Similar lots by type
-
#123Een grote vaas van geslepen kleurloos kristal. Schilfer aan de rand.
Un grand vase en cristal taillé incolore. Eclat au bord.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 30 / 40 -
#423Een lampenvoet van groen kristal. Onderaan gemerkt. Met lampenkap van Laura Ashley.
Un pied de lampe en cristal vert. Marque à la base. Abat-jour Laura Ashley.No longer availableDim. h: 34 cm (zonder kap)Estimate: € 40 / 50 -
#492Val St. LambertEen drageoir van kleurloos kristal met een geslepen decor van druivenranken. Gemerkt.
Un drageoir en cristal incolore et décor taillé représentant des vignes. Avec marque.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 40 / 50 -
#619Een paar bronzen girandoles met acht lichtpunten in twee niveaus en met kristallen pendeloques.
Paire de girandoles en bronze à huit lumières sur deux niveaux, ornés de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 78 cmEstimate: € 280 / 300 -
#368Val St. LambertEen reeks van vijf theeglazen van kleurloos kristal uit de reeks ‘Tiffany’. We voegen er vijf cocktailcoupes van kleurloos kristal aan toe.
Suite de cinq verres à thé en cristal incolore de la série Tiffany. Nous ajoutons cinq coupes à cocktail en cristal incolore.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#751Twee verschillende vaasjes en een emmertje van geslepen kleurloos kristal, waarbij de vaasjes met een 835‰ zilveren montuur.
Deux petits vases différents et un petit seau en cristal taillé incolore, dont les vases avec la monture en argent 835‰.No longer availableDim. h: 11 - 14 cmEstimate: € 30 / 40 -
#740Een kristallen vaas.
Vase allongé en cristal rouge.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#774Val Saint LambertEen coupe van geslepen groen kristal. Gemerkt.
Coupe en cristal taillé colorée verte dans la masse. Avec marque et étiquette.No longer availableEstimate: € 100 / 180 -
#399Een lot kleurloos glas en kristal, waaronder een kandelaar van Val St. Lambert.
Un lot de cristal et verre incolores, comprenant un chandelier Val St. Lambert.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#749Een lot kleurloos kristal, bestaande uit twee asbakken, een karaf en een deels gesatineerd vaasje.
Un lot d’objets en cristal incolore, comprenant deux cendriers, une carafe et un petit vase partiellement satiné.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#379Val St. LambertEen vaas van geslepen kleurloos en mauve kristal. Gemerkt. Zeer kleine schilfers onderaan.
Un vase en cristal taillé mauve et incolore. Avec marque. Petits éclats sur le dessus.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 100 / 150 -
#694Val St. LambertEen vaas op voet van kleurloos kristal met een gegraveerd decor van druivenranken. gemerkt.
Un vase sur pied en cristal incolore avec un décor gravé de vignes. Avec marque.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 40 / 50 -
#392Val St. LambertEen driedelig toiletstelletje van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt.
Une garniture de toilette en cristal incolore taillé. Marqué.No longer availableEstimate: € 30 / 35 -
#735Val St. LambertEen coupe en een vaasje op voet van kleurloos en mauve kristal. Beide gemerkt. Schilfer aan de rand van de coupe.
Une coupe et un vase en cristal mauve et incolore. Avec marque. Eclat au bord de la coupe.No longer availableDim. Ø: 25 cm & h: 30 cmEstimate: € 60 / 80 -
#382ZwieselDrie cilindervormige designvazen van rookbruin kleurig kristal in oplopende hoogtes. We voegen er een een designvaasje in de geest van Murano aan toe. Gemerkt.
Trois vases design cylindrique en cristal brun fumé. Nous ajoutons un petit vase design style Murano. Avec marque.No longer availableDim. h: 21 - 30 cmEstimate: € 40 / 50 -
#763Drie verschillende designcoupes van gegoten kristal in blauw, mauve en rood. Eén gemerkt Val St. Lambert, één van Villencourt en één zonder merk.
Trois coupes design en cristal bleu, mauve et rouge. Une est marquée Val St Lambert, une autre Villecourt et la troisième est sans marque.No longer availableEstimate: € 50 / 70 -
#691Een designcoupe van geslepen kleurloos kristal naar een ontwerp van R. Lapsys.
Une coupe design e cristal taillé incolore d’après R. Lapsys.No longer availableDim. Ø: 28 cmEstimate: € 25 / 35 -
#372Een vaas van kleurloos en mauve kristal. Tijdperk art deco. Vermoedelijk Val St. Lambert. Kleine schilfer onderaan.
Un vase en cristal mauve et incolore. Art déco. Probablement Val St. Lambert. Petit éclat en dessous.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 100 / 150 -
#739Val St. LambertEen lampenvoet van roze kristal. Gemerkt.
