goudkleurige rand.
A set of 2 retro vases in multicolored earthenware, finished with a gold rim.No longer availableDim. h 36 en h 41 cmEstimate: € 60 / 80 -
#343Bandonika “Stahlstimmen”Een Duitse bandoneon. Op te frissen.
A German bandoneon. To be refreshed.No longer availableDim. 40 x 24 cmEstimate: € 35 / 45 -
#487Isao Hosoe Valenti“Tama”. Een vintage kunststoffen design vloerlamp in bolvorm. Ontwerp door Isao Hosoe voor Valenti, medio 1975. Deukje en sporen van slijtage aanwezig.
"Tama". A vintage plastic design floor lamp in spherical shape. Designed by Isao Hosoe for Valenti, circa 1975. Minor dents and signs of wear present.No longer availableDim. 38 x Ø 34 cmEstimate: € 150 / 250 -
#599F.H. Hilverdink“Vissersboot op zee”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
"Fishermen's boat at sea". A painting, oil on panel. Signed at the bottom.No longer availableDim. 13 x 20 cmEstimate: € 100 / 150 -
#319C. Wolters“Hollands landschap”. Een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd C. Wolters.
"Dutch landscape". A painting, oil on canvas, signed C. Wolters.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 40 / 60 -
#256Florence Knoll Knoll StudioEen vintage design salontafel met rechthoekig, gechromeerd metalen frame en glazen blad. Ontwerp door Florence Knoll voor Knoll Studio. Onderaan gemerkt.
A vintage design coffee table with a rectangular chrome metal frame and glass top. Designed by Florence Knoll for Knoll Studio. Marked at the bottom.No longer availableDim. 43 x 114 x 57 cmEstimate: € 400 / 600 -
A polychrome wooden 'Swinging Duck' in Indonesian style.No longer availableDim. 58 x 73 x 21 cmEstimate: € 120 / 160 -
#178Een rijkelijk gebeeldhouwd en geajoureerd paneel.
A richly carved and pierced panel.No longer availableDim. 184 x 184 cmEstimate: € 1000 / 1200