Other lots by Ethiopie
-
#425Ethiopie
Een halssnoer bezet met hout, hoorn, hars, koraal en natuurlijk stenen.
Collier en bois, corne, résine, corail et pierres naturelles.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#730Ethiopie
Een halssnoer van verschillende half edelstenen en een koptisch kruis, we voegen er nog een koptisch kruis aan toe.
Collier en pierres semi-précieuses et deux croix coptes.No longer availableEstimate: € 50/60 -
#540Ethiopie
Een lot grote parels van verschillende kleuren van plantaardig hars.
Lot de grandes perles en résine végétale de couleurs différentes.No longer availableEstimate: € 100/150
Similar lots by type
-
#160
Een halssnoer van drie rijen zoetwaterparels met een zilveren slot.
Collier à trois rangées de perles d’eau douce. Fermoir en argent.No longer availableEstimate: € 150/250 -
#250
Een halssnoer van verschillende kleuren Tahitiparels met een 18 karaats geel gouden slot.
Collier de perles de Tahiti de différentes couleurs. Fermoir en or jaune 18 ct.No longer availableEstimate: € 2400/2800 -
#437
Een lot diverse juwelen, bestaande uit een snoer van avonturiet en één van tijgeroog, een zilveren ring met amber en één met groen jade, een kleine zilveren Boeddha als hanger en één van jade en een kleine bronzen hanger als souvenir uit 1959.
Lot de bijoux divers comprenant un collier en avonturite et un en oeil de tigre, une bague en argent sertie d’ambre et une de jade vert, un petit Bouddha en argent et un en jade, ainsi qu’un petit pendentif en bronze, souvenir de 1959.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#220Hermes Paris Quartz
Een dameshorloge van roestvrij staal met lederen polsband, in oorspronkelijk etui en met bewijs van aankoop.
Montre dame à bracelet en cuir. Acier inoxydable. Dans l’étui d’origine et avec certificat.No longer availableEstimate: € 1000/1200
Other lots in this auction
-
#249Arthur Emiel HessensPeriod: 1899-
“Hooischoven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Gerbes de foin”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 52 x 67 cmEstimate: € 50/70 -
#349F.L. Antoine
“Landschap in de bergen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1939.
“Paysage des montagnes”. Huile sur toile. Signée et datée 1939.No longer availableDim. 40 x 60 cmEstimate: € 180/240 -
#449Vanderzanden
“Stilleven met bloemen en fruit”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1982.
“Nature morte aux fleurs et aux fruits”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1982.No longer availableDim. 55 x 35 cmEstimate: € 30/50 -
#8
Een paar plastic spaarpotten voor resp. 1 en 2,5 Gulden in de vorm van Laurel & Hardy. Jaren ‘50.
Laurel & Hardy. Paire de tire-lire en plastique, respectivement pour 1 et 2,5 Hfl. Années 50.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#751
Een lot varia, bestaande uit drie reproducties van iconen, een Indonesisch masker en een Aziatisch houtsnijwerk.
Lot varié contenant trois reproductions d’icône, une masque indonésienne et une sculpture asiatique.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#800Z. Hedwig
“Zicht op de St. Gummaruskerk te Lier”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Eglise Saint-Gommaire à Lierre”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 32 x 40 cmEstimate: € 40/60 -
#141
“Allegorische kinderfiguren.” Een paar bronzen. Naar Moreau.
“Enfants allégoriques”. Paire de sculptures en bronze d’après Moreau.No longer availableDim. h 63, 54 cmEstimate: € 150/200 -
#526
Een ovale mahoniehouten tafel met vier gedraaide poten met vernauwingen. Vier extra poten en drie verlengstukken. Louis-Philippe.
Table ovale en acajou sur quatre pieds tournés aux étranglements. Quatre pieds supplémentaires pour supporter trois allonges. Epoque Louis-Philippe.No longer availableDim. 97 x 70 cmEstimate: € 200/300 -
#14
Een beklede armstoel in Lodewijk XIII-stijl.
Fauteuils de style Louis XIII recouvert.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#541
Een cachepot van Imariporselein in messingen montuur.
Cache-pot en porcelaine d’Imari. Monture en laiton doré.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 140/180 -
#456
Een Engelse wandconsole van eikenhout met twee laden.
Console anglaise en chêne ouvrant à deux tiroirs.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#768
Twee armstoelen en een voetbankje van witgepatineerd hout in Lodewijk XV-stijl met gele stof bekleed.
Deux fauteuils et un repose-pied en bois à patine blanche de style Louis XV. Recouvert de tissu jaune.No longer availableEstimate: € 80/120