Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Vijf verschillende hangers van 18 karaats geel goud, één bezet met briljantje en één met saffiertje.

Vijf verschillende hangers van 18 karaats geel goud, één bezet met briljantje en één met saffiertje.

Cinq pendentifs différents en or jaune 18 ct dont un serti d’un petit brillant et un avec un saphir.
Dim. 8,52 g
SKU: 2909150035.
Category: Uncategorized.
Auction day: 29 September 2015 19:00
Catalogue #35
Estimate: € 250 / 350
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #570
    Festina

    Een roestvrij stalen herenhorloge.

    Montre homme en acier inoxydable.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #555
    Rodania Chronograph

    Een herenhorloge met lederen armband. (gedragen).

    Montre homme à bracelet en cuir. Portée.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #510
    Pontiac & Lunette

    Twee heren-en twee dameshorloges. Omstreeks 1950.

    Deux montres hommes et deux montres dames. Vers 1950.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #460

    Een lot halssnoeren bezet met half edelstenen. e.a.

    Lot de colliers sertis de pierres sémi-précieuses et autres.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 80
  • #575
    Swatch Irony

    Een roestvrij stalen horloge. Swiss made.

    Montre en acier inoxydable. Swiss made.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #580
    Jean Delatour

    Een roestvrij stalen herenhorloge.

    Montre homme en acier inoxydable.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #763

    Drie hindoeïstische danseressen van messing.

    Trois danseuses hindous en laiton.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #803

    Tinnen fontein met dito vergaarbak en messingen kraantje. Keuren uit de XIXde eeuw. Gemonteerd op een recent onderstel.

    Fontaine et bassin en étain à robinet en laiton. Marques du XIXe siècle. Monté sur une tablette en bois récente.
    No longer available
    Dim. H. tot. 102 cm cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #595

    Een lot van 10 verschillende horloges.

    Lot de 10 différentes montres.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 80
  • #600

    Een lot varia waaronder horloges, manchetknopen. e.a.

    Lot varié comprenant des montres, des boutons à manchettes etc.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 30
  • #735

    Een handtas van bruin leder gemerkt Delvaux (sporen van gebruik). En een zwarte van het merk Nouvelta (in goede staat).

    Sac à main en cuir brun de la marque Delvaux (usures). Et un sac à main noir de la marque Nouvelta (en très bon état).
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #776

    Een schildersezel van bruin gelakt hout.

    Chevalet.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #590
    Rodania Sapphire

    Een roestvrij stalen herenhorloge met lederen armband.

    Montre homme en acier inoxydable au bracelet en cuir.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #605
    Besancon Duny Mawi

    Drie zakhorloges. Eén met jachttafereel en één met paardenhoofden.

    Trois montres de gousset. L’une avec une scène de chasse, une autre aux têtes de chevaux.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 250
  • #565
    Swatch Irony

    Een roestvrij stalen horloge. Swiss made.

    Montre en acier inoxydable. Swiss made.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #206

    Eetkamer in Lodewijk XVI-stijl: verlengbare tafel, stoelen, vitrine en groot buffet met zwaar witmarmeren blad.

    Salle à manger de style Louis XVI comprenant une table aux allonges, une vitrine et un grand buffet à tablette en marbre blanche.
    No longer available
    Estimate: € 300 / 400
  • #560
    Storm

    Een roestvrij stalen dameshorloge.

    Montre de dame en acier inoxydable.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #540
    Swatch

    Een automatische horloge. Swiss made.

    Montre automatique. Swiss made.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #610
    Rolex Perpetual

    Een herenhorloge uit de jaren 1950 (glas te herstellen).

    Montre homme des années 50 (verre à réparer).
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #530
    Swatch

    Drie verschillende horloge. Swiss made.

    Trois montres diverses. Swiss made.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #445

    Een lot fantasiejuwelen allerlei.

    Lot de bijoux de fantaisie.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #435

    Vijf diverse geldbeursjes met gedreven zilveren beugels en maliën. Omstreeks 1900.

    Cinq porte-monnaie divers aux maillons en argent. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. ± 182 g
    Estimate: € 80 / 100
  • #449
    Vic Gentils

    “Abstracte figuren”. Litho. Gesigneerd buiten de plaat. E/A.

    “Figures abstraite”. Lithographie. Signée hors planche. E.A.
    No longer available
    Dim. 65 x 45 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #585
    Emporio Armani

    Een herenhorloge stainless steel met lederen armband. Gedragen.

    Montre homme en acier inoxydable à bracelet en cuir. Portée.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100

Other lots in this auction

  • #168
    Hochlöch (?)

    “Laïs”. Beeld van terracotta. Gesigneerd en genummerd 339.

    “Laïs”. Sculpture en terre cuite. Signée et numérotée 339.
    No longer available
    Dim. H. 31 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #381

    Een lot glaswerk, bestaande uit een asbak van glaspasta, twee verschillende amberkleurige vazen en een kleurloze.

    Lot de verreries comprenant un cendrier en pâte de verre, deux vases ambrés différents et un vase incolore.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 35
  • #8

    Lot varia met vier diverse pillendoosjes, twee roompotjes van Royal Worcester porselein, vijf diertjes van Herent porselein, een vaasje van Wedgwood biscuit, 5 diverse kleine schoteltjes, een asbakje en 6 souvenirlepeltjes van zilver en van verzilverd metaal. Alles gemerkt.

    Lot varié comprenant quatre boîtes à pilules diverses, deux crémiers en porcelaine de Royal Worcester, cinq animaux en porcelaine de Herent, un petit vase de Wedgwoord, 5 petits plats divers, un petit cendrier et six cuillères souvenirs en argent et en métal argenté. Marque sur toutes les pièces.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 25
  • #635

    Een Russische feesticoon. XIXe eeuw.

    Icône de fête russe. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 35 x 29 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #768
    Radione

    Een oude Duitse radio van bakeliet uit de Tweede Wereldoorlog. ‘Grote volksontvanger’. Luidspreker te vervangen.

    Ancienne radio allemande en bakélite de la Seconde Guerre Mondiale. Haut-parleur à remplacer.
    No longer available
    Estimate: € 220 / 280
  • #505
    Omega

    Een herenhorloge met lederen armband. Jaren 50.

    Montre homme à bracelet en cuir. Années 50.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 200
  • #564
    Pol Mara
    Period: 1920 - 1998

    “Kleurencompositie met naakt”. Zeefdruk. Gesigneerd binnen de plaat en gedateerd 1969.

    “Composition en couleurs avec nu”. Sérigraphie. Signée dans la planche et datée 1969.
    No longer available
    Dim. 108 x 70 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #247
    Albert Schultz

    Een bloemenmeisje in galvanoplastie op terracotta. Gesigneerd.

    Fille aux fleurs en galvanoplastie sur terre cuite. Signée.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 100 / 180
  • #211
    Noblet, Paris en A.

    Een klarinet in oorspronkelijke koffer. Gemerkt.

    Clarinette dans son coffre d’origine. Marquée.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #681
    Dinky Toys

    “Porsche 356A”. Een miniatuurauto. No. 182.

    “Porsche 356A”. Voiture miniature. N° 182.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 90
  • #36

    Een Perzisch wollen loper en twee karpetjes. Handgeknoopt, slijtage.

    Couloir et deux carpettes persans en laine. Faits main, usures.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #796

    Een houten strandstoel. Jaren ‘30.

    Chaise de plage en bois. Années 30.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling van 29 & 30 september 2015

Volledige catalogus is online: 830 loten.

29 September 2015 19:00
30 September 2015 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 September 2015 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More