#168Sansui AU-555AEen vintage versterker, Sansui AU-555A, gefabriceerd van 1971 tot 1973, in zeer mooie optische staat, niet getest!
A vintage amplifier, Sansui AU-555A, manufactured from 1971 to 1973, in very nice cosmetic condition, not tested!No longer availableDim. 13.5 x 39.5 x 28 cmEstimate: € 200 / 250 -
#356Een vintage krantenhouder op wieltjes en messing en kunstleder.
A vintage newspaper holder on wheels in brass and faux leather.No longer availableDim. 578 x 43 x 31 cmEstimate: € 30 / 50 -
#359Een Tibetaans Srang bankbiljet, 25 Srang, vermoedelijk 1947.
A Tibetan Srang banknote, 25 Srang, thought to be from around 1947.No longer availableDim. 11 x 18 cmEstimate: € 30 / 50 -
#225“Geharnaste ridder met schild”. Een grote staafmarionet van textiel, koper en hout.
"Armored knight with shield.” A large rod puppet made of textile, copper, and wood.No longer availableDim. H. 93 cmEstimate: € 80 / 90 -
#153“L’accident”. Bronzen beeld met bruin patina.
"The accident". Bronze sculpture with brown patina.No longer availableDim. H. 54 cmEstimate: € 360 / 400 -
#680Een tafellamp in gepatineerd messing met zes lichtpunten en bijbehorende kapjes.
#248Een 12-delig servies, gemerkt Wiskemann. Bestaande uit grote messen, vorken, lepels en dessertmessen, vorken en lepels.
#373UnterweissbachEen lot van zeven beeldjes in biscuit, vijf stuks Unter Weiss Bach waarvan drie koppeltjes in romantische sfeer en een musicerende set van een meisje en een jongen. Toegevoegd een jongen en een meisje van Arbizzani.
A lot of seven biscuit figurines, including five Unter Weiss Bach pieces: three couples in a romantic setting and a musical set of a girl and a boy. Also included are a boy and a girl by Arbizzani.No longer availableDim. h 20 x l 23 x d 16 cmEstimate: € 60 / 80 -
#449Karel Jan Van Den HeuvelPeriod: 1913 - 1991“Bloemenvaas in geeltinten”. Een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd K. J. Van den Heuvel.
"Flower vase in shades of yellow." A painting, oil on panel, signed K. J. Van den Heuvel.No longer availableDim. 44 x 34 cmEstimate: € 120 / 180 -
#438BeckerEen 143-delig bestek gemerkt Becker 1000-100 met bijhorende cassette in verzilverd metaal met 4 extra doosjes bestaande uit: -23 messen, 12 vismessen, 25 soeplepels, 12 foffielepels, 12 dessertlepels, 11 dessertvorkjes, 36 vorken en 12 stuks serveer/snij-bestek.
A 143-piece cutlery set marked Becker 1000-100 with matching silver-plated metal case and 4 additional boxes consisting of: 23 knives, 12 fish knives, 25 soup spoons, 12 coffee spoons, 12 dessert spoons, 11 dessert forks, 36 forks, and 12 serving/cutting utensils.No longer availableEstimate: € 120 / 150 -
#127Alfredo PinaPeriod: 1883 - 1966“Beethoven”. Een bronzen buste op groen marmeren sokkel, Gesigneerd Pina.
A bronze bust on green marble base, Signed Pina.No longer availableDim. h 26 cmEstimate: € 180 / 240 -
#367Odette DijeuxTiberghienEen lot van 2 vintage schalen, midden vorige eeuw, bestaande uit een oranjerode met de voorstelling van een jager, onderaan gemerkt Tiberghien en een groene met een haan, gemerkt Odette Dijeux. De laatste heeft schilferschade op 2 plaatsen.
A lot of 2 vintage bowls from the mid-20th century, one orange-red depicting a hunter, marked Tiberghien, and one green featuring a rooster, marked Odette Dijeux. The latter has flakes in 2 places.No longer availableDim. 30.5 x 18 cmEstimate: € 40 / 60