Un pied de lampe de cristal rose. Avec marque.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 30 / 40 -
#361Een lot kleurloos kristal en glaswerk, bestaande uit twee drageoirs, vier verschillende karaffen en een kleine punchbowl met lepel.
Un lot de cristal et verre comprenant deux drageoirs, quatre carafes et un bol à punch avec cuillère.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#673Val St. LambertEen vaas van geslepen kleurloos en groen kristal. Onderaan gemerkt.
Un vase en cristal taillé incolore et vert. Marque à la base.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 50 / 70 -
#409Val St. LambertEen lot kristal, bestaande uit twee verschillende vazen van kleurloos en roze kristal en een kleurloos geslepen mandje. Eén vaas gemerkt onderaan.
Un lot d’objets en cristal, comprenant deux vases en cristal rose et incolore, et un petit panier en cristal taillé. Un vase marqué à la base.No longer availableDim. h: 20 - 30 cmEstimate: € 50 / 80 -
#378Val St. LambertEen vierdelig toiletstelletje van geslepen kristal, groen gekleurd in de massa.
Une garniture de toilette en cristal taillé, couleur verte dans la masse.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#762Val Saint LambertTwee verschillende vazen van geslepen kristal, groen gekleurd in de massa.
“Deux vases différents en cristal taillé colorés vert dans la masse.No longer availableDim. h: 15 & 20 cmEstimate: € 80 / 120
Other lots in this auction
-
#83Een replica van een handbescherming van een middeleeuws harnas.
Une réplique d’un gantelet d’une armure médiévale.No longer availableDim. l: 38 cmEstimate: € 35 / 40 -
#697Een slagtand van gesculpteerd ivoor in de vorm van dieren en personages. We voegen er een antiloop van gesculpteerd ivoor aan toe. Afrikaans werk. Eerste helft XXe eeuw.
Une défense en ivoire sculptée en forme de personnages et animaux. Nous ajoutons une antilope sculptée en ivoire. Travail africain. début XXième siècle.No longer availableEstimate: € 50 / 70 -
#340Acht postzegelalbums met Belgische zegels. Schaubek. - 1849-1949 (bijna leeg). - 1849-1949 (goed gevuld). - 1950-1970 (bijna compleet). - 1971-1982 (± volledig). - 1983-1990 (± volledig, met extra’s). Excellent. - 1949-1974 (bijna volledig). - 1975-1989 (volledig). - 1930 e.v. (luchtpost, taks, spoorwegen).
Huit albums aux timbres postes belges. Schaubek. - 1849-1949 (presque vide). - 1849-1949 (bien rempli). - 1950-1970 (presque complet. - 1971-1982 (± complet). - 1983-1990 (± complet, aux extras). Excellent. - 1949-1974 (presque complet). - 1975-1989 (complet). - 1930 e.v. (poste aérienne, taxes, chemin de fer).No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#150Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,45 ct. en parels.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de diamants ayant un poids total de ± 0,45 ct et de perles.No longer availableEstimate: € 1200 / 1400 -
#622Een klein Perzisch wandkleedje van zijde met twee vogels van goudbrokaat in de mirab.
Petite carpette persane en soie à décor de deux oiseaux en brocard d’or dans un mirhab.No longer availableDim. 56 x 39 cmEstimate: € 160 / 180 -
#214Paul SchoutenPeriod: 1860 - 1922“Wandelaars in een landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Promenade en campagne”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 79 x 110 cmEstimate: € 350 / 550 -
#584Herman BroodPeriod: 1946 - 2001“Green head”. Een zeefdruk. Gesigneerd en genummerd 64/150.
“Grean head”. Une sérigraphie. Signée et numérotée 64/150.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 220 / 240 -
#256Een mahoniehouten klapsecretaire in Louis Philippestijl met twee paneeldeuren onder het klapblad en bovenaan een lade en doucine. en met marmeren blad.
Un secrétaire en acajou style Louis Philippe à deux portes, un tiroir en doucine et tablette en marbre.No longer availableDim. h: 147 cmEstimate: € 150 / 250 -
#362Ch. Demets“Jack Russels”. Een paar aquarellen op papier. Gesigneerd en gedateerd 1913.
“Jack Russels”. Deux aquarelles sur papier. Signés et datés 1913.No longer availableDim. 32 x 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#302Leo JordaensPeriod: 1944-2000“Kempisch landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd links boven.
Paysage de la Campine”. Huile sur panneau. Signé à gauche en haut.No longer availableDim. 44 x 38 cmEstimate: € 50 / 70 -
#30Een 18 karaats geel gouden broche in de vorm van twee takjes.
Broche en or jaune 18 ct en forme de deux petites branches.No longer availableDim. 3,75 gEstimate: € 100 / 150 -
#548Een milieu-de-table van metaal en kristal.
Milieu de table en métal et cristal. Fin de siècle.No longer availableDim. h 48 cmEstimate: € 80 / 100

