#374Felix De BoeckPeriod: 1898-1995“Gestileerde vogel”. Een kleurenlitho op papier. Onderaan buiten de plaat gesigneerd en genummerd 62/100.
"Stylized bird". A color lithograph on paper. Signed and numbered 62/100 at the bottom outside the plate.No longer availableDim. 76 x 61 cmEstimate: € 100 / 200 -
#241Een 19e eeuws sawback zwaard, onleesbare graveringen.
A 19th century sawback sword, illegible engravings.No longer availableDim. l 93 cmEstimate: € 120 / 180 -
#452Robert ArensPeriod: 1905-1998“Stilleven met kan en fruit”. Een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd Arens. Toegevoegd een boek over het leven en werk van de kunstenaar.
"Still life with jug and fruit". A painting, oil on panel, signed by Arens. Accompanied by a book about the life and work of the artist.No longer availableDim. 42.5 x 53.5 cmEstimate: € 120 / 180 -
#661Een lot van 2 kannen en een vaas in porselein, kobaltblauw met een rijkelijk vergulde versiering. De kanne zijn getekend Limoges en de vaas Bavaria.
A lot of 2 jugs and a vase in porcelain, cobalt blue with rich gilt decoration. The jugs are marked Limoges and the vase Bavaria.No longer availableDim. h 33,5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#539Een handgeknoopt wollen tapijt.
A hand-knotted woolen carpet.No longer availableDim. 195 x 116 cmEstimate: € 60 / 80 -
#658Een kleine pendule van marmer en zamak. Versierd met vogeltjes op een tak.
#465Een ronde bijzettafel in art deco-stijl.
A round side table in Art Deco style.No longer availableDim. H. 54 x Ø 59 cmEstimate: € 180 / 220 -
#542Een Tunesisch handgeknoopt wollen tapijt met geometrisch motief.
#558Een houten design tafel in massief lichte eik.
A wooden design table in solid light oak.No longer availableDim. 75 x 220 x 99 cmEstimate: € 120 / 180