#281Een paar aardewerken panelen met Middeleeuws tafereel. Achteraan gemerkt “Tyrol”.
#641Een lot van 4 wijwatervaten van Brussels porselein. Waaronder één met Mariabeeldje.
#362“Pater met corpus”. Een schilderij, olieverf op metaal.
#591YomoudEen handgeknoopt Oosters karpet van wol met een geometrisch motief.
A hand-knotted Oriental rug made of wool with a geometric motif.No longer availableDim. 210 x 105 cmEstimate: € 50 / 70 -
#488Een Zuid-Amerikaanse terracotta kruik met decor van geometrische figuren.
A South American terracotta jug with decorative geometric patterns.No longer availableDim. h 35 cm, Ø 45 cmEstimate: € 35 / 45 -
#226Een houten secretaire met 4 laden.
A wooden secretaire desk with 4 drawers.No longer availableDim. 104 x 91 x 51cmEstimate: € 100 / 120 -
#214Een icoon op paneel met 4 afbeeldingen van religieuze taferelen.
#435ShirazEen handgeknoopte Oosterse loper van wol.
#241Een satijnen trouwkleed met lange sleep. 04041946.
A satin wedding dress with a long train. 04041946.No longer availableDim. l: 140 cm sleep 150 cmEstimate: € 80 / 120 -
"Oelegem". A painting, oil on board. Signed and monogrammed. Dated 1928.No longer availableDim. 28 x 40cmEstimate: € 150 / 250 -
#361Kundo electronicEen vintage KUNDO Electronic klok. Messing kast met glas. Kieninger & Obergfell, Made in Western-Germany.
A vintage KUNDO Electronic clock. Brass case with glass. Kieninger & Obergfell, Made in Western-Germany.No longer availableDim. 25 x 20 x 12cmEstimate: € 100 / 150