#544Een ovale spiegel in verguld kader met polychrome restanten en gesculpteerde details boven. Begin 20e eeuw.
An oval mirror in a gilded frame with polychrome remnants and sculpted details above. Early 20th century.No longer availableDim. 97 x 57cmEstimate: € 80 / 100 -
#32Pillecyn“Pijprokende man.” Houtskool op papier. Gesigneerd.
#374Petrus ValckxPeriod: 1920 - 1996“Appel stilleven”. Een pastel op papier. Onderaan gesigneerd.
#628Een Chinese staanlamp.
A Chinese table lamp.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#193“Lopende panter”. Een modern beeld met zwarte glasfragmenten op gips (?)
#179Perrault Léon Bazile“Liggende Cupido.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#113Val Saint LambertEen coupe, rood en kleurloos kristal, gemerkt Val Saint Lambert met zijn originele doos.
#259A. Delannoy‘Interieur met Mechelse kast’, olieverf op paneel, gedateerd 1941 en gesigneerd A. Delannoy.
#575Een gesculpteerd houten Renaissancestijl kast met 2 laden en 2 deuren.
#45Vijf gekleurde kristallen wijnglazen.
Five colored crystal wine glasses.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#444“Abstracte collage met halve cirkels.” Draagt monogram V.H.
"Abstract collage with half circles." Bears monogram V.H.No longer availableDim. 34 x 29 cmEstimate: € 200 / 300