Similar lots by type
-
#298
Een siervaasje van kleurloos geslepen kristal met een zilveren montuur. Gemerkt van Delheid, 925 ‰.
Petit vase en cristal taillé incolore avec monture en argent. Marque de Delheid, 925‰.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 40/60 -
#782
Een paar bolle cachepots (de éne iets groter dan de andere) met een veelkleurig gestileerd bloemenmotief. Met de hand geschilderd en gesigneerd Emanuela. Jaren zestig.
Paire de cache-pot sphériques (l’un un peu plus grand que l’autre) décorés de fleurs stylisées. Peints à la main et signés Emanuela. Années 60.No longer availableDim. Ø 42 cmEstimate: € 80/100 -
#437
Een lot kleurloos geslepen kristal, bestaande uit drie verschillende vazen (waarvan één met vergulde montuur) en een bonbonnière.
Lot de cristaux taillé incolore comprenant trois vases différents, dont un à monture doré, et une bonbonnière.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#72
Een glazenservies van kleurloos kristal met een geslepen decor, bestaande uit champagnecoupes, rode wijnglazen, witte wijnglazen, likeurglaasjes en een koelemmer. Compleet voor twaalf personen. XIXe eeuw.
Service de verres en cristal taillé et gravé incolore comprenant des coupes à champagne, des verres à vin rouge, à vin blanc, des goûtes et un seau à glace. Complet pour douze personnes. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#789
Een paar grote girandoles van brons met kristallen pendeloques.
Paire de girandoles en bronze aux pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 77 cmEstimate: € 200/220 -
#17Val St. Lambert
Twee series van respectievelijk zes bordeaux- en zes bourgogneglazen van kleurloos kristal. Gemerkt en in originele doos.
Deux séries de respectivement six verres à bordeaux et six verres à bourgogne en cristal incolore soufflé à la bouche. Dans leurs boîtes et avec marques.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#357
Een vaas van geslepen kristal, rood gekleurd in de massa. Onderaan gemerkt met gravure en label.
Vase en cristal taillé, coloré rouge dans la masse. Griffe et étiquette sous la base.No longer availableDim. H. 16 cmEstimate: € 50/80 -
#287Val St. Lambert
Een serie van vijftien witte wijnglazen, vijf rode wijnglazen en zeven champagnefluiten van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt onderaan.
Suite de quinze verres à vin blanc, cinq à vin rouge et sept flûtes à champagne en cristal taillé incolore. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#822
Een kleine luchter van brons met vier lichtpunten en kristallen pendeloques.
Petit lustre en bronze à quatre lumières et aux pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 80/120 -
#303
Een lot van zes kristallen bourgogneglazen. Drie met letsel aan de rand.
Suite de six verres à bourgogne en cristal. Trois aux petits éclats au bord.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#709
Lot bestaande uit twee postzegelalbums met varia. Verder twee oude albums “’s Lands Glorie, Het Belgische volk, deel I en II”. Ed. Historia (enkele chromo’s manco) met een aantal enveloppes met losse Artischromo’s, “Les Races Humaines - Menschenrassen” Ed. Superchocolade Jacques 1947 en een oud album met prentbriefkaarten “Schepen uit alle tijden”. Anoniem (enkele kaarten ontbreken).
Lot comprenant deux albums de timbres postales, deux anciens albums “’s Lands Glorie, Het Belgische Volk, tome I et II”, Ed. Historia (quelques manquants), ainsi que quelques enveloppes aux chromos Artis, “Les Races Humaines - Menschenrassen”. Ed.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#361
Twee verschillende karaffen van kleurloos geslepen kristal.
Deux carafes en cristal taillé incolore.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#371Baccarat
Een servies van coupes van kleurloos kristal in vier verschillende afmetingen. 43 stuks. Gemerkt. We voegen er dertien ongemerkte kristallen likeurglaasjes aan toe.
Service à verres ou coupes sur pied en cristal taillé incolore. Quatre tailles différentes. 43 pièces. Marque sous la base. Nous ajoutons treize goûtes sans marque.No longer availableEstimate: € 250/400 -
#388
Twee verschillende vazen, een asbak en een karaf van kleurloos geslepen kristal. Ongemerkt.
Deux vases différents, un cendrier et une carafe en cristal taillé incolore. Sans marques.No longer availableEstimate: € 35/45 -
#257
Een snavelkan van kleurloos kristal met een verzilverd metalen montuur.
Verseuse en cristal incolore au grand bec en métal argenté.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#221Cartier
Een peper- en zoutvaatje van kleurloos kristal met sterling zilveren motief. Beiden met certificaat en in origineel etui.
Salière et poivrière en cristal incolore à motif en argent sterling. Les deux avec certificat et dans l’étui d’origine.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#28
Twee stuks blauwkleurig geslepen kristal, bestaande uit een coupe en een vaas.
Deux pièces en cristal taillé bleu: une coupe et un vase.No longer availableEstimate: € 20/25 -
#406
Een gedeeltelijk glasservies van geslepen kristal, bestaande uit acht kleine glaasjes, negen groene, elf rode wijnglazen, elf witte wijnglazen en negen champagnecoupes. Waarschijnlijk Val St-Lambert.
Partie de service à verres en cristal taillé comprenant huit petits verres, neuf verts, onze à vin rouge, onze à vin blanc et neuf coupes a champagne. Probablement Val St-Lambert.No longer availableEstimate: € 300/340 -
#99Val St. Lambert
Een paar kandelaars van kleurloos geslepen kristal. Gemerkt.
