#455
Een ronde houten tafel in art deco stijl.
#319
“Het schip door de eeuwen heen” et “Hollandse schepen”. Deux livres de documentation.No longer availableEstimate: € 30 / 35 -
#535
#537
“Jachthond met fazant”. Een bronzen beeldje.
#2Alfred OstPeriod: 1884 - 1945
“Boerenpaard”. Inkt op papier.
#440Delheid
#335
Lot de porcelaine de Paris à décors peints à la main, bandes vertes et motifs dorés, composé d'une tasse sur soucoupe, d'un sucrier sur soucoupe et d'une jardinière décorative sur pieds. Le tout marqué en bas.No longer availableDim. h: 12 - 16 cmEstimate: € 80 / 100 -
#337
#580
#228
“Vrouwenbuste met oester als halsketting”. Een beeldje van brons.
#65
Een vuursteenpistool van notenhout, messing en smeedijzer.
#669Kurt PeiserPeriod: 1887 - 1962
“Vénération de la vièrge”. Een ets, genummerd 77/100.
"Vénération de la Vierge". Une eau-forte, numérotée 77/100.No longer availableDim. 48 x 39 cmEstimate: € 50 / 80