#84Pierre VerbekePeriod: 1895 - 1962“Vissersboten”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
"Fishermen's Boats". A painting, oil on panel. Signed at the bottom.No longer availableDim. 33 x 43cmEstimate: € 100 / 150 -
#134Jules PostelPeriod: 1867-1955“Boszicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
#82Albert HuyotPeriod: 1872-1968“Bosrand aan weide”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
"Edge of the woods by a meadow". A painting, oil on panel. Signed at the bottom.No longer availableDim. 33 x 52cmEstimate: € 100 / 150 -
#347Willy VandersteenEen lot van 95 soft- + 1 hardcover Suske & Wiske strips. Diverse nummers en uitgaven.
A lot of 95 softcover + 1 hardcover Suske & Wiske comic strips. Various issues and editions.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#121Een 19e eeuwse cartelklok in Lodewijk XV-stijl in zwart gelakt hout en verguld bronzen ornamenten, op de wijzerplaat staat Leroy Paris en op het binnenwerk staat Ch. Vcne made in France met nr 37746.
#327Vier Tasca & Eduardo TascaEen bloemenmeisje en moeder en kind van Capodimonte aardewerk. Onderaan gemerkt. Genummerd resp. 13, 16.
A flower girl and mother and child made of Capodimonte pottery. Marked on the bottom. Numbered 13, 16.No longer availableDim. h 20 & 22,5 cmEstimate: € 60 / 70 -
#275Een antiek eikenhouten commode met koperen ornamenten, 2 deuren en 2 laden.
An antique oak chest of drawers with copper ornaments, 2 doors and 2 drawers.No longer availableDim. 129 x 148 x 62cmEstimate: € 120 / 180