Paire de candélabres en cristal taillé incolore. Avec marque.No longer availableDim. H 24 cmEstimate: € 120/160 -
#343
Een lot van zes verschillende karaffen, waarvan drie van glas en drie van kristal.
Lot de six carafes différentes dont trois en verre et trois en cristal.No longer availableEstimate: € 120/180 -
#745
Een kleurloze kristallen vaas.
Vase en cristal incolore.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 80/120 -
#128
Een lot kristal, bestaande uit twee kandelaars en een asbak van kleurloos geslepen kristal. Gemerkt Val St. Lambert. We voegen er twee kleinere kandelaars met vergulde monturen aan toe.
Lot de cristaux comprenant deux bougeoirs et un cendrier en cristal taillé incolore. Marque Val St-Lambert. Nous ajoutons deux bougeoirs plus petits aux montures dorées.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#755
Een paar kristallen drageoirs versierd met druiventakken.
Paire de drageoirs en cristal incolore gravé à décor de vignes.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 100/200 -
#108Lalique France
Een siervaasje van geslepen kleurloos kristal met een decor van vogeltjes in reliëf op de buik. Onderaan gemerkt.
Vase décoratif en cristal taillé incolore à décor d’oiseaux en relief sur la panse. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 40/60
Other lots in this auction
-
#563
Een miniatuur tekentafel op houten sokkel. Als afscheidscadeau van Agfa Gevaert.
Table de dessin miniature sur socle en bois. Un cadeau d’adieu d’Agfa-Gevaert.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 60/80 -
#4
Drie etsen:-”Zicht op de Dijle te Mechelen”. Gesigneerd Marten Van Der Loo.-”Tigre royal attaquant un buffle”. E. Piridon naar een werk van Verlat.-”Hond”. Gemonogrammeerd L.G.
Trois eaux-fortes:- “Vue de la Dyle à Malines”. Signée Marten van der Loo.- “ Tigre royal attaquant un buffle”. E. Piridon d’après Verlat.- “Chien”. Monogrammée L.G.No longer availableEstimate: € 50/60 -
#764
Een jardinière op sokkel van meerkleurig aardewerk. Italiaans.
Jardinière sur socle en faïence polychrome. Travail italien.No longer availableDim. H 109 cmEstimate: € 200/300 -
#818
Een paar ijzeren liggende leeuwen voor terras of tuin.
Paire de lions couchés en fer, pour terrasse ou jardin.No longer availableDim. L. 47 cmEstimate: € 100/120 -
#172Henri Joseph PauwelsPeriod: Haasdonk 1903 - Beveren 1983
“Bosdreef”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Allée dans le bois”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 100 cmEstimate: € 180/240 -
#619
Een paar indrukwekkende balustervazen van Chinees porselein, versierd met een wit en groen landschapsdecor.
Paire de vases balustres imposants en porcelaine de Chine, décorés d’un paysage en blanc et vert gris.No longer availableDim. h: 100 cmEstimate: € 500/800 -
#658
Lot van 11 miniatuurauto’s: Rami “Panhard Levassord 1899” en “Delage Torpedo 1932” (een ander doosje), Minialux “Citroen B2 1925”. Safir “Citroen”, “Peugeot Victoria 1899” en “Peugeot 1898”. Elicor “Rolls Royce 1920”, “Citroen Rosalie 1933”, “Delage 1932”, “Talbot Pacific 1930” en “Citroen Cadum 1923”. Met leaflet Elicor 1980-81.
Lot de 11 voitures miniatures: Rami “Panhard Levassord 1899” et “Delage Torpedo 1932” (une boîte dépareillée), Minialux “Citroen B2 1925”. Safir “Citroen”, “Peugeot Victoria 1899” et “Peugeot 1898”. Elicor “Rolls Royce 1920”, “Citroen Rosalie 1933”, “Delage 1932”, “Talbot Pacific 1930” et “Citroen Cadum 1923”. Avec leaflet Elicor 1980-81.No longer availableEstimate: € 65/80 -
#416
Vier loomchairs van natuurkleurig rotan met daarbij twee dito bijzettafeltjes. Hedendaags werk. We voegen er een oudere groengelakte loomchair aan toe.
Quatre chaises loom en rotin naturel ainsi que deux tables d’appoint assorties. Travail contemporain. Nous ajoutons une chaise loom plus ancien laquée verte.No longer availableEstimate: € 150/200 -
#440
Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen en een parelsnoer van lapis lazuli met 18 karaats geel gouden slot.
Paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct et un collier en perles de lapis-lazuli avec fermoir en or jaune 18 ct.No longer availableEstimate: € 400/500 -
#535Seiko Kinetic
Een roestvrij stalen automatische herenhorloge.
Montre homme automatique en acier inoxydable.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#14
“Stilleven met rozen in een Satsuma vaas”. Draagt een handtekening.
“Nature morte aux roses dans un vase de Satsuma”. Porte une signature.No longer availableDim. 65 x 55 cmEstimate: € 200/300 -
#542Louis Van Overloop
“Piëta”. Olieverf op papier. Gesigneerd.
“Piéta”. Huile sur papier. Signé.No longer availableDim. 47x 39 cmEstimate: € 50/80