#308Een glazen wijnkaraf in tinnen houder en een art nouveau tinnen schotel.
#401Een milieu-de-table van glas en tin.
Un milieu-de-table en verre et étain.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 40 / 50
#693Twee verschillende glas-in-loodramen van omstreeks 1900.
#493Twee buikvaasjes van Imariporselein met bloemendecors. Onderaan gemerkt.
Deux vases pansues en porcelaine Imari à décor de fleurs. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 15,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#491Een koekoeksklok van een gepolychromeerd hout.
Un coucou en bois polychrome.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 10 / 20 -
#530Een koperen luchter met zes armen en kristallen pendeloques.
#101DelvauxEen lederen handtas in fauve kleur, model Faust.
#716G-PlanEen driedelig design ‘Nest of tables’.
#581Chinese gebeeldhouwde amberen snuffbottle.
#756Een machinaal blauw wollen tapijt.
#540Een Chinees televisiemeubel van roodgelakt hout met twee kleine paneeldeuren onder een grote, telkens versierd met een uitgestoken decor van personages.
#299Alexandre TielensPeriod: 1868-1959“Vissershaven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Port de pêche”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 45 cmEstimate: € 80 / 120